Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy Wyślij wiadomość
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Pomorskie Centrum Traumatologii im. M. Kopernika w Gdańsku

Nowe Ogrody 1-6

80-803 , Gdańsk , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Rafał Mrozowski Inny

  Byłam u tego lekarza 2 razy. Żadna z tych wizyt nie była na czas, ponieważ lekarz się spóźnił. Wizyty przebiegały w nieprzyjemnej atmosferze. Lekarz nalegał na wykonanie bolesnego zabiegu "na szybko" bez znieczulenia, gdzie normalnie wykonuje się ten zabieg w znieczuleniu ogólnym. Na kontroli, na moje pytanie o to jak długo mogę się spodziewać gojenia rany, powiedział że mi nie powie i żebym już więcej do niego nie przychodziła.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krystyna Nowak-Błońska konsultacja internistyczna

  Przyjazna i bardzo rzetelna Pani doktor. Poświęciła dużo czasu aby dokładnie wyjaśnić mój problem z jakim przyszedłem. Polecam wszystkim z czystym sumieniem.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Rumianowski Inny

  Profesjonalne podejście, szczegółowe wyjaśnienia zrozumiałe dla człowieka. Chociaż powod okazał się z poza dziedziny doktora, pomógł i wskazal kierunek leczenia.


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Mikołaj Romańczuk Inny

  Rewelacyjne podejście do dziecka. Lekarz znajacy się w 100% na swojej specjalizacji. W 100% polecam


  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Dawid Jaskólski Inny

  Bardzo dobry specjalista. Fantastyczne podejście do dzieci. Szczegółowo odpowiada na pytania. Pamiętam swoich pacjentów :)


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Mikołaj Romańczuk konsultacja ortopedyczna

  Dr Mikołaj Romańczuk operował moje w pełni zerwane ścięgno achillesa, następnie zaprosił mnie do kontynuacji leczenia w poradni ortopedycznej w której przyjmuje. Cały proces zakończył się sukcesem, bo badanie USG po 3 miesiacach od operacji potwierdziło ciąglość z szycia, a do tego ruchomość w stawie wróciła i mam ciągłe poczucie progresu w powrocie do pełni sił. Leczenie przebiegło zgodnie z planem , a porady lekarza były konkretne i trafne (jest kompetancja budowania wizji procesu leczenia). Dużą wartością dodaną jest umiejętność komunikacji z pacjentem. Polecam tego spcjalistę nie tylko do operacji, ale również jako fachowca do współpracy w poradni.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Klaudiusz Dominik Pobłocki Inny

  Po wejściu do gabinetu totalna obojętność, najlepiej jakbym od razu wyszedł (wizyta na skierowanie), nie odpowiada na pytania, mówiąc "poczytaj pan sobie". I najlepszy tekst na koniec. "Szybko, bo nie mam czasu są kolejni pacjenci". Wizyta trwała 5 minut.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Beata Imko-Walczuk Inny

  Specjalista z duza wiedza i skutecznoscia leczenia i totalnym brakiem empatii.Kontakt z pacjentem dramatyczny! Padają komendy zamiast wyjasnien, wizyta jest ultrakrotka w biegu.W gabienecie prywatnym wizyty wygladaja oczywiscie przyjaźniej.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Mikołaj Romańczuk konsultacja ortopedyczna

  Miałam uraz kolana. Trafiłam do lek. M. Romańczuka, który zrobił właściwe badania i przeprowadził szczegółowy wywiad okoliczności urazu kolana i historii leczenia. Postawił właściwą diagnozę: uraz łękotki i więzadła ACL. Rezonans ją potwierdził. Około miesiąc po pierwszej wizycie miałam operację którą sam przeprowadził (na NFZ, tak więc termin super szybki, za co bardzo dziękuję!). Operacja przebiegła dobrze. Jak poszłam do fizjoterapeuty rozpocząć rehabilitacje to pochwalił lekarza za dobrą operację bo moja noga była już w pełni wyprostowana. Obecnie jestem więcej niż 2 miesiące po operacji.

  Dodam jeszcze na koniec że kontakt z lek. M. Romańczukiem jest bardzo dobry - zdarzyło mi się że potrzebowałam pilnie zaświadczenie do medycyny pracy o zakończeniu leczenia i jak do niego przyszłam to przyjął mnie mnie najszybciej jak mógł. Poza tym potwierdzam to co piszą inni - przyjmuje przed godzinami pracy

  W tym miejscu chciałabym podziękować za leczenie! Cieszę się że trafiłam na Pana


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Sergiusz Bielocerkowski Inny

  Cała wizyta bardzo profesjonalna, wysłuchanie pacjenta, analiza wyników, szczegółowe badanie, postawienie diagnozy, fachowa porada. Moim zdaniem lekarz kompetentny


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania