Informacje o placówce

Gabinety

Ostoja Centrum Medyczne

Energetyka 2a

63-800 , Gostyń , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Radosław Biernacki Inny

  Pan Radosław jest bardzo kompetentnym specjalistą i przemiłą osobą. Przyjazny podejście do pacjenta, zainteresowanie jego problemem i spokojna atmosfera podczas wywiadu i samego badania sprawiają, że stres związany z wizytą jakoś sam mija. Trafnie postawiona diagnoza i co najważniejsze skuteczne leczenie po zastosowaniu przypisanych leków. Polecam.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Alina Kubisiak-Michalska Inny

  Pani doktor jest przemiłą osobą, ma bardzo ciepłe podejście do pacjenta, szczegółowo wyjaśnia wszystkie wątpliwości. Już na pierwszej wizycie postawiona została trafna diagnoza, a zastosowane leczenie przyniosło oczekiwane skutki. Szczerze polecamy.

  lek. Alina Kubisiak-Michalska

  Bardzo dziękuję za tak sympatyczna i ciepłą opinie
  Alina

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Halina Maria Jankowska-Ciborowska chore dziecko

  Pani doktor jest bardzo dokładna, skrupulatna, świetny specjalista, profesjonalny, do tego empatyczna w stosunku do małego pacjenta i rodziców. Nam osobiście bardzo pomogła w sytuacji trudnej i właściwie zdiagnozowala dziecko i zaleciła badania. Tak naprawdę tylko dr Ciborowska zainteresowała się i kontynuowala temat, dostępna również pod tel. Będziemy krzystać z konsultacji i leczenia w razie potrzeby. Polecam!!!

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maciej Kamiński niestabilność przednia stawu kolanowego lewego

  Informacje o Panu Macieju dostałem z polecenia. Bardzo konkretna i rzeczowa wizyta. Jasno wytłumaczone gdzie w kolanie jest problem, dlaczego warto leczyć i jakie mogą być skutki braku chęci leczenia. Ortopeda bardzo wymagający od pacjenta pracy i poświęcenia w czasie rehabilitacji. Zagorzały przeciwnik ortez! Chętny do kontaktu e-mailowego, pomocny, dzielący się swoją wiedzą. Mój fizjoterapeuta stwierdził, że lubi operowane kolana po dr. Kamińskim, bo są w bardzo dobrej kondycji. Potwierdzam nie było krytycznych sytuacji. Jestem wdzięczny Panu Maciejowi, że mogłem wrócić do zdrowia i sportu. Polecam. Lekarz z powołania, nie z przypadku.

 • B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Halina Maria Jankowska-Ciborowska

  Pasja , zaangażowanie i bardzo ciepłe podejście do pacjenta to tylko kilka z wielu cech jakie posiada pani doktor Ciborowska . Bardzo pomogła mojemu synkowi w kontuzji nogi, trafnie postawiła diagnozę odnośnie innego schorzenia, gdzie żaden inny lekarz wcześniej tego nie zauważył. To jedyny lekarz, który nie odmówił pomocy mojemu synkowi kiedy nie mógł chodzić. Dziękuję serdecznie Pani doktor. Szczerze polecam

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Michał Stelmaszyński wizyta lekarska do przyjecia do pracy

  Jak najbardziej polecam. Specjalista w 100%. Kompleksowa i fachowa wizyta przez 40 minut a człowiek dowie się wszystkiego co oczekuje. Polecam!

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania