Olmed

(9 opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Olmed

Wagnera 9

47-206 , Kędzierzyn-Koźle , opolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Napisz pierwszą opinię

Jesteś już po wizycie u Olmed? Daj znać, co myślisz. Inni pacjenci będą wdzięczni za pomoc w wyborze najlepszego specjalisty.

Dodaj swoją opinię
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Leszek Oduliński

  świetny lekarz nigdy nie odmówił mi pomocy a byłam w róznych tarapatach .nie odmawia żadnych badan. poza tym bardzo dobry diagnosta .polecam go jako dobrego lekarza rodzinnego


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Leszek Oduliński

  To doktor z powołania.Właśnie pozostali lekarze powinni brać od Niego przykład.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Leszek Oduliński

  Bardzo dobry diagnosta , nie zdarzyło się aby odmówił kiedykolwiek przyjęcia a znam Pana Leszka Odulińskiego od wielu lat , praktycznie od początku praktyki w Kędzierzynie. Kiedy było trzeba przyjechał do domu lub do przychodni nie patrząc na godziny przyjęć. Pomógł bardzo całej mojej rodzinie. Bardzo sympatyczny i życzliwy w kontakcie. Polecam jako naprawdę dobrego lekarza rodzinnego.


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Leszek Oduliński

  Najlepszy lekarz w okolicy,zawsze ,o każdej porze dostępny dla swych pacjentów,którym po prostu poświęca się.Był zawsze na zawołanie przy chorobie mego śp.Taty,jak i nadal dostępny w każdej chwili i porze dla mojej chorującej Mamy.Świetny lekarz,duża wiedza,kompetentny,oby tak dalej po osobistej tragedii,czyli stracie swej ukochanej Córki.Jakiś obecnie przygaszony,lecz nie odbija się,to na Jego pacjentach.Szacunek panie doktorze,wdzięczny także Pana pacjent.


  Z
  Lekarz: Leszek Oduliński

  Bardzo dobry lekarz, posiada wiedzę w wielu dziedzinach. Przede wszystkim nie eksperymentuje na swoich pacjentach, jeżeli nie jest w stanie sam postawi trafnej diagnozy to kieruje do specjalistów, a nie przepisuje co raz to nowe lekarstwa. Poza tym,że jest świetnym lekarzem, to również jest bardzo życzliwy jako zwykły człowiek, Oby więcej takich lekarzy.
  A niezadowolonym polecam przenieść się do innych praktyk typu "B-MED" to szybko docenią wartość i klasę, nie wspominając o warunkach, w jakich są one świadczone.


  W
  Lekarz: Leszek Oduliński

  Świetny lekarz!Profesjonalista w każdym calu, odpowiednie, indywidualne podejście do pacjenta, bardzo pomocny, na początku zlecone badania, potem diagnoza i odpowiednio zastosowane do tego leczenie!Wchodząc do tego gabinetu człowiek nie czuje się już wcale taki chory - dzięki serdeczności i świadomości, że po tej wizycie będzie tylko lepiej!Panie pielęgniarki profesjonalne i bardzo miłe!Serdecznie polecam....


  G
  Lekarz: Leszek Oduliński

  100% zawodostwa u Pana Leszka Odulinskiego
  ```
  Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
  ```


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Leszek Oduliński

  Praktyka lekarza rodzinnego na bardzo wysokim poziomie. Gdy mówię innym o opiece lekarza to mi zazdroszczą. Ten zakład może być wzorem dla innych.


  S
  Lekarz: Leszek Oduliński

  Bardzo pozytywna, i na prawdę fachowa opieka, a przede wszystkim pełny profesjonalizm w obu prowadzonych placówkach.Powinny być przykładem dla innych prowadzonych praktyk.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania