Poradnia Alergologiczno-Pediatryczna w Starachowicach

(3 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Poradnia Alergologiczno-Pediatryczna w Starachowicach

Hutnicza 2a

27-200 , Starachowice , świętokrzyskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Janusz Zakrzewski

  Pediatra, Alergolog,

  • M

   Bardzo dobry specjalista, przyjemny i profesjonalnie podchodzi do pacjentów, pomógł mi i mojej siostrze a chociaż jest pediatrą pomógł tez mojemu ojcu. Polecam.


 • Jolanta Przydatek-Olesińska

  Położna/Położny, Ginekolog,

  • A
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: Inny

   Nie polecam wizyty w tym gabinecie. Badanie było bolesne, nie czułam choć odrobiny empatii w mojej trudnej sytuacji. Na pytania pani doktor odpowiada bardzo zdawkowo i lekceważąco.

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Wizyta u tej pani jest upokarzająca i bolesna. Badanie jest w najwyższym stopniu niedelikatne. Pani doktor nie używa żadnych lubrykantów. Jako lekarz (prowadzący ciążę) nie informuje o podstawowych, obowiązkowych badaniach jak np. USG pierwszego trymestru, jak również sama ich nie przeprowadza. Nie udziela wyczerpujących informacji na temat rozwijającego się dziecka (jest w stanie całą wizytę podsumować jednym zdaniem). Zachowuje się w sposób chłodny i nieempatyczny. Nie da się uzyskać od niej żadnych informacji, ani odpowiedzi na pytania (na które często nie odpowiada, zbywa je lub nie pozwala zadać ich do końca) zachowując się z wyższością i zniecierpliwieniem.