Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Oferujemy w pełni profesjonalne i kompleksowe leczenie stomatologiczne. Jako specjaliści w swojej dziedzinie, wykorzystujemy wiedzę, wieloletnie doświadczenie oraz najnowocześniejsze rozwiązania z powodzeniem niosąc pomoc naszym Pacjentom.

Nieustannie śledzimy rozwój najnowszych technologii, dbając o najlepsze i najnowocześniejsze wyposażenie naszego centrum. Posiadamy niezbędny sprzęt, urządzenia diagnostyczne i narzędzia, dzięki którym reprezentujemy najwyższy standard usług stomatologicznych.

Specjalizujemy się w przeprowadzaniu kompleksowych, innowacyjnych zabiegów stomatologicznych. Dążymy do tego, aby nasz szeroki zakres usług zawsze opierał się na najnowszych, sprawdzonych procedurach medycznych.
Dowiedz się więcej

Adres

Platinum Dent
Nowy Świat 21/2, 25-522 Kielce
Platinum Dent logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (52)

Ogólna ocena

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Łukasz Sańpruch implanty

  Pan Łukasz jest bardzo zaangażowany i sympatyczny, nie miałem też zastrzeżeń do samego gabinetu. Natomiast wstawienie dwóch implantów niestety tylko w 50% skuteczne, drugi z implantów mimo dwóch prób, sobie po prostu wypadł. Oczywiście nie jestem w stanie stwierdzić czy to kwestia mojego organizmu czy kwestia poprawności wykonania zabiegu.

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Łukasz Sańpruch implanty

  WOW jestem mega zadowolona. Wykonanie w 100% profesjonalne. Z czystym sumieniem mogę szczerze polecić. P. Łukasz naprawdę lekarz z powołania przywrócił mi uśmiech i pewność siebie. Jeszcze raz wielkie dzięki

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Paulina Jezierska-Janik Inny

  Super podejście do małego pacjenta, leczenie szybkie i bezbolesne. Pani Doktor szczegółowo wyjaśnia co będzię robione- serdecznie polecam

  lek. dent. Paulina Jezierska-Janik

  Dziękuje za opinie , pozdrawiam serdecznie :)

  W
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Łukasz Sańpruch stomatologia estetyczna

  Profesjonalne podejście do pacjenta. Jasne wytłumaczenie planu leczenia i duże zaangażowanie lekarza. Zdecydowanie polecam!

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Łukasz Sańpruch badania stomatologiczne

  Bardzo profesjonalne i rzetelne podejście do klienta. Lekarz wszystko dokładnie tłumaczy i dba o komfort psychiczny klienta. Leczenie trwało krótko i było bardzo skuteczne, mogę polecić z czystym sumieniem

  D
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Paulina Jezierska-Janik Inny

  Super lekarz, bardzo empatyczna i profesjonalna Pani Doktor. Zawsze wszystko wyjaśni, doradzi i stara się zawsze pomóc. Polecam z całego serca

  lek. dent. Paulina Jezierska-Janik

  Dziękuje za miłe słowa , wszystkiego dobrego :)

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Łukasz Sańpruch chirurgiczne usuwanie zębów

  Do kliniki trafiłam z bólem spowodowanym stanem zapalnym ósemki. Na moją prośbę umówiono szybki termin wizyty w zasadzie z dnia na dzień - uprzejmie dziękuję Pani recepcjonistce. Ekstrakcja przebiegła sprawnie, po zabiegu miałam opatrunki i kontrolne zdjęcie RTG. Dziękuję doktorowi Łukaszowi za profesjonalne działanie (fachowość ale też spokój i zrozumienie dla trudnej dla mnie sytuacji). Pozdrawiam

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Łukasz Sańpruch usuwanie kamienia nazębnego

  Profesjonalne podejście do pacjenta a efekt świetny! Pan Dr Łukasz już na pierwszej wizycie zdobył moje zaufanie (konsultacja przeprowadzona szczegółowo). Kamień nazębny został dokładnie usunięty. Polecam!!!

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Łukasz Sańpruch badania stomatologiczne

  Świetne podejście do pacjenta, szczegółowe wyjaśnienia co do planu leczenia, duże zaangażowanie ze strony lekarza, miła atmosfera Zdecydowanie polecam Pana Łukasza!

  S
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Łukasz Sańpruch Inny

  Korzystałam wielokrotnie, za każdym razem zakres usług na najwyższym poziomie. Pan Doktor poświecił mi dużo czasu wyjaśniając problem, przedstawiając szczegółowo proces leczenia. Leczenie bez bólu, polecam każdemu, zwłaszcza osobom, które kiedyś już zraziły się do wizyty u stomatologa.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania