Optimamed Specjalistyczne Gabinety Lekarskie

(229 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Optimamed Specjalistyczne Gabinety Lekarskie

ul. Rotmistrza Witolda Pileckiego 8/1

20-091, Lublin, lubelskie

Pokaż dane kontaktowe

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Katarzyna Skorupska (Perżyło)

  Ginekolog, dr n. med.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Chodźki - NOWE Prywatne Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Badanie przeprowadzone szybko ale dokładnie. Gabinet bardzo dobrze wyposażony, Pani doktor miła. Bez wystąpienia opóźnienia.

  • M

   To moja pierwsza wizyta u Pani doktor. Jestem zadowlona z przebiegu wizyty i to, że weszłam na czas a nawet wcześniej przed planowaną godz. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (70) o tym lekarzu


 • Paweł Płaza

  Urolog, dr n. med.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: PrimedUsługa: dolegliwości bólowe

   Konkretny lekarz.Wytlumaczl wszystko dokładnie.Polecam bardzo.Powidzal ze jeśli po leczeniu nie pomoże leczenie to kazał się zgłosić,jak będzie ok to nie.Wiem nie naciaga na wizytę

  • A
   Lokalizacja: Primed

   Lekarz bezkonkurencyjny. Pełny zaangażowania i szacunku do pacjenta. Wszystko wytłumaczył jasno i wyraźnie, przedstawił możliwe scenariusze. Gorąco polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (57) o tym lekarzu


 • Ewa Papuć

  Neurolog, dr hab. n. med.

  • C

   Pani Doktor podczas mojego pobytu w szpitalu mimo niejednoznacznychj wyników próbowała Mi wmówić że udaje. Najlepsze jest powiedzieć, że ktoś udaje skoro nie można znaleźć przyczyny i go wyleczyć. NIE POLECAM TEJ PANI !! Strzeżcie się, zwłaszcza jeśli podejrzewana jest u Was ciężka choroba.

  • D

   Profesjonalistka pod każdym względem. Doskonale leczy i do tego w sposób szczegółowy co sobie bardzo cenię. Zleca wiele badań co pomaga postawić prawidłową diagnozę. Pozdrawiam

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Piotr Waciński

  Ginekolog, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Internus Sp. zo. o.Usługa: Inny

   Bardzo polecam tego lekarza. Trafiłam do niego zupełnie przypadkowo. Prowadził moją trzecią ciążę. Nie zbagatelizował moich dolegliwości i nieprawidłowości. Dość szybko zdiagnozował u mnie cukrzycę ciążową, byłam również pod opieką kardiologa. Przy tym nie byłam nigdy naciągnieta na jakieś dodatkowe koszty. Dostałam skierowanie na badania prenatalne na NFZ a do kardiologa jeździłam do przychodni przy szpitalu. Kiedy nagle znalazłam się w szpitalu na patologii to miałam zapewnioną tam naprawdę profesjonalną i fachową opiekę. Moja ciąża musiała być zakończona 7 tygodni wcześniej. Obawiano się poważnych komplikacji. Wszystkim zajął się Pan dr Waciński i dzięki niemu mogę teraz cieszyć się sama zdrowiem i zdrowym dzieckiem. Chciałabym chociaż w ten sposób podziękować temu lekarzowi - wystawiając tą opinię. Naprawdę cieszę się że właśnie do niego trafilam.

  • K

   Polecam Pana Doktora,
   Zgłosiłam się z silnym krwawieniem i dostałam lek, po którym szybko krwotok minął. Ponadto podczas wizyty okazało się, że mam mięśniaka, którego trzeba usunąć i który powodował krwawienie. Doktor poradził żebym skonsultowała to z Profesorem, na którego dostałam namiary - potwierdził wcześniejszą diagnozę. Polecam tego lekarza, jest bardzo delikatny i kontaktowny.


 • Marek Jankiewicz

  Kardiolog,

  • T
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie

   Wybitny specjalista z olbrzymią wiedzą traktujący pacjenta z powagą i wrażliwością.Zawdzięczam życie Panu Doktorowi i każdemu pacjentowi życzę tylko takiego lekarza

  • K

   Jest wspaniały pod każdym względem, zarówno jeśli chodzi o profesjonalizm, jak i bardzo życzliwe podejście do osoby, która potrzebuje jego pomocy.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Elzbieta Poniedziałek-Czajkowska

  Ginekolog, dr n. med.

  • B
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o. - LublinUsługa: kontrola/antykoncepcja

   Bardzo polecam Panią doktor, świetnie wszystko wyjaśnia, pamięta pacjentkę, tłumaczy jeśli coś jest niezrozumiałe, nie śpieszy się, zleca potrzebne badania, dyskretna i delikatna, ma szacunek do pacjentki. Jestem zadowolna. Dodam tylko, że są długie kolejki do niej...

  • C

   Pani doktor prowadziła moją ciążę, która była bardzo trudną ciążą. Mimo to, Pani doktor bardzo mnie wspierała, zawsze odpisywała na moje smsy. Dzięki niej trafiłam do szpitala w 39tc z tachykardią płodu - ponieważ inny lekarz na Jaczewskiego mnie odesłał twierdząc, że wszystko ok. Pani doktor cofnęła mnie z powrotem do szpitala i dzięki niej myślę, że wszystko dobrze się skończyło.Sama zrobiła mi cc i potem jeszcze sprawdzała czy wszystko u mnie w porządku! Dodam jeszcze, że nie zapłaciłam za opiekę, ani nie jestem jej "znajomą". Serdecznie ją polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


 • Katarzyna Jankiewicz

  Ginekolog,

  • M
   Lokalizacja: Optimamed Specjalistyczne Gabinety Lekarskie

   Pani Doktor to wspaniała kobieta , miła, wspierająca, a przede wszystkim doskonały lekarz.. leczę sie od wielu lat , na początku przyjeżdżałam do przychodni ginekologicznej( NFZ)do p.doktor i stwierdzam ,że jest wciąż tą samą sympatyczną osobą. To lekarz z powołania, bardzo mi pomogla i nadal pomaga. Bardzo dziękuję Pani Doktor .

  • P
   Lokalizacja: Optimamed Specjalistyczne Gabinety Lekarskie

   Rewelacyjny lekarz! Obecnie prowadzi moją pierwszą ciążę, która do najprostrzych nie należy od samego początku. Pani doktor bardzo indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta. Zawsze wszystko dokładnie sprawdzi i wytłumaczy. W razie wątpliwości czy jakiejś niepokojącej sytuacji, zawsze można się z nią skontaktować. Najlepszy lekarz na jakiego trafił! Polecam każdemu!

  Zobacz wszystkie opinie (31) o tym lekarzu


 • Piotr Dziduch

  Ginekolog,

  • W
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o. - LublinUsługa: Ciąża

   Pan doktor prowadził obie moje ciąże i jestem mu wdzięczna za to, że dzięki jego szybkiej reakcji, zleconym badaniom i zabiegom, ja i moje dzieci są zdrowe. Rozumiem, że jego osobowość czy poczucie humoru może niektórym nie pasowac. Ale ja czułam, że mogę zapytać o coś i dostawałam od doktora wyczerpujące informacje. Doktor jest delikatny i dokładny.

  • B
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o. - Lublin

   Bardzo dobry lekarz rzeczowy i konkretny.mialam okazję przekonać się i prywatnie i w szpitalu klinicznym.

  Zobacz wszystkie opinie (44) o tym lekarzu


 • Edyta Opalińska

  Kardiolog, Internista, dr n. med.

  • G
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne AlergopneumaUsługa: skoki ciśnienia ,kołatanie serca

   Pani doktor podeszła do mnie bardzo profesjonalnie. Widać że ma świetne podejście do pacjenta i stara się mu pomóc. Szczerze polecam.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Alergopneuma

   Bardzo rzeczowa, kompetentna i miła Pani doktor. Ma czas dla pacjenta, udziela fachowych porad. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Monika Lenart-Lipińska

  Endokrynolog, Diabetolog, Internista, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: AB Centrum Medyczne Relaksowa

   Pani Doktor jest wspaniałym, życzliwym lekarzem z dużą wiedzą i rewelacyjnym podejściem do pacjenta. Doktor Lenart-Lipińska ma świetną pamięć, pamięta problemy swoich pacjentów, nie tylko hormonalne. Bardzo pomogła mi w trudnym momencie życia i tę pierwszą wizytę, pełen empatii stosunek do drugiego człowieka, kiedy to dosłownie wypłakiwałam się Pani Doktor w rękaw zawsze mam w pamięci. Świetny lekarz, do którego zawsze można zwrócić się z prośbą o pomoc i poradę.

  • K
   Lokalizacja: AB Centrum Medyczne RelaksowaUsługa: badanie tarczycy

   Serdecznie polecam Panią Doktor! Jest świetnym specjalistą, wszystko tłumaczy i nie bagatelizuje żadnych spraw

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu