Położne Środowiskowo-Rodzinne Femina . c.

(24 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Położne Środowiskowo-Rodzinne Femina . c.

Leśmiana 4

21-040, Świdnik, lubelskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Janusz Sikora

  Ginekolog,

  • E

   bardzo dobry lekarz, polecam go wszystkim moim koleżankom, prowadził całą moją ciążę i jestem bardzo zadowolona. Super podejście do pacjentek, można o wszystko zapytać bez skrępowania. Angażuje się w sprawy pacjentek i zawsze można na niego liczyć.

  • P

   BARDZO polecam dr Sikore wszystkim kobitkom naprawde!!! Jest bardzo mily kompletny a kobieta nie czuje sie skrempowana u dr w gabinecie bez obaw mozna zapytac o wszystko a dr z mila checia odpowie jeszcze raz POLECAM WSZYSTKIM :)

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Andrzej Hanc

  Psychiatra,

  • A

   Bardzo dobry lekarz !!! konkretny !!! mogę z czystym sumieniem polecić tego lekarza !!! wysłucha,zrozumie i nie robi żadnych wywodów filozoficznych !!!


 • Robert Sobiecki

  Ortopeda, lek.

  • J
   Lokalizacja: poradnia ortopedyczna SPZOZ w ŚwidnikuUsługa: ból śródstopia

   Byłem i kilku lekarzy i żaden z nich nie zaproponował nawet zdjęć RTG. Pan doktor jest przemiłym człowiekiem i doskonałym fachowcem. Polecam wszystkim!!!

  • J

   Trafiłem do Pana po wielu wizytach u innych lekarzy, którzy chcieli tylko szybko załatwić sprawę, nie przedstawiali jej rzetelnie i często nie znali tematu, zachęcali mnie abym poczytał w internecie. Pan Doktor przedstawił sprawę konkretnie i rzetelnie z pełnym zaangażowaniem w pomoc i możliwość przywrócenia mi sprawności. Dzisiaj wszystko śmiga jak trzeba. Wielkie dzięki i polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Hanna Zakrzewska

  Ginekolog,

  • P
   Lokalizacja: Szpital SPZOZUsługa: Ciaza zagrozona

   Pani doktor Nie miła , arogancka. Przyjmowała mnie na izbie przyjęć w środku nocy z powodu zagrożenia ciąży. Gdy zobaczyła ze moj lekarz prowadzący jest z innego szpitala zaczęła na mnie krzyczeć, mieć o wszystko pretensje, nawet o to ze nie miałam ze soba spakowanej szczoteczki do zębów ! Brak empatii i zrozumienia. Powtarzała ze szpital to nie hotel, a z zagrożeniem ciąży wysyłała mnie do lekarza rodzinnego...Zerowe przejęcie sie pacjentka a co najważniejsze zagrożonym dzieckiem ! przyjęła mnie na oddział z wielka niechecia i w nieuprzejmy sposób..Odradzam i nie polecam tej Pani.

  • P
   Lokalizacja: Szpital SPZOZUsługa: Bardzo złe samopoczucie w 36 tyg. ciąży / poród

   W dniu dzisiejszym pani doktor przyjęła mnie na izbie przyjęć szpitala w Świdniku ze stwierdzeniem "my i tak pani nie przyjmiemy".
   Nie słuchała ani położnej i jej uwag, ani mnie jako pacjentki. Stwierdziła że na izbę przyjęć ginekologiczną przyjeżdża się ze skierowaniem od swojego lekarza prowadzącego, a nie z marszu.
   Po rozmiarze brzucha stwierdziła że to nie 36 tydzień ciąży. Po badaniu ginekologicznym uznała że się nic nie dzieje, skurcze o których mówię nie występują. O drętwieniu nóg i wymiotach stwierdziła że jej też drętwieją i nie jest to żaden powód hospitalizacji. Odesłała mnie do domu stwierdzając, że jeszcze 2 tyg mogę z tym chodzić, a do szpitala mam się zgłosić na jaczewskiego lub lubartowską gdyż oni nie mogą na izbie przyjęć wykonać KTG. Przez cały czas była obcesowa, krzycząca, miałam wrażenie, że jak by mogła to wyniosła mnie z tego szpitala. Dla porównania dodam 4 dni wcześniej byłam również na tej samej izbie przyjęć przyjęta przez inna lekarkę która wykonała mi USG oraz KTG, wtedy odmówiłam przyjęcia do szpitala na oddział, a pani doktor nakazała mi pilną obserwację siebie i w razie jakichkolwiek wątpliwości natychmiastowy przyjazd do szpitala w Świdniku.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania