Klinika dietetyczna Sports - Med

Klinika dietetyczna Sports - Med

O nas

W dzisiejszych czasach to nic dziwnego, że: Mamy gorsze samopoczucie Jesteśmy senni i brakuje nam energii Motywacja spada i przychodzi rozdrażnienie Brakuje siły i po prostu źle się czujemy Stres, zła dieta i styl życia nastawiony na ciągłą gonitwę powolutku zabierają nam zdrowie i trzeba to zmienić. Wielu naszych pacjentów obawia się jednak, że: Będą musieli ślęczeć w kuchni przez kilka godzin każdego dnia Boją się, że dieta będzie bardzo wymagająca W sklepie spędzą pół życia Rodzina nie będzie ich wspierać lub po prostu nie dadzą rady Prawda jest taka, że mnóstwo osób przychodzi do nas po nieudanych próbach zmiany stylu życia. Dlaczego? Ponieważ sam jadłospis to za mało, aby odnieść sukces. Potrzebne jest pełne wsparcie: sen, żywienie, motywacja, suplementacja, trening i psychika. Potrzebne jest indywidualne podejście dietetyków i ciągła opieka. Razem dojdziemy do oczekiwanych efektów. Będziemy Twoim wsparciem i drogowskazem w dążeniu do celu. Zmotywujmy Cię do działania i dzięki słuchaniu Twojego organizmu zaplanujemy Twoją strategię z chirurgiczną precyzją, dostosowując ją do Twoich wymagań i ograniczeń. Podsumowując: prowadzimy Cię za rękę od momentu, w którym czujesz się okropnie, Twój organizm jest mocno obciążony, a jednostki chorobowe pogłębiają zły stan zdrowotny… Do momentu gdy masz więcej energii, siły, motywacji i jesteś pełny życia. Dlaczego miałbyś zaufać właśnie nam? Ukończyliśmy liczne kursy i szkolenia polskie oraz zagraniczne m.in. u dr Alana Christansona. Byliśmy gośćmi TVP 2 w programie pytanie na śniadanie oraz TVP3. Zaufali nam reprezentanci kraju w piłce nożnej tacy jak: Paweł Wszołek, Filip Jagiełło, Karol Fila, a także inni zawodowi sportowcy: Tomasz Gębala Reprezentant Polski w piłce ręcznej. Podejmując współpracę możesz liczyć na holistyczne i zarazem kompleksowe podejście, a także: - prowadzenie i procesowanie dietoterapii - stałe wsparcie mail/WhatsApp - wizyty kontrolne - plan, strategię działania - diety, plany wyjazdowe, wyjściowe - wskazówki treningowe - plany suplementacyjne - motywację. Z pacjentami realizujemy proces jakim jest podejście do problemów i ich rozwiązanie etap po etapie. Nakreślamy plan, strategie dzięki której widzimy jak się poruszamy po mapie. Do problemów dostosowujemy rozwiązania. Klinika Sports-Med zatrudnia już 13 specjalistów z dziedziny dietetyki i psychologii zajmując się najtrudniejszymi przypadkami z różnymi problemami i chorobami. Pomogliśmy już ponad 10 000 osobom z całego świata. Pamiętaj, nie potrzebujesz kolejnej diety cud. Potrzebujesz kogoś, kto pokieruje Twoim zdrowiem od A do Z.
Dowiedz się więcej
Wyróżnienie za najlepszą jakość opieki medycznej (na podstawie prawdziwych opinii pacjentów).
Wyróżnienie za najlepszą jakość opieki medycznej (na podstawie prawdziwych opinii pacjentów).
Sprzęt
 • Analizator składu ciała
Języki
 • Polski

Usługi

Specjaliści

Opinie o lekarzach z tej placówki (239)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr inż. Wiktoria Kłos Inny

  Serdecznie polecam!

  Do Pani Wiktorii trafiła na początku roku 2021.
  Od dłuższego czasu zmagałam się z dolegliwościami żołądka i jelit. Po wielu badaniach oraz konsultacjach z kilkoma gastroenterologami, w końcu stwierdzono u mnie zespół jelita drażliwego.
  Lekarz prowadzący zalecił mi lek, który miał zniwelować moje silne napy bólu oraz inne objawy IBS.
  Niestety mimo ponad rocznej kuracji lekiem objawy nie ustępowały. Postanowiłam na własną rękę poszukać pomocy. Natrafiłam na profil Sports-Med, po przeczytanych opiniach, umówiłam się na konsultację do Pani Wiktorii.
  Okazało się to strzałem w dziesiątkę! Pani Wiktoria podeszła do mnie bardzo indywidualnie, zebrała szczegółowy wywiad, obejrzała wyniki badać i przeprowadziła badanie składu masy ciała. Po czym zaczęłyśmy działać. Otrzymałam obszerny materiał, który miał mi pomóc w odzyskaniu prawidłowego funkcjonowania. Dostałam zalecenia, dietę dobraną do IBS, odpowiednią suplementację oraz zestaw ćwiczeń.
  I Udało się! Objawy ustąpiły, w końcu mogłam normalnie funkcjonować. Ponadto na wizytach kontrolnych wyniki badań także się poprawiły.
  Jakby tego było mało to Pani Wiktoria zawsze służyła pomocą, mogłam bez problemu się z nią kontaktować i na bieżąco wyjaśnić moje wątpliwości.
  Od stosowania zaleceń oraz diety minęło już ponad półtora roku i nadal czuje się świetnie.

  Serdecznie Polecam Panią dietetyk.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr inż. Wiktoria Kłos konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

  Spotkanie z Panią Wiktorią przerosło moje oczekiwania. Przede mną długa droga do celu, ale wiem, że jestem w profesjonalnych rękach. Szczególne wrażenie zrobiło na mnie przygotowanie do spotkania, ogromna wiedza, szczegółowe wyjaśnienie procesu leczenia oraz zaangażowanie w dialog ze mną. Zdecydowanie polecam :-)

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr inż. Wiktoria Kłos konsultacja online

  Zdecydowanie warto. Wiedza, kompetencja, umiejętność wyjaśnienia zagadnień i zaangażowanie na najwyższym poziomie.

  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr inż. Wiktoria Kłos Pakiet premium

  Pani Wiktoria - super pomoc pod względem zarówno dietetycznym jak psychologicznym. Jestem bardzo zadowolona i polecam!!

  mgr inż. Wiktoria Kłos

  Dziękuję. Aspekt psychologiczny jest bardzo ważny w procesie zmian :-)

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Sylwester Kłos Pakiet Gold

  Konkretne podejście do tematu i zaangażowanie Pana Sylwestra. Pomoc jakiej oczekiwałem. Nic więcej nie trzeba pisać

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Sylwester Kłos konsultacja dietetyczna (kolejna wizyta)

  Współpraca trwa 7 miesięcy na liczniku -14 kg.Wszystko wyjaśniane jest mi na bieżąco i bardzo szczegółowo.Polecam!!!

  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr inż. Wiktoria Kłos konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

  Pani Wiktoria odpowiedziała na moje wszystkie pytania,dokładnie wytłumaczyła skąd moje problemy chorobowe..teraz tylko wziąć się za siebie i czekać na efekty:)

  mgr inż. Wiktoria Kłos

  Pierwsza wizyta to wstęp do większej zmiany. Cieszę się, że wszystko zostało objaśnione. Dużo łatwiej jest ruszyć jeśli rozumie się dokąd się zmierza. Trzymam kciuki za wspólne efekty :-)

  F
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Eliza Gosławska konsultacja online

  Bardzo sympatyczna i rzeczowa rozmowa wyjaśniająca sposób współpracy ze sport-meds.
  Ogólna analiza wyników badania krwi i moczu.

  mgr Eliza Gosławska

  Panie Filipie dziękuję za opinię.

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Eliza Gosławska

  Bardzo przyjemna krótka rzeczowa rozmowa na zamówieniem dokładny mojego stanu zdrowia i dalszego planu

  mgr Eliza Gosławska

  Dziękuję.

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Eliza Gosławska konsultacja online

  Pani Eliza jest wspaniałym dietetykiem z ogromną wiedzą i doświadczeniem.Jesteśmy bardzo wdzięczni za opiekę nad naszą córka, która ma nietolerancje fruktozy ,alergie pokarmowe , wziewne ,sibo, problemy z żelazem. Dieta jest bardzo dobrze ułożona pod potrzeby córki.Mamy świetne efekty:córka zaczęła przybierać na wadze,poprawił się stan skóry ,włosów, paznokci a przede wszystkim nie występują już bóle brzucha.Wyniki badań są szczegółowo omawiane przez panią dietetyk.Pani Eliza ma cudowne podejście do dzieci. Serdecznie polecamy

  mgr Eliza Gosławska

  Dieta i suplementacja oparta na wynikach badań i objawach pozwala uzyskać znaczące efekty i poprawę komfortu życia. Dziękuję za opinię i współpracę z tak fantastyczną i dzielną Pacjentką :-)

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania