Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

Jesteśmy nowoczesną, wielospecjalistyczną placówką medyczną świadczącą profesjonalne usługi medyczne z zakresu schorzeń rejonu głowy i szyi. Naszą wiodącą specjalnością jest laryngologia (otorynolaryngologia). Kompleksowo pracując w dużym zespole rozwiązujemy wszystkie problemy związane z górnymi drogami oddechowymi i narządami głowy i szyi. Nasz zespół tworzą również lekarze takich specjalności, jak: foniatria, alergologia, laryngologia, ultrasonografia, patologia kliniczna, pulmonologia, chirurgia onkologiczna głowy i szyi, chirurgia plastyczna twarzy.

Poza wiedzą i doświadczeniem naszego zespołu zapewniamy Państwu dostęp do najnowszych zdobyczy techniki medycznej oraz innowacyjnych metod diagnostyczno-terapeutycznych. Poza wszechstronną diagnostyką i leczeniem zachowawczym, zapewniamy również leczenie chirurgiczne. Specjalizujemy się w minimalnie inwazyjnych zabiegach endoskopowych, w tym jako jedyny niepubliczny ośrodek na Mazowszu wykonujemy endoskopowe zabiegi w obrębie ślinianek podżuchwowych i przyusznych.

Jesteśmy wyposażeni do najbardziej wymagających zabiegów – posiadamy nawigację śródoperacyjną, shaver operacyjny, system płukania zatok. Dysponujemy również najnowszą i jedyną tego typu na świecie technologią endoskopowego udrażniania zatok przynosowych – tzw. balonoplastyką z wykorzystaniem instrumentów nawigowanych śródoperacyjnie
Dowiedz się więcej
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (1524)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Oksana Wojas konsultacja alergologiczna

  Polecam bardzo serdecznie, przyjazna atmosfera z indywidualnym podejściem do pacjenta. Najważniejsze jednak trafnie postawiona diagnoza i szczegółowo wyjaśniona.

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Ewa Kazanecka konsultacja laryngologiczna

  Pani Doktor Profesjonalna, empatyczna, cierpliwa..Wizyta bez pośpiechu, z wielką kulturą. Szczerze Polecam

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Sylwia Baczyńska - Świerczyńska Inny

  Bardzo miła i rzeczowa Pani Doktor. Zainteresowana pacjentem o jego problemem. Czułam się naprawdę zaopiekowania. Polecam.


  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Barbara Jamróz Inny

  Bardzo mądry i empatyczny lekarz. Szczerze polecam.


  D
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Ireneusz Bąk konsultacja laryngologiczna

  Powiem tak.. Gabinet, obsługa, Pan Doktor wszystko bardzo ok ALE co z tego jak do lekarza idzie się o poradę i jakieś leczenie jeśli jest konieczność. Byłem u Pana Doktora z niedrożnością nosa. Ładnie zbadał, nagrał nawet film ale co z tego jak nie znalazł przyczyny. I tak trwałem sobie dopóki nie poszedłem do specjalisty, który przez telefon postawił diagnozę i zaprosił na konsultacje i teraz jest git.


  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Agata Wasilewska konsultacja laryngologiczna

  Bardzo spokojna, opanowana, słuchającą i dopytująca Pani Doktor. Wnikliwe badanie, szczegółowe, nawet powtórzone, z dużym zaangażowaniem. Czułam się zaopiekowana, dostalam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, wszystko też miałamwytlumaczone, nawet bez tych pytań, a z gabinetu wyszłam zdecydowanie uspokojona. Cieszę się, że trafiłam ta tego Lekarza!


  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Ireneusz Bąk konsultacja laryngologiczna dzieci

  Bardzo miły i szczegółowy lekarz .Wszystko dokładnie wyjaśnia.


  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Ireneusz Bąk konsultacja laryngologiczna

  Niestety Pan doktor nie postawił diagnozy, stwierdził, że nie widzi nic niepokojącego, ale że może być to ciało obce w gardle, co tylko mnie wystraszyło. Po dwóch dniach bez poprawy, trafiłam z trwającym silnym bólem gardła do innej pani doktor, która od razu rozpoznała infekcję i wdrożyła leczenie. Przez brak diagnozy ze strony Pana doktora zmarnowałam dwa dni bez leczenia i braku poprawy. Zapłaciłam 250 zł za błędna diagnozę i jeszcze przeprowadzona w złej atmosferze.


  M
  Profil zweryfikowany
  dr hab. n. med. Kornel Szczygielski konsultacja laryngologiczna

  Byłam na jednej wizycie.Szczegółowe wyjaśnienia, rzeczowość, brak pośpiechu. Polecam


  P
  Profil zweryfikowany
  dr hab. n. med. Kornel Szczygielski Inny

  Chciałbym podzielić się moją pozytywną opinią na temat doktora Kornela Szczygielskiego, który pomógł mi w wyleczeniu zatok. Przede wszystkim, chciałbym podkreślić jego empatię i zrozumienie dla mojego stanu zdrowia. Już podczas pierwszej wizyty poczułem się komfortowo i zaopiekowany.
  Doktor Szczygielski jest wyjątkowo doświadczonym i profesjonalnym specjalistą w swojej dziedzinie. Dzięki jego wiedzy i skutecznemu podejściu do leczenia, udało mi się szybko i skutecznie wyleczyć moje zatoki.
  Najbardziej cenię sobie jego zaangażowanie w moje leczenie. Zawsze służył mi pomocą, odpowiadał na moje pytania i troszczył się o moje zdrowie. Zawsze miałem pewność, że mogę na niego liczyć.
  Zdecydowanie polecam doktora Kornela Szczygielskiego jako specjalistę i lekarza. To profesjonalista z powołania, którego zaangażowanie i skuteczność w leczeniu stanowią gwarancję, że każdy pacjent zostanie potraktowany z szacunkiem i zrozumieniem.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Władysława Broniewskiego 3, 01-785 Warszawa Pokaż w Google Maps
Signal Iduna, INTER Polska, Allianz, Compensa, TU Zdrowie, PZU Zdrowie
Pory 78, 02-757 Warszawa Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania