Osteodex Centrum Wielospecjalistyczne Poradnia Osteoporozy i Chorób Kostno-Stawowych

(5 opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy Wyślij wiadomość
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Osteodex Centrum Wielospecjalistyczne Poradnia Osteoporozy i Chorób Kostno-Stawowych

Grunwaldzka 62

33-300 , Nowy Sącz , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Andrzej Krupa Inny

  Witam, robiłam u Pana doktora korektę odstajacych uszu. Zabieg wykonany szybko, dokladnie oraz bezboleśnie. Bardzo miły i konkretny lekarz, dotrzymujacy umowionych terminów wizyt. Jestem bardzo zadowolona z efektu, serdecznie polecam !!!

  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Irena Wieczorek konsultacja internistyczna

  Miła, kompetentna pani doktor, bez problemu przepisała mi skierowanie na odpowiednie badania, dopytywała, dogłębnie analizowała mój stan zdrowia i wyjaśniła co mam robić. Polecam

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Iryna Prylepska-Gajda zabieg chirurgiczny

  Świetny okulista i chirurg. Spokojna, cierpliwa, bardzo sympatyczna, a że ładna, to zasługa Matki Natury. Swoim profesjonalnym podejściem do pacjenta pomaga pokonać strach i zabieg staje się wręcz przyjemnością. Bardzo dziękuję za pomoc i opiekę. Ewa Skrzypiec

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Grażyna Jonakowska Guzek tarczycy

  Wykonałam u Pani dr Jonakowskiej biopsje 15mm guzka tarczycy. Biopsja została wykonana niedokładnie. Pani doktor wykonywała ją sama, wykonując tylko jedno wkłucie. Nie było drugiego lekarza, który powinien za pomocą aparatu usg kontrolować miejsce wkłucia. Po zabiegu zrobiło mi się słabo i gdyby nie reakcja pielęgniarki zostałabym pozostawiona bez pomocy. Pewnie dlatego, że zapłaciłam tylko za biopsje, a nie za konsultacje. Kobiety pamiętajcie prawidłowa biopsja powinna być wykonana przez dwóch lekarzy. Pierwszy za pomocą aparatu usg kontroluje miejsce wkłucia, natomiast drugi nakłuwa badane miejsce dwukrotnie, w dwóch różnych miejscach guzka. Na skutek nieprawidłowo wykonanej biopsji zostałam źle zdiagnozowana. Obecnie mam 27 lat i brodawkowatego raka tarczycy z przerzutem do węzłów chłonnych. Za dwa tygodnie czeka mnie operacja usunięcia tarczycy i węzłów. Gdyby na początku biopsja była wykonana prawidłowo to mogłabym rozpocząć leczenie dużo wcześniej, kiedy nie było jeszcze przerzutów.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Artur Wieczorek badania diagnostyczne

  Byłam pacjentką doktora ok.roku. W Novum zdecydowanie przyjemniej niż w osteodoxie. Noe przeszkadzałoby mi,że mnie nie pamięta, bo tu nadrabia osobowością. Nie rozumiem systemu robienia notatek w karcie- nie pamiętał swoich propozycji co do leczenia z poprzedniej wizyty..

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania