Oddział Kliniczny Kliniki Endokrynologii

(46 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Oddział Kliniczny Kliniki Endokrynologii

Kopernika 17, Grzegórzki

31-501, Kraków, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Ośrodek

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Jacek Pantofliński

  Endokrynolog, lek.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: SUPERIOR Centrum MedyczneUsługa: konsultacja endokrynologiczna

   Bardzo rzeczowy lekarz. Nie zleca nie potrzebnych badań. Dobrze zna się na swojej profesji. Rozwiał moje wątpliwości i uspokoił co do stanu zdrowia.

  • C
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: SUPERIOR Centrum MedyczneUsługa: konsultacja endokrynologiczna

   Pan doktor skontrolował wyniki badań, przeprowadził badania usg tarczycy, wyjaśnił dalsze postępowania - rzeczowo uzasadnił wprowadzone leki do leczenia. Rozmowa miła, wyczerpująco potraktowany temat.

  Zobacz wszystkie opinie (44) o tym lekarzu


 • Alicja Hubalewska-Dydejczyk

  Endokrynolog, dr hab. n. med.

  • I

   Niestety te opinie są bardzo stare. Widzę, że od tego czasu wiele się zmieniło w przyjmowaniu przez Panią prof. pacjentów. Przyjmuje pacjentów przedmiotowo. moja pierwsza wizyta trwała 5 minut z mierzeniem ciśnienia, osłuchaniem i badaniem palpacyjnym tarczycy. Pani dr nie zapytała o nic, dosłownie o nic. wypisała leki kazała zrobić dodatkowe badania i dać znać telefonicznie jak wyszły. za te 5 minut zapłaciłam 200 zł (teraz sobie przypomniałam, że nawet nie dostałam rachunku). Badania zrobiłam na swój koszt razem z USG (inni lekarze robią w cenie wizyty) Po wykonaniu badań parę dni zajęło mi skontaktowanie się z szanowną Panią doktor bo za każdym razem nie miała 2 minut na rozmowę ze mną. po pół roku kolejna wizyta tym razem 3 minuty "wyniki dobre proszę brać leki tak jak Pani bierze" na moje pytania odpowiadała zdawkowo jakby chciała się mnie jak najszybciej pozbyć. Wyszłam nie zadowolona i więcej nie pójdę. za kolejną zapłaciłam 150 zł

  • G

   Trudno obierać za autorytet lekarza, którego tezy naukowe głoszone i publikowane skrajnie się różnią od stosowanych w praktyce; nie uznaję za dobrego i kompetentnego lekarza, który swoją merytoryczną opinie o stanie zdrowia wydaje bez badania bezposredniego (nie widząc i nie badając pacjenta).

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu