Informacje o placówce

Gabinety

NZOZ Praktyka Lekarzy Rodzinnych A.Szadura J.Piotrowski Spp

Gliniana 32/34

50-525 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Akceptowane ubezpieczenia:
Pacjenci ubezpieczeni i prywatni (bez ubezpieczenia) , Narodowy Fundusz Zdrowia

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
3 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krzysztof Tomasiewicz Inny

  Lekarz z powołania - zaangażowany, kompetentny, posiadający zarówno fachową wiedzę, jak i empatię. Podczas wizyty dr Tomasiewicz udziela szczegółowych wyjaśnień, tłumaczy wszystko w sposób zrozumiały dla laika, rzeczowo, ale bez wzbudzania niepotrzebnych obaw, zleca niezbędne badania i trafnie doradza dalsze postępowanie. Zdecydowanie polecam!


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krzysztof Tomasiewicz konsultacja chirurgiczna

  W lutym tego roku minęły dwa lata jak Pan dr Tomasiewicz operował mój kręgosłup - laminektomia i stabilizacja, mam 2 pręty i 6 śrub. Przed operacją miałam problemy z chodzeniem i ciągłe bóle kręgosłupa. Teraz czuję się dobrze, żyję normalnie, problemu z chodzeniem nie mam, chodzę nawet po niewysokich górach, a mam już 72 lata. Cieszę się, że trafiłam właśnie na tego lekarza i jestem mu bardzo wdzięczna. Polecam wszystkim. Dziękuję Panie Doktorze. Maria Rusnak.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krzysztof Tomasiewicz

  Pan Doktor K.Tomasiewicz jest wspaniałym człowiekiem i specjalistą. Wyróżnia się profesjonalizmem, ogromną wiedzą, zaangażowaniem, empatią oraz niespotykaną dbałością o pacjenta.
  Byłam operowana a wcześniej diagnozowana przez pana Doktora, który od początku do końca opieki nad pacjentem przejawia ogromne zrozumienie oraz cierpliwość. W sposób klarowny wyjaśni na czym polega dane schorzenie/choroba, jak można je leczyć oraz jakie podjąć kroki, aby wrócić do pełnej sprawności.
  Z całego serca polecam!!! Dziękuję Panie Doktorze za powrót do zdrowia! 5+
  Dominika G.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania