Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adresy (4)

Poznańskie Centrum Zdrowia
Sportowa 1, 62-080 Tarnowo Podgórne
Poznańskie Centrum Zdrowia logo
Poznańskie Centrum Zdrowia
Orzeszkowej 6, 64-530 Kaźmierz
Poznańskie Centrum Zdrowia logo
Poznańskie Centrum Zdrowia
Os. Winiary 52, 60-665 Poznań
Poznańskie Centrum Zdrowia logo
Poznańskie Centrum Zdrowia
Os. Zwycięstwa 108, 61-653 Poznań
Poznańskie Centrum Zdrowia logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (8)

Ogólna ocena

  O
  Profil zweryfikowany
  Elżbieta Dotka Inny

  Pani Elżbieta to bardzo miła i kompetentna lekarka. Czuję, że wie co mówi, ufam jej. Zgłosiłam się z bólami głowy, od razu dostałam skierowanie na rezonans, z wynikami poszłam niedługo potem i od razu dostałam dalsze wytyczne. Pani doktor wyjaśniła mi co i jak, rozumiem mój stan. Jest jednak jeden minus, Pani doktor jest bardzo dynamiczna, bardzo szybko mówi i sprawia wrażenie jakby chciała, żeby pacjent jak najszybciej sobie poszedł. Tzn. gwoli uczciwości: na każde moje pytanie padła konkretna odpowiedź i wciąż było bardzo miło, ale odnoszę wrażenie, jakby w leczeniu było za mało wnikliwości i czasu na zastanowienie się (również pacjenta nad ewentualnym pytaniem). Tłumaczę sobie, że to wynika z kompetencji Pani Elżbiety - może mój przypadek jest prosty i standardowy i nie ma się co wielce zastanawiać. Poza tym to jednak jest NFZ, zdaję sobie sprawę, że lekarze nie mają wiele czasu na 1 pacjenta. Ogólnie jestem bardzo zadowolona!

  M
  Profil zweryfikowany
  Wiktor Soroko Inny

  Pan doktor jest lekarzem tzw. starej daty i przy tym bardzo dobry. Jego przepisywane leki, też są trochę leciwe, ale za to: skuteczne, niedrogie i z mniejszą ilością skutków ubocznych. Jednak zamieszam jednoznacznie negatywną opinię, ze względu na beznadziejną organizację i fatalną obsługę pań w recepcji w oddziale NZOZ Poznańskie Centrum Zdrowia w Tanowie Podgórnym. Omijajcie przychodnie NZOZ Poznańskie Centrum Zdrowia filia w Tarnowie Podgórnym, szerokim łukiem. Dlatego przeniosłem całą swoją rodzinę do Medikor na poznańskich Smochowicach, gdzie organizacja i serdeczność jest wzorcowa. Pozdrawiam, Marek

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  M
  Profil zweryfikowany
  Wiktor Soroko Inny

  Bardzo nieprofesjonalny lekarz, brak kontaktu z lekarzem mimo obiecanej recepty

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  W
  Profil zweryfikowany
  Wiktor Soroko Inny

  Najlepszy dermatolog świata! Byłam u wielu dermatologów z problemem naprawdę ogromnego trądziku, każdy z nich przepisywał mi maści, które jeszcze bardziej podrażniały moją skórę i powodowały stany zapalne - a trądziku nie zwalczyły, wręcz mam wrażenie że go powiększyły. U Pana Wiktora widać pełen profesjonalizm i bezpośrednie, indywidualne podejście do każdego pacjenta. Nie "owija w bawełnę" tylko od razu mowi na czym stoimy. Wyleczył mój trądzik w niecałe pół roku, gdzie przez lata inni dermatologowie nie dawali sobie z nim rady. Trądzik do tej pory mi nie powrócił, nie mam po leczeniu żadnych przebarwień, blizn - ludzie jak mnie poznawają nie dowierzają ze kiedykolwiek moglam mieć problemy skórne. Przez cały okres leczenia Pan doktor dbał o moje zdrowie, dawał skierowania na badania krwi, kazał dzwonić gdyby cokolwiek złego się działo. Serdecznie polecam każdemu!

  A
  Profil zweryfikowany
  Wiktor Soroko Inny

  Nie polecę tego lekarza żadnej osobie a tym bardziej dziecku.
  Poszłam z synem do Pana dr z problemem trądziku a przy okazji pokazałam brodawki ma stopie.
  Pan dr wogóle nie zajął się problemem trądziku, z którym przyszliśmy.
  Za to zainteresował się bardzo brodawkami i stwierdził, że trzeba je wymrozić, chwycił za azot i nie mówiąc Nam jakie mogą być powikłania.,Mroził je tak długo i na bardzo dużym obszarze (kilka brodawek) aż Syn z bólu zaczął słabnąć.
  Po mojej prośbie o zaprzestaniu zakończył zabieg.
  Na drugi dzień po wymrożeniu pojawił się bardzo duży krwiak. Ból nie do opisania .

  Podczas wizyty na sorze w Poznaniu lekarze byli zszokowani tym co zobaczyli.
  Krwiaka ewakuowano, założono opatrunek, zapisano antybiotyk, ponieważ zaczęło się tam już dziać nie ciekawie.
  Zabieg ,który wykonał Pan dr nigdy nie powinien mieć miejsca na tak dużym obrzasze i poddany tak długiemu wymrożeniu.
  Lekarz zafundował naszemu synowi wiele bólu,wyeliminował go na miesiąc z życia codziennego .Zabieg miał miejsce w Tarnowie Podgórnym pod koniec sierpnia.
  Mamy 4 październik a Syn jeszcze nie wrócił do pełni sprawności. Przed nami jeszcze wiele wizyt u chirurga ,który dba żeby skóra jak najszybciej się zregenerowała.
  Opinie wystawiam dopiero po dłuższym czasie,ponieważ dopiero opadły mi do połowy emocje a wiem,że gdybym napisała ją wcześniej byłaby ona napewno nie tak delikatna jak ta .

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  S
  Profil zweryfikowany
  Olga Maria Baron Inny

  Wspaniała Pani doktor,troskliwa,empatyczna,bardzo pomocna,dociekliwa,naprawdę dba o pacjenta. Serdecznie polecam!

  M
  Profil zweryfikowany
  Wiktor Soroko Inny

  Pan doktor bardzo miły i sympatyczny, szczegółowo obejrzał problem u dziecka i wyjaśnił dokładnie jakie proponuję leczenie, serdecznie polecam

  P
  Profil zweryfikowany
  Wiktor Soroko Inny

  Bardzo sympatyczny lekarz z miłym podejściem do dzieci. Wizyta przebiegła bez pośpiechu, szczegółowo opisana diagnoza. Szczerze polecam pana doktora, szczególnie dla dzieci, bo właśnie dobre podejście to połowa sukcesu przy leczeniu maluszków.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania