Podlaskie Centrum Medycyny Sportowej i Ortopedii

(80 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Podlaskie Centrum Medycyny Sportowej i Ortopedii

Bema 2, Przydworcowe

15-369, Białystok, podlaskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Mirosław Rogalski

  Ortopeda, Ortopeda Dziecięcy, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED, Białystok, ul. Mickiewicza 39/U7

   Bardzo pozytywnie,doktor wysłuchał, nie zignorował problemu dziecka i zajmie się dalszym jego leczeniem, można było pytać a doktor chętnie odpowiadał, sympatyczny i kulturalny przyjął nas z należytym szacunkiem, polecam

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: badanie układu ruchu

   Bardzo polecam Pana doktora, uratował mojego synka. Jako jedyny podjął się leczenia bardzo trudnego przypadku. Mój synek miał gronkowca który zniszył mu kosć udową, ale dzieki Panu doktorowi jest już coraz lepiej. Podejmuje odpowiednie decyzje w leczeniu, które przynoszą bardzo dobre skutki. Jest szansa na to, że mój synek będzie chodził, pomimo że czeka nas jeszcze wiele lat leczenia. Bardzo dziękujemy za fachową opiekę, za jasne tłumaczenie, za wykonanie wielu badań oraz za troskę. Polecam Pana doktora dla wszystkich.

  Zobacz wszystkie opinie (25) o tym lekarzu


 • Krzysztof Rogowski

  Ortopeda, Lekarz Sportowy, Fizjoterapeuta, lek.

  • P

   ekstraszybkie wizyty, antybiotyk, kasa i spadaj pan. ekstraszybkie wizyty, antybiotyk, kasa i spadaj pan.

  • J

   Leczył mnie na Bema. Ogólnie nie ma co narzekać. Trochę brak zainteresowania i obojętność ze strony lekarza spowodowała, że komentarz jest neutralny.


 • Katarzyna Kołodko

  Fizjoterapeuta,

  • J

   Dzień w dzień siedzę wiele godzin w pracy przed komputerem opierając się na łokciach, przez co nabawiłam się bólu w łokciu - łokieć tenisisty. Dzięki Pani Kasi ból maleje każdego dnia :) Jeszcze zostało tylko wyrobić proste i silne plecy. Nie mogę się doczekać zajęć zdrowego kręgosłupa, o których Pani Kasia wspominała. Ciepło pozdrawiam :)

  • D

   Od kilku lat zmagam się dyskopatią odcinka szyjnego i piersiowego kręgosłupa. Dwa lata temu byłem operowany (implant dysku C6/C7). Niestety nie był to koniec problemów, ponieważ paraliżujący ból co kilka miesięcy dawał o sobie znać. Nie zdawałem sobie sprawy, że rehabilitacja może na tyle pomóc. Już po kilku zabiegach poczułem rozluźnienie mięśni i wyraźną poprawę ruchową. Terapia manualna przeprowadzona przez Panią Kasię Kołodko wyprowadziła mnie z dołka i w bardzo dużym stopniu pomogła mi odzyskać ruchomość i swobodę mięśni w obrębie kręgosłupa.Pani Kasia ma profesjonalną wiedzę i kompetencje, wyczerpująco odpowiada na pytania i udziela wskazówek jak wykonywać ćwiczenia uprzednio przeprowadzając wywiad z uwzględnieniem szczególnie bolesnych miejsc. Obecnie nie przyjmuje środków przeciwbólowych i jestem bardzo zadowolony z terapii. Bardzo polecam i dziękuję. Krzysiek K.

  Zobacz wszystkie opinie (30) o tym lekarzu


 • Janusz Jarmołowicz

  Ortopeda, lek.

  • E
   Lokalizacja: Humana Medica OmedaUsługa: ból łokcia

   Przeprowadzone badanie USG ujawniło przyczynę bólu stawu łokciowego i Pan doktor wdrożył odpowiednie leczenie. Zanim trafiłam na wizytę dotychczasowe kosztowne - zaznaczam leczenie (neurologiczne, rehabilitacyjne) podjęte w celu usprawnienia łokcia i poprawy funkcjonowania zawodowego okazało się bezskuteczne, dopiero aktualna diagnoza i konsultacja pozwoliła na wdrożenie rozwiązań adekwatnych do zdiagnozowanego schorzenia. Polecam.

  • Lokalizacja: Humana Medica Omeda

   Ja na przykład miałam problem z kolanem, okazało się, że mam uszkodzoną łąkotkę. Co po przeprowadzonym USG wyszło na jaw. Podejrzenie uszkodzenia łąkotki wyszło w czasie pierwszej wizyty, co tylko potwierdziło badanie USG. Po operacji przeprowadzonej przez doktora właściwie już po miesiącu wszystko było ok. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Jacek Brajczewski

  Ortopeda, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: Podlaskie Centrum Medycyny Sportowej i OrtopediiUsługa: zapalenie kości

   Cudowny lekarz, ludzki, cierpliwy, wyrozumiały. Zaangażował się bardzo w leczenie, dzwonił nawet z prywatnego telefonu po godzinach, by przekazać informacje i wskazówki. Anioł! Polecam z całego serca

  • S
   Lokalizacja: Podlaskie Centrum Medycyny Sportowej i OrtopediiUsługa: ból kolana

   Wielkie zdziwienie! Lekarz szczerze zainteresowany pomocą i leczeniem! I nie prywatnie tylko na NFZ, polecam! Lekarz z powołania!

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Bogusław Falkowski

  Ortopeda, lek.

  • P
   Lokalizacja: Prywatny Gabinet LekarskiUsługa: zerwanie ACL

   Pan Falkowski dwukrotnie stawiał mnie na nogi po urazach kolana. Za pierwszym razem zwykła artoskopia, za drugim przeszczep ACL. Chodzę, jestem aktywny fizycznie, a nawet biegam. To chyba najlepsza reklama kunsztu doktora.

  • J
   Lokalizacja: SPZOZ w SokółceUsługa: wypadek rolniczy z udziałem prasy belującej

   Wspaniały lekarz i fantastyczny człowiek -uratowal mojemu bratu rękę po bardzo poważnym wypadku rolniczym.Pełen życzliwości i współczucia.Chciałoby się spotykać jak najwięcej takich specjalistów.

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu