Poradnia Zdrowia Psychicznego dla Dorosłych

(8 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Poradnia Zdrowia Psychicznego dla Dorosłych

Promień 16

51-659 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Poradnia Zdrowia Psychicznego dla Dorosłych

Aleksandrowska 159

91-229 , Łódź , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
8 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Beata Stelmaszczyk-Pustelnik Inny

  Pani Beata to psycholog z powołania. Bardzo ciepła i życzliwa osoba. Dzięki Niej spojrzałam na swoje życie z innej , lepszej perspektywy. Nauczyłam się radzić sobie z lękiem i stresem. Polecam, p. Beata to świetny specjalista


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Beata Stelmaszczyk-Pustelnik

  Pani Beata to najlepsze co przytrafiło mi się w życiu. Nauczyła mnie i pozwoliła mi zrozumieć wszystko czego nigdy wcześniej nie rozumiałam. Dzięki niej nauczyłam się panować nad emocjami a moje życie przestało przypominać ciągły dramat. Nie umiem wyrazić słowami jak dobrym jest terapeutą. Polecam z całego serca.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Beata Stelmaszczyk-Pustelnik

  Do Pani magister, trafiłam po śmierci dwóch bardzo ważnych dla mnie osób, był to dla mnie bardzo ciężki czas, co spowodowało u mnie zupełna rozsypke. Zupełnie nie spodziewałam się tego, co Pani Beata we mnie odnajdzie i jak zwróci mi uwagę na kwestie których wcześniej nie dostrzegalam. Zupełnie zmieniła mój punkt widzenia, pomogła zrozumieć siebie, co pozwoliło mi wrócić na właściwe tory i z dnia na dzień bardziej odzyskiwac komfort psychiczny. Wzbudza zaufanie, nie ocenia i pomaga bardziej optymistycznie spojrzeć na otaczającą rzeczywistość, dzięki niej, nie wyolbrzymiam już tak swoich problemów, tylko staram się znaleźć rozwiązanie. Bardzo Polecam


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Beata Stelmaszczyk-Pustelnik

  Do Pani Beaty trafiłam w najgorszym momencie mojego życia. Pomogła mi przede wszystkim zrozumieć siebie a to pozwoliło mi dalej działać. Posiada umiejętność rozmowy z pacjentem w sposób normalny i rzeczowy. Ogromną wiedzę jaka posiada świetnie wykorzystuje w terapii. Dla mnie uprzejma, otwarta a przede wszystkim uśmiechnięta. Wizyta tylko u Pani Beaty.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Beata Stelmaszczyk-Pustelnik Zaburzenia lękowe

  Pani Beata to bardzo ciepła i życzliwa osoba. Uważnie słucha, jest kompetentna i cierpliwa. Dzięki Pani Beacie poradzilam sobie z problemem który mnie męczył. Pani Beata to psycholog z powołania, który wie co robi. Uzyskalam profesjonalną pomoc i uważam że lepiej trafić nie mogłam. Magda C.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Daniela Domagała zespół jelita draźlieego

  Bardzo sympatyczną kobieta wspaniały specjalista w przeciągu roku sprawiła że zmieniłam się całkowicie i uwierzyłam w siebie czego nawet w części nie umiałam dokonać w ciągu 12 lat

  mgr Daniela Domagała

  Bardzo dziękuję za współpracę i życzę wszystkiego dobrego Pani Krystyno.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  psychoterapia depresji

  W mojej ocenie Pani Paulina jest bardzo dobrym specjalistą. W sposób bardzo cierpliwy i pełen empatii pomogła mi zrozumieć skąd biorą się moje problemy. Pani Paulina jest osobą młodą, pełną zapału i chęci pomocy. Na każdym spotkaniu czułam ogromne zaangażowanie w moją sprawę, czułam że spotkałam kogoś kto naprawdę dobrze mnie rozumie i komu mogę zaufać w 100%. Polecam każdemu, ponieważ ja zrobiłam ogromny postęp dzięki terapii z Panią Pauliną.
  Dodam że leczenie odbyło się w Poradni ZP dla Dorosłych w ramach NFZ.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Monika Wiatr-Pyter zaburzenia emocjonalne

  Pani Monika nie była pierwszą psychoterapeutką z jaką miałem kontakt. Dzięki temu mam pewne porównanie i muszę przyznać, że wcześniej nie spotkałem się z tak profesjonalnym a zarazem serdecznym specjalistą. Pani Monika ma niezwykły talent, który odczuwa się w niemal każdej z jej wypowiedzi, a nawet wtedy, kiedy tylko słucha. Potrafiła dostrzec rzeczy, o których nie miałem pojęcia. Podczas spotkań czułem się w pełni rozumiany, zarówno w kwestii moich wypowiedzi, jak i uczuć. Dodatkowo dysponuje wyjątkowym brzmieniem głosu, który bardzo mnie uspokajał. Efekty psychoterapii przerosły moje najśmielsze oczekiwania. Gorąco polecam Panią Monikę wszystkim poszukującym profesjonalnej pomocy.

  mgr Monika Wiatr-Pyter

  Panie Jakubie, bardzo dziękuję za te miłe słowa.
  Pozdrawiam
  Monika Wiatr


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania