Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej Górnośląska 10

(2 opinie)
Zobacz lekarzy

Oferujemy: Konsultacje psychologiczne, Pomoc psychologiczna indywidualna, Pomoc psychologiczna dla par i rodzin, Pomoc psychologiczna dla dzieci i młodzieży, Pomoc seksuologiczna, Psychoterapia... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej Górnośląska 10

Górnośląska 10

62-800 , Kalisz , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Oferujemy:
Konsultacje psychologiczne,
Pomoc psychologiczna indywidualna,
Pomoc psychologiczna dla par i rodzin,
Pomoc psychologiczna dla dzieci i młodzieży,
Pomoc seksuologiczna,
Psychoterapia indywidualna,
Psychoterapia grupowa,
Wsparcie w kryzysie,
Leczenie psychiatryczne,
Diagnostyka psychologiczna.

Naszym priorytetem jest wrażliwość i otwartość na drugiego człowieka, znamy rownież wartość wiedzy, kompetencji i doświadczenia. Mamy świadomość, że decyzja o poszukaniu wsparcia specjalisty bywa trudna, czasami poprzedzona długim cierpieniem, a czasem zmaganiami ze wstydem, poczuciem odrzucenia, osamotnieniem. Wiemy, że aby pomóc potrzeba czasu i cierpliwości, ale nade wszystko bezwarunkowej akceptacji. Do współpracy zaprosiliśmy osoby, które rozumieją i cenią te wartości, używając ich jako codziennych narzędzi w pracy z najwrażliwszą częścią człowieka – jego psychiką.

Uważamy, że człowiek jest indywidualnością. Historia jego życia, przeżycia, doświadczenia, cechy, przekonania są niepowtarzalne. Aby odkryć, co kryje owa niepowtarzalność, nie wystarczy wiedza o funkcjonowaniu psychiki, nie działają sztywne prawa, nie ma algorytmów pozwalających zrozumieć człowieka.

Według nas, podejścia, które opierają się na nauczaniu, przeszkoleniu w zakresie wiedzy o sposobie życia, choć pociągające, są skuteczne jedynie w krótkim okresie, mogą przynieść tymczasową zmianę. Uważamy, że jeśli potrafimy stworzyć autentyczną relację międzyludzką, opartą na bezwarunkowej akceptacji, zrozumieniu uczuć i myśli oraz wolności do zgłębiania siebie, dojdzie do zmiany i rozwoju osobistego.

Jesteśmy zespołem interdyscyplinarnym, który poddaje się regularnej superwizji. Bliskie jest nam podejście humanistyczne oraz psychodynamiczne, choć korzystamy również z innych, naukowo zweryfikowanych nurtów psychoterapii.

Typ placówki

 • Ośrodek

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
2 opinie

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Paulina Litwa Inny

  Polecam. Bardzo pomocna konsultacja. Długo szukałam terapeuty aż trafiłam do tej pani. Bardzo empatyczne i miła.....

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Paulina Litwa

  Korzystałam z pomocy p. Litwy. Uważam, że ma bardzo dobre i empatyczne podejście do pacjenta. Uważnie słucha, nie ocenia. Polecam!

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania