Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Zobacz więcej

Adres

Ostoja Centrum Medyczne
Energetyka 2a, 63-800 Gostyń
Ostoja Centrum Medyczne logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (11)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Mariusz Sroczyński

  Bardzo miły, sympatyczny lekarz z podejściem do dziecka .Polecam lekarza pana Mariusza jako chirurga dziecięcego.

  lek. Mariusz Sroczyński

  Dziękuję za zaufanie i pozytywną opinię.

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Mariusz Sroczyński Inny

  Dzien Dobry.Jestem mama Ernesta.Doktor Sroczyński przeprowadzil operacje usuniecia przepukliny w szpitalu w Gostyniu.Doktor jak i caly personel szpitala znakomicie zaopiekowali sie pacjentem.Wszystko odbylo sie o czasie i pacjent szybko zostal wypisany do domu.Polecam doktora Mariusza Sroczyńskiego. Paulina Rutkowski,mama Ernesta.

  lek. Mariusz Sroczyński

  Dziękuję w imieniu własnym i moich Współpracowników.
  Cieszymy się z zadowolenia naszych małych Pacjentów i ich Rodziców.

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Mariusz Sroczyński

  Pan Doktor bardzo miły i empatyczny. Konkretnie i zrozumiale wyjaśnił w czym problem i co należy wykonać. Bardzo dużym plusem jest krótki termin oczekiwania na wizytę i punktualność.

  lek. Mariusz Sroczyński

  Serdecznie dziękuję za opinię.
  W razie potrzeby zapraszam.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Mariusz Sroczyński

  Bardzo miły i kompetentny Pan doktor. Byłam z synem na wizycie i dokładnie wyjaśnił problem z którym przyszliśmy . Teraz czekamy na zabieg i mamy nadzieję ,że wszystko będzie dobrze.

  lek. Mariusz Sroczyński

  Uprzejmie dziękuję za opinię i poświęcony czas.Do zobaczenia.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Ewa Komorska-Piotrowiak Inny

  Pani doktor bardzo miła i rzeczowa. Przeprowadza wywiad dokładnie, robi notatki, analizuje by dobrać jak najlepsze leczenie. Odpowiada na pytania bez problemu. Była to moja pierwsza wizyta.

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Radosław Biernacki Inny

  Pan Radosław jest bardzo kompetentnym specjalistą i przemiłą osobą. Przyjazny podejście do pacjenta, zainteresowanie jego problemem i spokojna atmosfera podczas wywiadu i samego badania sprawiają, że stres związany z wizytą jakoś sam mija. Trafnie postawiona diagnoza i co najważniejsze skuteczne leczenie po zastosowaniu przypisanych leków. Polecam.

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Alina Kubisiak-Michalska Inny

  Pani doktor jest przemiłą osobą, ma bardzo ciepłe podejście do pacjenta, szczegółowo wyjaśnia wszystkie wątpliwości. Już na pierwszej wizycie postawiona została trafna diagnoza, a zastosowane leczenie przyniosło oczekiwane skutki. Szczerze polecamy.

  lek. Alina Kubisiak-Michalska

  Bardzo dziękuję za tak sympatyczna i ciepłą opinie
  Alina

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Halina Maria Jankowska-Ciborowska chore dziecko

  Pani doktor jest bardzo dokładna, skrupulatna, świetny specjalista, profesjonalny, do tego empatyczna w stosunku do małego pacjenta i rodziców. Nam osobiście bardzo pomogła w sytuacji trudnej i właściwie zdiagnozowala dziecko i zaleciła badania. Tak naprawdę tylko dr Ciborowska zainteresowała się i kontynuowala temat, dostępna również pod tel. Będziemy krzystać z konsultacji i leczenia w razie potrzeby. Polecam!!!

  Profil zweryfikowany
  lek. Maciej Kamiński niestabilność przednia stawu kolanowego lewego

  Informacje o Panu Macieju dostałem z polecenia. Bardzo konkretna i rzeczowa wizyta. Jasno wytłumaczone gdzie w kolanie jest problem, dlaczego warto leczyć i jakie mogą być skutki braku chęci leczenia. Ortopeda bardzo wymagający od pacjenta pracy i poświęcenia w czasie rehabilitacji. Zagorzały przeciwnik ortez! Chętny do kontaktu e-mailowego, pomocny, dzielący się swoją wiedzą. Mój fizjoterapeuta stwierdził, że lubi operowane kolana po dr. Kamińskim, bo są w bardzo dobrej kondycji. Potwierdzam nie było krytycznych sytuacji. Jestem wdzięczny Panu Maciejowi, że mogłem wrócić do zdrowia i sportu. Polecam. Lekarz z powołania, nie z przypadku.

  B
  Profil zweryfikowany
  lek. Halina Maria Jankowska-Ciborowska

  Pasja , zaangażowanie i bardzo ciepłe podejście do pacjenta to tylko kilka z wielu cech jakie posiada pani doktor Ciborowska . Bardzo pomogła mojemu synkowi w kontuzji nogi, trafnie postawiła diagnozę odnośnie innego schorzenia, gdzie żaden inny lekarz wcześniej tego nie zauważył. To jedyny lekarz, który nie odmówił pomocy mojemu synkowi kiedy nie mógł chodzić. Dziękuję serdecznie Pani doktor. Szczerze polecam

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania