Orto-Aidi Poradnia Stomatologiczna

Stomatologia, Ortodoncja

Przejmij kontrolę nad tą placówką Pen-iconCreated with Sketch. Edytuj profil

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

 • Poradnia

Gabinety

 • Orto-Aidi Poradnia Stomatologiczna

  Strzeszyńska 198, Nowe Miasto

  60-479, Poznań, wielkopolskie

  Pokaż dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Nedal Aidi

  Stomatolog, Ortodonta,

  • Bardzo dobry lekarz. Ustalony termin noszenia aparatu: 2 lata, nosiłem: 1.5 roku. Zęby pięknie skorygowanie, często słyszę pytanie u kogo prostowałem zęby ponieważ jest to robota idealna. Doktor bardzo miły, ciągle żartuje i wykonuje swoją pracę bardzo profesjonalnie. POLECAM!

  • Po wielu latach wizyt u różnych ortodontów (8 lat leczenia aparatami ruchomymi i 4 podejścia do założenia aparatau stałego) w końcu miałam szczęście trafić na dr Nedala.
   Miałam do czynienia z różnymi ortodontami, wielu było z polecenia, ale żaden nie dorównuje nawet w najmniejszym stopniu doktorowi Aidi. To perfekcjonista w każdym calu.
   Jako JEDYNY zauważył że nieprawidłowo łykam i muszę ćwiczyć łykanie.
   Jako JEDYNY nie kazał mi wyrywać 8 (!) zębów (dziwił się że inni kazali mi to zrobić), a udało mu się pięknie wyprostować moje zęby w 2 lata i 1 miesiąc (inni mówili o minimum 3 latach).
   Jestem pół roku po zdjęciu aparatu, efekt jest stabilny, nic się nie dzieje i jestem naprawdę zadowolona.
   Miejsce (zresztą świetnie wyposażona klinika) i dr Nedal uchodzą za drogie, natomiast ostatnio porównałam koszty jakie wydałam na całe leczenie z kosztami koleżanki, która poszła do taniego ortodonty i u mnie wyszło taniej (mimo iż miałam aparat krystaliczny, a ona zwykły), dodatkowo koleżanka nosi aparat już ponad 4 rok na dolnych zębach, na górnych zdjęła rok temu i wszystko się u niej "rozjeżdża", nie dość że kosztuje ją to wiele łez i stresu, nie ma efektu, to jeszcze wszystko wyszło drożej, no i nadal sprawa nie jest skończona (w przyszłym miesiącu idzie na konsultację "ratunkową" do doktora Nedala)
   Polecam iść chociażby na konsultację do dr Nedala, ja od razu zdecydowałam się na założenie u niego aparatu.
   Dodam tylko, że doktor Nedal ma specyficzne poczucie humoru :), które na początku może trochę razić, ale po jakimś czasie można go naprawdę bardzo polubić.
   Polecam całym sercem leczenie u niego!


 • Adrian Fijas

  Stomatolog, lek. dent.

  • G

   Bardzo dobry specjalista. Uratował mi zęby bo źle wykonanym leczeniu kanałowym, które zdaniem innych stomatologów były do wyrwania. Samo leczenie przeprowadzone bezboleśnie. Ocena 10/10.

  • K

   Takiego lekarza jeszcze nie spotkałam
   Przede wszystkim profesjonalista, pełen empatii i zrozumienia. Mój ząb był "bardzo trudnym" przypadkiem, do którego leczenia podchodziłam już po raz drugi, gdzie pierwszy stomatolog odmówił pomocy. Doktor doskonale sobie z nim poradził i uratował go, za co jestem mu niezmiernie wdzięczna. Doktor potrafi zrobić bezboleśnie znieczulenie, co jest ogromną sztuką. Wizyta w jego gabinecie to czysta przyjemność, za każdym razem wychodzę z gabinetu z uśmiechem:)) bo wizyty u Dr. Adriana są rewelacyjne:)

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Monika Maria Glapińska

  Stomatolog, Ortodonta, lek. dent.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscu

   U "naszej" pani ortodontki ruszyło się z wpisami więc i ja kamyczek dołożę. Chodzimy z córką. Najpierw trafiłem do nie ja z polecenia moje pani stomatolog. Przeczytałem wpisy innych pacjentów i potwierdzam jeszcze żaden lekarz nie wytłumaczył mi tak wszystkiego co będzie robił, co jest a co będzie z moimi zębami. U mnie to tylko estetyka. Moja córka trafiła do niej pół roku później. No cóż... był wpis o braku uśmiechu.... moja córka jest dokładnie taka jak ja... lekko boli i jest krzyk. Tu duży plus za podejście. Sam do własnego dziecka nie miał bym takiej cierpliwości. Zaznaczam, że u córki temat jet bardzo skomplikowany. Miała już wykonany aparat u innego ortodonty. Na cale szczęście była interwencja stomatologa który ją prowadzi (dziękuje Panu za lojalność dla pacjenta nie dla kolegi po fachu).
   Oba leczenia prowadzone są zgodnie z planem. U córki temat jest bardzo trudny i pierwszy ortodonta do którego trafiliśmy nawet nie podjął pałeczki (tej pani też dziękuję, lepiej powiedzieć pasuje niż grzebać w temacie który człowieka przerasta). Ceny... jestem poznaniakiem więc wcześniej sprawdziłem... podobnie jak wszędzie... tylko w poprzedni ortodonta kasował nas dodatkowo za "trudny przypadek". Tu tego nie ma. U mnie to już końcówka. Nie było problemów ze złym podejściem. Wymiany gumek itp rzeczywiście wymagają dużego rozwarcia ust i to nieraz długi czas więc też wymaga to od pacjenta dużego wysiłku. Córka jest zachwycona. Moja ocena...? Kiedy Pani Monika zrezygnowała z pracy w jednej z klinik w której firma mnie ubezpieczyła poszedłem do tej w której pracowała równolegle płacąc już prywatnie :) Więc nie muszę komentować....a jestem poznaniakiem U mnie pomimo, iż robiłem to dla wyglądu ustąpiło "klikanie w stawach" szczęki. Efekt wizualny rewelacja. Widać, że kobieta jest oblegana bo wieczorne terminy są zawsze pozajmowane na wcisk. Ja chodzę z córką we czwartek kiedy idzie na do szkoły później. Polecam to rozwiązanie. Z terminami jest kiepsko, ale stomatolog ostrzegał mnie, że ze względu na solidność Pani Doktor ma dużo pacjentów i trzeba pilnować terminów bo jak się wypadnie z jakiegoś to trudno się wbić następnego dnia tylko trzeba czekać nieraz tydzień bo jest grafik wizyt. Ale sprawdzałem przed przyjściem z córką pierwszy razi, tak jest niestety u tych kilku najlepszych ortodontów w Poznaniu. Ja polecam. Typ perfekcjonistka. Wśród tylu rzemieślników jest artystką.
   Najlepsza rekomendacja... na kwiecień zapisałem drugą córką na pierwszą wizytę.

  • M

   Serdecznie polecam Panią Doktor jako profesjonalnego lekarza ortodontę, która wyprowadziła bardzo precyzyjnie moją skomplikowaną wadę zgryzu rzeczowo omawiając plan i etapy leczenia.
   Bardzo dziękuję! Szczerze polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu