Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

Oferujemy:
Konsultacje psychologiczne,
Pomoc psychologiczna indywidualna,
Pomoc psychologiczna dla par i rodzin,
Pomoc psychologiczna dla dzieci i młodzieży,
Pomoc seksuologiczna,
Psychoterapia indywidualna,
Psychoterapia grupowa,
Wsparcie w kryzysie,
Leczenie psychiatryczne,
Diagnostyka psychologiczna.

Naszym priorytetem jest wrażliwość i otwartość na drugiego człowieka, znamy rownież wartość wiedzy, kompetencji i doświadczenia. Mamy świadomość, że decyzja o poszukaniu wsparcia specjalisty bywa trudna, czasami poprzedzona długim cierpieniem, a czasem zmaganiami ze wstydem, poczuciem odrzucenia, osamotnieniem. Wiemy, że aby pomóc potrzeba czasu i cierpliwości, ale nade wszystko bezwarunkowej akceptacji. Do współpracy zaprosiliśmy osoby, które rozumieją i cenią te wartości, używając ich jako codziennych narzędzi w pracy z najwrażliwszą częścią człowieka – jego psychiką.

Uważamy, że człowiek jest indywidualnością. Historia jego życia, przeżycia, doświadczenia, cechy, przekonania są niepowtarzalne. Aby odkryć, co kryje owa niepowtarzalność, nie wystarczy wiedza o funkcjonowaniu psychiki, nie działają sztywne prawa, nie ma algorytmów pozwalających zrozumieć człowieka.

Według nas, podejścia, które opierają się na nauczaniu, przeszkoleniu w zakresie wiedzy o sposobie życia, choć pociągające, są skuteczne jedynie w krótkim okresie, mogą przynieść tymczasową zmianę. Uważamy, że jeśli potrafimy stworzyć autentyczną relację międzyludzką, opartą na bezwarunkowej akceptacji, zrozumieniu uczuć i myśli oraz wolności do zgłębiania siebie, dojdzie do zmiany i rozwoju osobistego.

Jesteśmy zespołem interdyscyplinarnym, który poddaje się regularnej superwizji. Bliskie jest nam podejście humanistyczne oraz psychodynamiczne, choć korzystamy również z innych, naukowo zweryfikowanych nurtów psychoterapii.
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (5)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  Jarosław Tobiasz Inny

  Jestem pacjentką ,która jak dotąd miała wrażenie że jest lekarzem przyjaznym i empatycznym.Na ostatniej konsultacji lekarz podniósł mi dawkę leku antydepresyjnego,gdyż tak leczy moja bezsenność.Po zastosowaniu się do zaleceń,po paru dniach miałam bardzo złe samopoczucie pobudzenie,brak apetytu,myśli samobójcze.Bardzo chciałam skonsultować ten stan z lekarzem,gdyż nie potrafiłam sama ocenić sytuacji.Nie poznawałam siebie.Pan doktor oddzwonił,ale w trakcie rozmowy telefonicznej ,nie wysłuchawszy mnie,powiedział,że mam sobie znaleźć innego specjalistę.W momencie w którym najbardziej potrzebowałam wsparcia.
  Nie polecam

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  D
  Profil zweryfikowany
  Jarosław Tobiasz Inny

  Przecudowny lekarz z powołania. Miły, empatyczny i co najważniejsze czuje się swobodnie gdy rozmawiam z lekarzem. Na wizycie czuje się jak z przyjacielem, mogę liczyć na ogromną pomoc i wspaniałą rozmowę.

  A
  Profil zweryfikowany
  Jarosław Tobiasz Inny

  Cudowny lekarz z powołania. Jestem pacjentką już ponad rok i widzę ogromną poprawę swojego stanu zdrowia. Na wsparcie pana doktora mogę liczyć zawsze. Mam poczucie, że to jedna z niewielu osób, która mnie rozumie. Polecam z całego serca!


  P
  Profil zweryfikowany
  Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej Górnośląska 10 Inny

  Polecam. Bardzo pomocna konsultacja. Długo szukałam terapeuty aż trafiłam do tej pani. Bardzo empatyczne i miła.....


  P
  Profil zweryfikowany
  Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej Górnośląska 10

  Korzystałam z pomocy p. Litwy. Uważam, że ma bardzo dobre i empatyczne podejście do pacjenta. Uważnie słucha, nie ocenia. Polecam!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Górnośląska 10, 62-800 Kalisz Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania