Okulistyczny Oculo-Med

(3 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Okulistyczny Oculo-Med

Wioślarska 27

94-036 , Łódź , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

2

Ogólna ocena
3 opinie

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Lucyna Lipman

  Dzięki leczeniu w PIE oraz dzięki terapii u pani Lucyny, mogę śmiało powiedzieć jestem inną, zdecydowanie sprawniejszą życiowo i zdrowszą osobą. Moja praca skupiała się głównie na mojej najbliższej rodzinie. Efekty, pomimo moich wcześniejszych obiekcji, całkowicie mnie zaskoczyły. Po raz pierwszy zacząłem czuć się dobrze ze sobą.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Lucyna Lipman fobia społeczna, zaburzenia osobowości

  Przyszłam z fobią społeczną, zaburzeniami osobowości, atakami paniki, myślami suicydalnymi i autodestrukcyjnymi. Mówię, że podczas pobytu w szpitalu lęki się pogorszyły, bo..., tu przerwała mi i kazała nie mówić o szpitalu psychiatrycznym, nie zainteresowało jej, w jakich sytuacjach mam ataki paniki, ani czemu chciałam zrobić sobie krzywdę i dlaczego nie zrobiłam - bo pytała o rodzinę, do etapu, czy jestem podobna do ojca, czy mam jego zdjęcia itp. Może to normalne czy potrzebne do czegoś, ale jakoś odniosłam wrażenie, że zignorowała wszystko, co ważne, bo uparła się na tą rodzinę.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Lucyna Lipman pomoc w sprawie nieletniego dziecka

  Szczerze odradzam!!! Jestem po rozwodzie i samotnie wychowuję dziecko. Odbyłam wizytę, gdyż dziecko miało myśli samobójcze. Pani nawet nie wysłuchała problemu. Skupiła się na tym, że w spotkaniu powinien uczestniczyć ojciec dziecka (który a propos kilka lat nie ma kontaktu z synem). Odmówiła pomocy. Po ok. 20-30 minutach sama wyszłam ze spotkania. Pani Psycholog zainkasowała 120 lub 130 zł za wizytę.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania