Po Skrzydła - NZOZ Centrum Wsparcia Psychologiczno-Terapeutycznego

Po Skrzydła - NZOZ Centrum Wsparcia Psychologiczno-Terapeutycznego

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Centrum Psychologiczno-Terapeutyczne Po Skrzydła zostało założone w odpowiedzi na coraz większe potrzeby pomocy w zakresie zdrowia psychicznego. Świadczymy różnorodne usługi: konsultacje psychologiczne, sesje psychoterapeutyczne, warsztaty i szkolenia. Naszą kadrę tworzą psychoterapeuci, psycholodzy, psychiatrzy, pedagodzy i seksuolodzy. W naszym zespole działają
pracownicy naukowi i dydaktyczni Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, doświadczeni klinicyści, diagności, certyfikowani psychoterapeuci, a także psychoterapeuci w drodze do certyfikatu pracujący pod stałą superwizją.
Zapewniamy dostęp do profesjonalnej i specjalistycznej opieki psychologicznej dla osób dorosłych. Wspieramy młodzież w okresie dorastania oraz dzieci zmagające się z indywidualnymi trudnościami w codziennym funkcjonowaniu. Prowadzimy psychoterapię par i rodzin. Metody naszej pracy są zawsze dostosowane do wieku, możliwości oraz potrzeb dziecka i rodziny. Współpracujemy z
seniorami, aby ich funkcjonowanie poznawcze stawało się coraz lepsze. Pomagamy osobom uzależnionym i ich bliskim w ich zmaganiach z nałogiem. Wspieramy osoby chore onkologicznie. Centrum Psychologiczno-Terapeutyczne Po Skrzydła to prywatna placówka oferująca wzajemnie uzupełniające się usługi: działalność terapeutyczną, medyczną, szkoleniową i społeczną.

Co nas wyróżnia?

Misja Centrum
Naszą pracę opieramy na wzajemnym szacunku, tolerancji, zrozumieniu i akceptacji. Nie oceniamy – kierujemy się nadrzędną wartością, jaką jest dla nas dobro drugiego człowieka. Chcemy, żeby każdy czuł się u nas bezpiecznie, dlatego zapewniamy pomoc opiekuna terapii, który przekaże wszystkie ważne aspekty dotyczące procesu terapii i odpowie na pojawiające się pytania.

Komfort i bezpieczeństwo
Staraliśmy się o to, żeby nasze wnętrza były przytulne, jasne i takie, do których z chęcią się wraca. Na pacjentów czekają gabinety z pluszowymi kanapami i fotelami, łagodnym oświetleniem, w towarzystwie uspokajającej zieleni kwiatów. Pacjentom zapewniamy pełną dyskrecję, Naszą misją jest, to aby Centrum Po Skrzydła było miejscem dla każdego. Dbamy o komfort grup mających specjalne potrzeby. Zlikwidowaliśmy bariery - w naszym Centrum są szerokie korytarze, toaleta dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych i przewijak dla dzieci.

Na czas
Wiemy, jak ważny dla wszystkich jest czas, dlatego nasi specjaliści są dostępni 6 dni w tygodniu. Wizyty można umówić zazwyczaj w tym samym dniu. Pacjenci mają dostęp do e-rejestracji, pozwalającej na sprawdzenie wolnych miejsc i umówienie się na wizytę u specjalisty w dogodnym dla siebie terminie. Zachęcamy także do kontaktu telefonicznego z naszą rejestracją w godz. 8.00-20.00

Współpraca
Stawiamy na współpracę z lokalnymi społecznościami. Fundacja od początku istnienia aktywnie współpracuje z podmiotami na terenie Sosnowca: Wydziałem Zdrowia, Edukacji oraz Polityki Społecznej oraz Zastępcą Prezydenta Miasta Pełnomocnikiem ds. Organizacji Pozarządowych. Realizujemy projekty społeczne, ze szczególnym uwzględnieniem zdrowia psychicznego na terenie
wielu śląskich miast. Aktywnie bierzemy udział w kampaniach społecznych, pracach zespołu interdyscyplinarnego ds. przemocy w rodzinie oraz prowadzimy działania na rzecz osób wykluczonych.
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adres

Po Skrzydła - NZOZ Centrum Wsparcia Psychologiczno-Terapeutycznego
Krzywa 2, 41-200 Sosnowiec
Po Skrzydła - NZOZ Centrum Wsparcia Psychologiczno-Terapeutycznego logo
Zobacz więcej

Specjaliści

Opinie o specjalistach (505)

Ogólna ocena

  I
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Katarzyna Korlaga Konsultacja psychologiczna dla młodzieży

  Trudno nastolatka i myślę że po pierwszym spotkaniu bariera przełamana. Czekam na kolejne sesje :) Dziękuję.

  R
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Sylwia Wacławik Psychoterapia

  Od samego początku pozytywny kontakt z pacjentem....

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Agnieszka Wrześniak konsultacja psychologiczna dzieci

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani Agnieszka stworzyła jasny plan działania. Była bardzo empatyczna,odpowiadała wyczerpująco na wszystkie moje pytania.

  E
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Klaudia Kapłon-Szmida Konsultacja psychologiczna dla dzieci i młodzieży

  Lekarz bardzo miły z podejściem do dziecka. Pierwsza wizyta była zapoznawcza z rodzicami i rozmowa przebiegła w bardzo miłej atmosferze, Pani doktor słuchała co mówię i skrupulatnie wyciągała wnioski. Jeszcze za wcześnie aby powiedzieć czy metody leczenia są skuteczne. Ale mam nadzieję, że efekty szybko się pojawią

  W
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Katarzyna Korlaga Konsultacja psychologiczna

  Pani Kasia to przykład profesjonalizmu. Jej empatia sprawia, że wizyty stają się nie tylko leczeniem, ale także wsparciem.

  mgr Katarzyna Korlaga

  Dziękuję bardzo!

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Klaudia Kapłon-Szmida konsultacja psychologiczna dzieci

  Konkretnie, szczególowo. Na pierwszej wizycie przejrzysty plan dzialania i trafna diagnoza, po szczegolowym wywiadzie z nastolatkiem. Pani psycholog bardzo przyjazna i otwarta, umiala wysluchac i dobrze doradzic. Bardzo polecam jesli rodzic potrzebuje wsparcia w czasie buntu nastolatka.

  N
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Piotr Strzelczyk Konsultacja psychologiczna dla par

  Pan Piotr potrafi słuchać oraz wyrażać swoje myśli w sposób zrozumiały. Juz od pierwszej wizyty wzbudza duże zaufanie oraz prowadzi rozmowę w taki sposób że czuję się komfortowo. Bardzo trafne spostrzeżenia które prowadzą na dobrą drogę, a temu wszystkiemu towarzyszy cierpliwość oraz empatia.

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Beata Wawrzak-Mucha konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

  Serdecznie polecam Panią Doktor, każda wizyta przebiega w miłej, spokojnej atmosferze, czuję się wysłuchana i zrozumiana. Wszelkie wątpliwości i pytania zostały szczegółowo wytłumaczone. Leki skutecznie dobrane dzięki czemu mój stan uległ dużej poprawie i przede wszystkim z optymizmem mogę patrzeć w przyszłość. Dziękuję.

  S
  Profil zweryfikowany
  lek. Marta Bielówka konsultacja psychiatryczna

  Wszystko super polecam:) bardzo dobre podejście do pacjenta :)

  R
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Piotr Strzelczyk Konsultacja psychologiczna

  Bardzo fajny lekarz , z zrozumieniem wszystko tłumaczy ,fajna atmosfera

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania