Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Ośrodek Rehabilitacji
Staszica 4a, 43-170 Łaziska Górne
Ośrodek Rehabilitacji logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (3)

Ogólna ocena

  C
  Profil zweryfikowany
  Ośrodek Rehabilitacji Inny

  Pan Robert Frąc powinien być wzorem dla wszystkich lekarzy specjalistów: cierpliwie słucha pacjenta, spokojnie tłumaczy i odpowiada na wszystkie pytania, nigdy nie daje do zrozumienia, że musi jeszcze przyjąć wielu innych pacjentów. A ma ich rzeczywiście wielu, bo jest doskonałym fachowcem, udziela trafnych porad lekarskich, w razie potrzeby kieruje na dodatkowe badania. Lekarz jest rzetelny, kompetentny, kulturalny, empatyczny i sympatyczny. Konsultacje z panem Frącem cechuje pełny profesjonalizm, zaangażowanie i bardzo przyjazna atmosfera, a pacjent czuje się indywidualnie i wyjątkowo potraktowany.

  J
  Profil zweryfikowany
  Ośrodek Rehabilitacji

  Naprawdę świetny specjalista, prawdziwy lekarz z powołania. Podczas prowadzenia pacjenta zawsze pomocny, cierpliwy, rzeczowy i konkretny. Naprawdę godny polecenia!

  M
  Profil zweryfikowany
  Ośrodek Rehabilitacji kontrola

  Super lekarz, Bardzo dobre podejście do pacjenta. Z powodu źle załorzonego gips na stopie odczówałem duży dyskomfort i opuchła mi cała stopa.Przyszedł wczesniej do pracy jak jeszcze nikogo nie było i przyjął mnie bez wczesniejszej rejestracji. Bo jak sam powiedział " Mam czas". zlecił prześwietlenie i zmoenił mi szynę. Dodam że super załorzona i wykończona. Dziękuję

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania