Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Ośrodek Medycyny Pracy

Słoneczna 1

59-300, Lubin, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Ośrodek

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Elżbieta Wróbel

  Neurolog,

  • M

   Pani doktor ma profesjonalne podejście do pacjenta, Od ponad 3 lat jestem pod jej opieką i dużo jej zawdzięczam. Niestety nie ma p. Wróbel już w przychodni w Lubinie na Słonecznej. Ktoś wie gdzie teraz przyjmuje? Nie wyobrażam sobie aby ktoś inny mnie leczył!

  • K

   Brak profesjonalnego podejścia do pacjęta. Podśmiechiwanie się z dolegliwości. Sugerowanie że pacjent symuluje ból. Zalecane leczenie nie przyniosło oczekiwanych efektów. Nie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Agata Gruber

  Internista, Kardiolog,

  • B

   Moja mama jest 86 - letnią pacjentką u pani Dr. Leniec, prosiła mnie żebym napisała opinie; Pani doktor to świetny fachowiec i wspaniały człowiek.
   Poświęca pacjentowi dużo czasu jest miła, sympatyczna, nigdy nie odmówiła mamie pomocy, po prostu lekarz z powołania,
   Dziękujemy pani doktor za opiekę nad mamą


 • Dorota Matławska

  Lekarz Rodzinny, Internista,

  • A

   Najlepsza lekarka jaką spotkałam do tej pory. Cierpliwie wysłucha, doradzi, pocieszy... Poświęca pacjentowi tyle czasu, ile ten potrzebuje, a nie jak niektórzy 1 min i następny. Wspaniały, miły człowiek, w zasadzie to trzymam się tej przychodni tylko ze względu na Nią.

  • P

   Przede wszystkim wspaniały człowiek .Cierpliwy i miły !!! Jako lekarz trafiajacy w diagnoze ! Potrafi wywołać uśmiech na chorym i potrzebujacym pacjencie ! Polecam tego lekarza !!!!!!

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Agnieszka Sośnicka

  Dietetyk,

  • J

   Serdecznie polecam Panią Agnieszkę jako dietetyka. Pierwszy wywiad był przeprowadzony bardzo skrupulatnie - wiedziała o moim żywieniu wszystko. Byłam bardzo mile zaskoczona - wysłuchała spokojnie wszystkich moich wyznań dot. złego żywienia i nie oceniła mnie za nie. Dieta, którą ułożyła dla mnie Pani Agnieszka jest do mnie idealnie dopasowana - jem to co lubię, jem dużo i spróbowałam wielu nowych przepisów. Dzięki niej zrozumiałam jakie błędy do tej pory popełniałam w żywieniu i nie chcę ich już więcej popełniać. Dieta Pani Agnieszki okazała się być skuteczną - kilogramy spadają, a ja nie chodzę głodna i czuję, że zaczynam żyć zdrowo. Pani Agnieszka mnie motywowała z wizyty na wizytę. Jest osobą bardzo sympatyczną i to jej zawdzięczam moją przemianę. Gorąco polecam ;)

  • M

   Cudowna osoba, pełna ciepła i życzliwości. W sposób przejrzysty i zrozumiały tłumaczyła nurtujące mnie pytania. Z pomocą Pani Agnieszki w 3 miesiące zgubiłam 13 kg. To mój sukces, który nie osiągnęłabym bez pomocy Pani dietetyk.Dieta smaczna, prosta i szybka w przygotowaniu.Polecam!!!

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Remigiusz Sikora

  Lekarz W Trakcie Specjalizacji, lek.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medicover - WrocławUsługa: wkładka domaciczna niehormonalna

   Lekarz bardzo sprawnie i bezboleśnie założył wkładkę po uprzednim badaniu i rozmowie na temat plusów i minusów tego rodzaju antykoncepcji.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Enel-Med - Oddział Szczytnicka

   Poszłam na wizytę ponieważ dostałam (u innego lekarza) receptę bez refundacji. Poprosiłam pana doktora o opinię, czy są wskazania, żebym brała luteinę ,powiedział, że tak i że wypisze mi receptę z refundacją. Jakież było moje zdziwienie, kiedy okazało się, że recepta jest bez refundacji! Jednak to, co przeważyło o mojej opinii o tym lekarzu, to zdanie wypowiedziane na początku wizyty. W opisie w systemie wpisał "pacjentka prowadzona u innego lekarza" i skomentował że lubi wpisywać to zdanie. Kiedy spytałam czemu, odpowiedział, że dzięki temu nie musi brać na odpowiedzialności za pacjentkę. "Takie czasy".
   Pan doktor bardzo doradzał zrobić badania genetyczne i argumentował, że sam widział trzy przypadki z zespołem downa (Doktor sam użył brzydszego określenia) które według standardowych badań miały być zdrowe.
   O ile nawet jestem w stanie zrozumieć dobre intencje doktora przy doradzaniu badań to sposób wypowiedzi był wysoce nieprofesjonalny i jak dla mnie bardzo zniechęcający. W życiu nie zaufałabym lekarzowi, który chętnie zrzeka się odpowiedzialności za pacjentkę. I jeszcze ta recepta - wyszłam z gabinetu bez tego po co przyszłam mimo wskazań.

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania