Orla-Dent

(5 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Orla-Dent

Księdza Jerzego Popiełuszki 6/1

Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Małgorzata Mlosek Inny

  Pani doktor jest rzeczową i kompetentną osobą. Moja wada została całkowicie zniwelowana podczas długiego leczenia. Na pierwszej wizycie pani doktor dokładnie wyjaśniła mi na czym polega moja wada.Na jej podstawie opracowała i przedstawiła plan leczenia. Planując leczenie myślała w kategoriach długofalowych, a nie o szybkim efekcie i za to jestem jej bardzo wdzięczna,bo leczenie tego typu to nie tylko piękny uśmiech ale również prawidłowy zgryz i dobrze funkcjonująca żuchwa.Od pierwszej wizyty u pani doktor minęły ponad dwa lata i dzięki jej doświadczeniu moja szczęka pracuje idealnie,a hollywoodzki uśmiech to bonus do całości.Z całego serca polecam panią doktor i bez obaw zapiszę do niej moją córkę .


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Małgorzata Mlosek

  Jestem bardzo zadowolony z efektów jakie do tej pory uzyskałem dzięki doktor Mlosek. Każda wizyta przebiega inaczej i dowiaduję się o postępach w moim leczeniu. Pani doktor to osoba z powołaniem i dużą cierpliwością. Przede mną jeszcze sporo czasu do ostatecznego efektu, ale już teraz wiem że nie będę zawiedziony.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Małgorzata Mlosek wada zgryzu

  Pani doktor bardzo kompetentna, od razu wiedziała jak ustawić leczenie, pierwsze efekty widziałam już po 3 miesiącach, na dodatek bardzo sympatyczna i kontaktowa osoba.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Małgorzata Mlosek

  Nie polecam tej lekarki. Brak planu leczenia, brak pełnej diagnostyki przed załozeniem aparatu, brak rozmowy. Pomimo początkowo zadowalających efektów, z czasem wizyty stały się 5 minutową taśmówką bez szans na rozmowe. Wszelkie wątpliwości od strony pacjenta negowane. Dr Mlosek chciała zdjąć aparat pomimo krzywych zębów ze szparami pomiędzy. W ostatniej chwili musiałam zmienić lekarza ortodontę co wiązało się z kosztami odnośnie uzupełnienia diagnostyki oraz zmiany nieprawidłowo przyklejonych zamków. Finalnie jestem już po zdjęciu aparatu jednak nie jest to zasługa tej Pani. Szczerze odradzam zwłaszcza na trudne przypadki leczenia ortodontycznego. Leczenie było przeciągane kilka miesięcy bez efektów, także finansowo bardzo dużo mnie to wszystko kosztowało. Do tego bardzo chimeryczne zachowanie. Po prostu brak profesjonalizmu.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Małgorzata Mlosek opieka ortodontyczna

  Wspaniała Pani Doktor!
  Swoją osobowością, profesjonalizmem i troską jaką mnie objęła przekonała mnie abym oddała się w Jej ręce :)
  Od założenia aparatu, przez każdą z wizyt kontrolnych - jestem bardzo zadowolona. Ma bardzo rzeczowe podejście, działa sprawnie, przy niej nie wiem co to ból, a przy tym wszystkim jest miłą i ciepłą osobą.
  Serdecznie polecam!!!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania