Ośrodek Diagnostyczno-Leczniczo-Rehabilitacyjny dla Osób Niesłyszących i Niedosłyszących

(12 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Ośrodek Diagnostyczno-Leczniczo-Rehabilitacyjny dla Osób Niesłyszących i Niedosłyszących

Zgrupowania AK "Kampinos" 1

01-943 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Ośrodek

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Barbara Buniowska

  Laryngolog, Audiolog, Foniatra,

  • B
   Lokalizacja: Centrum Słuchu i Mowy Medincus

   Jestem niezmiernie wdzięczny Pani Doktor za życzliwe podejście, kompetencję i postawienie trafnej diagnozy - polip prawego ucha. Otrzymałem pomoc na miejscu i skierowanie na operację. Polecam Panią Doktor wszystkim potrzebującym fachowej pomocy. Viktor

  • B
   Lokalizacja: Centrum Słuchu i Mowy MedincusUsługa: dolegliwości uszne

   Jesteśmy bardzo wdzięczni Pani Doktor za jej życzliwe i fachowe podejście do problemu. Kompetentna pomoc na miejscu, bezproblemowe wydanie skierowania na operację. Trafnie postawiona diagnoza. Szczerze polecamy wszystkim szukającym dobrego specjalisty.


 • Aleksander Karpiesz

  Laryngolog, lek.

  • Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: Porażenie nerwu twarzowego

   Zgłosiłam się do tego lekarza na wizytę kontrolną (prywatną), dwa tygodnie po tym jak laryngolog w szpitalu na SORze stwierdził u mnie porażenie nerwu twarzowego. Pan doktor Karpiesz nie potrafił powiedzieć nic na temat mojego stanu zdrowia. Powiedział tylko tyle, że jeśli nie pracuję na ulicy (w dokładnie tych słowach), to nic mi nie będzie. Zapytałam o skutki uboczne leku, którym się leczę (steryd Encorton) - czy to normalne, że mam mdłości i znacznie podwyższone ciśnienie. Pan doktor w odpowiedzi zalecił mi przeczytać ulotkę, bo on nie wie. Na koniec poprosiłam o skierowanie na rehabilitację twarzy, którą powinnam rozpocząć właśnie po dwóch tygodniach od rozpoczęcia leczenia sterydem. Pan doktor stwierdził, że on nie słyszał o rehabilitacji twarzy. Nie miałam więcej pytań i wyszłam.
   Dwa dni później miałam wizytę u innego lekarza, który nie tylko powiedział, że nie wolno mi wychodzić z domu, ale zalecił mnóstwo dodatkowych badań (w tym rezonans i badania na boreliozę) oraz rehabilitację twarzy. Uważam, że wizyta u Aleksandra Karpiesz to była strata czasu, pieniędzy i nerwów. Stanowczo odradzam.

  • J
   Lokalizacja: NZOZ Centrum Słuchu i Mowy \"Medincus\"Usługa: płyn w uszach u dziecka

   Chciałam bardzo podziękować Panu Doktorowi za słuszną diagnozę - u mojego dziecka od wielu miesięcy utrzymywał się płyn w uszach oraz był bardzo duży trzeci migdał, dziecko w nocy chrapało. Faktycznie Pan Doktor jest bardzo asertywny, ale w przypadku lekarza chodzi o kompetencje. W naszym przypadku bardzo stanowczo powiedział, że konieczne jest usunięcie 3 migdała oraz drenaż wentylacyjny, bo inaczej dziecku grozi pogorszenie słuchu. I muszę powiedzieć, że ta stanowczość mnie przekonała, bo byłam wiele razy u innych "miłych" lekarzy i też wspominali o zabiegu, przepisywali sterydy, ale nie uświadomili mi stanowczo że jednak zabieg jest konieczny, więc oczywiście czekaliśmy, że może coś się zmieni. Teraz jesteśmy już po zabiegu w Kajetanach i jakość życia mojego synka znacznie się poprawiła. Dziękuję Panie Doktorze, bo widać że zależy Panu na małych pacjentach i ich zdrowiu.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania