Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Pomorskie Centrum Traumatologii im. M. Kopernika w Gdańsku

Nowe Ogrody 1-6

80-803 , Gdańsk , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
41 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Mikołaj Romańczuk konsultacja ortopedyczna

  Dr Mikołaj Romańczuk operował moje w pełni zerwane ścięgno achillesa, następnie zaprosił mnie do kontynuacji leczenia w poradni ortopedycznej w której przyjmuje. Cały proces zakończył się sukcesem, bo badanie USG po 3 miesiacach od operacji potwierdziło ciąglość z szycia, a do tego ruchomość w stawie wróciła i mam ciągłe poczucie progresu w powrocie do pełni sił. Leczenie przebiegło zgodnie z planem , a porady lekarza były konkretne i trafne (jest kompetancja budowania wizji procesu leczenia). Dużą wartością dodaną jest umiejętność komunikacji z pacjentem. Polecam tego spcjalistę nie tylko do operacji, ale również jako fachowca do współpracy w poradni.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Klaudiusz Dominik Pobłocki Inny

  Po wejściu do gabinetu totalna obojętność, najlepiej jakbym od razu wyszedł (wizyta na skierowanie), nie odpowiada na pytania, mówiąc "poczytaj pan sobie". I najlepszy tekst na koniec. "Szybko, bo nie mam czasu są kolejni pacjenci". Wizyta trwała 5 minut.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Beata Imko-Walczuk Inny

  Specjalista z duza wiedza i skutecznoscia leczenia i totalnym brakiem empatii.Kontakt z pacjentem dramatyczny! Padają komendy zamiast wyjasnien, wizyta jest ultrakrotka w biegu.W gabienecie prywatnym wizyty wygladaja oczywiscie przyjaźniej.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Mikołaj Romańczuk konsultacja ortopedyczna

  Miałam uraz kolana. Trafiłam do lek. M. Romańczuka, który zrobił właściwe badania i przeprowadził szczegółowy wywiad okoliczności urazu kolana i historii leczenia. Postawił właściwą diagnozę: uraz łękotki i więzadła ACL. Rezonans ją potwierdził. Około miesiąc po pierwszej wizycie miałam operację którą sam przeprowadził (na NFZ, tak więc termin super szybki, za co bardzo dziękuję!). Operacja przebiegła dobrze. Jak poszłam do fizjoterapeuty rozpocząć rehabilitacje to pochwalił lekarza za dobrą operację bo moja noga była już w pełni wyprostowana. Obecnie jestem więcej niż 2 miesiące po operacji.

  Dodam jeszcze na koniec że kontakt z lek. M. Romańczukiem jest bardzo dobry - zdarzyło mi się że potrzebowałam pilnie zaświadczenie do medycyny pracy o zakończeniu leczenia i jak do niego przyszłam to przyjął mnie mnie najszybciej jak mógł. Poza tym potwierdzam to co piszą inni - przyjmuje przed godzinami pracy

  W tym miejscu chciałabym podziękować za leczenie! Cieszę się że trafiłam na Pana


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Sergiusz Bielocerkowski Inny

  Cała wizyta bardzo profesjonalna, wysłuchanie pacjenta, analiza wyników, szczegółowe badanie, postawienie diagnozy, fachowa porada. Moim zdaniem lekarz kompetentny


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Mikołaj Romańczuk konsultacja ortopedyczna

  Prawdziwy lekarz z powołania. Pełen empatii i zaangażowania w zdrowie pacjenta. Dziękuję za szybkie postawienie diagnozy i troskliwą opiekę. Serdecznie polecam Pana Doktora.


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Mikołaj Romańczuk konsultacja ortopedyczna

  Wizyta odbyła się w SOR w Szpitalu Copernicus w Gdańsku. Pan Doktor wykazał się wysokim poziomem profesjonalizmu stawiając trafną diagnozę na podstawie zdjęć RTG. Następnie podjął sprawne i skuteczne działania medyczne polegające na nastawieniu zwichniętego barku. W dalszej kolejności zlecił TK stawu barkowego w celu kontroli. Podczas czynności przejawiał wiele empatii, zrozumienia oraz wykazał się wysokim poziomem kultury osobistej. Udzielił też fachowych rad co do dalszego leczenia.


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Wojciech Wasilewski Inny

  Lekarz z bardzo profesjonalnym podejściem do pacjenta. Wszystkie informacje dotyczące operacji zostały mi szczegółowo wytłumaczone a sama operacja (wodogłowia) przebiegła bezbolesnie i bez żadnych powikłań. Polecam serdecznie i życzę wszystkim aby każdy lekarz miał takie podejście do pacjenta!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Dawid Jaskólski Inny

  Jestem pod opieką Pana Doktora od ponad dwóch miesięcy i z całą pewnością stwierdzam, że jest to najlepszy lekarz jakiego spotkałam na swojej drodze. Wszystko wiem co i jak, ponieważ Pan Doktor poświęca mi dokładnie tyle czasu, ile potrzeba wyjaśniając, opisując i odpowiadając na całą masę pytań. Dodatkowo Pan Doktor jest bardzo punktualny i empatyczny. Będąc na każdej wizycie otrzymuję komplet informacji i przemiłe, ludzkie traktowanie i indywidualne podejście. U Pana Doktora wiem, że jestem człowiekiem a nie cyfrą w systemie.
  P.S. Pan Doktor uratował moją rękę - na wizytę specjalnie do tego Lekarza, dojeżdżam z innego miasta.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Leszek Komasara Inny

  Dokładnie 8 lat temu w szpitalu Copernicus doktor operował mojego syna . Już wtedy odniosłam tylko pozytywne wrażenie nie wspominając o tym ze wszystko poszło według planu lekarza i dziś już prawie mężczyzna-mój syn nie pamięta o problemie z jakim musiał by się zmagać gdyby nie operacja. Dziś jestem znów w tym samym miejscu z drugim synem z bardziej poważnym problemem chirurgicznym jelit. To w jaki sposób doktor poproszony o konsultacje przez lekarzy z SOR zdiagnozował problem jest zadziwiające. Jego słowa potwierdziły badania TK i ponowne USG. Życzę wszystkim jeśli już musza stanąć w obliczu lekarza aby to byli tylko tacy ludzie jak doktor Komasara.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania