Orto-Lux

(2 opinie)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy Wyślij wiadomość
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Orto-Lux

Klonowa 19

21-040 , Świdnik , lubelskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Wojciech Plebankiewicz Inny

  Jestem bardzo niezadowlony z leczenia protetycznego u pana doktora. Musiałem poprawiać zęby u innego stomatologa co więcej doktor nie chciał wydać mi mojej dokumentacji lekarskiej a jak się już mi udało ją uzyskać to ta dokumentacja nie zawierała nic o moich zębach tylko prywatne rozmowy toczone w gabinecie. Wielka szkoda ponieważ ta dokumentacja potrzebna mi była dla innego stomatologa. Na dodatek wyczułem u pana doktora brak empatii i zrozumienia dla pacjenta.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Wojciech Plebankiewicz Inny

  Jestem bardzo niezadowolona z przebiegu 3 wizyt. Zadzwoniłam z bolącym zębem i lekarz przyjął mnie tego samego dnia, ale był bardzo niemiły. Założył lekarstwo i miałam pojawić się za miesiąc.Wytrzymalam 2 tyg. i musiałam wrócić,bo zaczynała się zbierać ropa-leczenie kanałowe. Znowu był bardzo niemiły, co chwilę mnie strofował , ze nie otwieram ust, że się denerwuję- było bez znieczulenia, bo nie miał odpowiedniego dla kobiet w ciąży-aż w końcu się popłakałam i to też było powodem jego kolejnych komentarzy. Na trzeciej wizycie na wejściu mnie skrzyczał,że się spóźnilam (co nie było prawdą, miałam być o 12:20, choć twierdził, ze o 12), i że ma tylko dla mnie 15 min, a nie godzinę. Zadbał o dobrą atmosferę na wejście. Nie potrafiłam się obronić , miałam mu zwrócić uwagę na koniec, ze nie można się tak zachowywać, ze rani ludzi, ale nie powiedziałam nic. Obiecałam sobie, ze chociaż na forum napiszę kilka słów o lekarzu, od którego oczekiwałam nie tylko gotowości do leczenia ( zarobienia), ale też zwykłej ludzkiej empatii i zrozumienia. Niestety.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz