NZOZ OKO Poradnia Okulistyczna

(4 opinie)

Firma OKO została założona w 2005 roku. Celem działania jednostki jest kompleksowa opieka medyczna w zakresie okulistyki. Założycielami i właścicielami przedsiębiorstwa są - Agnieszka Panasik i Adam T... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

NZOZ OKO Poradnia Okulistyczna

ul. Śląska 35-37

Gdynia , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Firma OKO została założona w 2005 roku. Celem działania jednostki jest kompleksowa opieka medyczna w zakresie okulistyki. Założycielami i właścicielami przedsiębiorstwa są - Agnieszka Panasik i Adam Trapkowski, specjaliści chorób oczu z długoletnim doświadczeniem w pracy klinicznej i szpitalnej.

Siedzibę powstałego na bazie spółki Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej OKO zlokalizowano pierwotnie w centrum Gdyni, przy ul. Abrahama 57, by umożliwić dostęp do takiego rodzaju usług okulistycznych, które do tej pory nie były osiągalne na terenie tego miasta.

Firma rozpoczęła działalność w październiku 2007 roku świadcząc początkowo jedynie porady prywatne, a od stycznia 2008 roku wprowadziła również do swojej oferty usługi finansowane w oparciu o kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia. Od tego momentu dla mieszkańców Gdyni i okolic stały się dostępne po raz pierwszy między innymi - badania angiograficzne narządu wzroku, nowoczesna diagnostyka jaskry w postaci badań GDX oraz zabiegi laserowe wykonywane w niektórych powikłaniach cukrzycy, chorobach naczyniowych i jaskrze.

W październiku 2008 roku poszerzono spektrum usług o zabiegi wykonywane laserem neodymowym (usuwanie zaćmy wtórnej i zabiegi przeciwjaskrowe).

Od stycznia 2009 roku placówka stała się podwykonawcą Szpitala Miejskiego w Gdyni w zakresie procedur tam niedostępnych (badanie FLA, laseroterapia), a także podwykonawcą min. NZOZ Oculus z Tczewa, NZOZ Pogórze z Gdyni czy NZOZ z Sopotu w zakresie badań USG. W bieżącym roku do grona kooperantów dołączyły Medicover, Polmed, Luxmed, Swissmed, Medica Polska.

Spółka OKO do chwili obecnej jest jedynym w Gdyni i jednym z dwóch ośrodków medycznych w Trójmieście, w którym wykonywane są badania ultrasonograficzne narządu wzroku w ramach kontraktu z NFZ.
W centrum zainteresowania placówki są dwa schorzenia będące najczęstszymi przyczynami ślepoty na świecie tj. jaskra i retinopatia cukrzycowa.

W trakcie poszerzania usług o charakterze okulistycznym, proporcjonalnie wzrastała liczba współpracowników firmy OKO.

Obecnie z firmą współpracuje siedmiu lekarzy, trzy pielęgniarki oraz troje pracowników zajmujących się rejestracją.
Od stycznia 2010 działalność została przeniesiona do nowej siedziby na ul.Śląskiej 35-37 co pozwoliło w zdecydowany sposób poprawić warunki lokalowe (większe, klimatyzowane gabinety), komfort pracy i wygodę pacjentów.

Badania

 • badania ultrasonograficzne narządu wzroku
 • FLA (angiografia fluoresceinowa)
 • USG / biometria
 • GDX Pro / VCC
więcej

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Adam Trapkowski Inny

  Z całego serca polecam Pana Doktora Adama Trapkowskiego. Bardzo dobry lekarz i specjalista. Jestem pełna uznania za sposób leczenia jak również za anielską cierpliwość do osób starszych a do takich się zaliczam. Właśnie za to "wielkie serducho", które okazuje podczas długiego leczenia, serdecznie dziękuję i życzę powodzenia w dalszej pracy lekarskiej.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Adam Trapkowski Inny

  Wizyty u Pana Doktora to czysta przyjemność. Jest świetnym specjalistą, a przy tym bardzo zaangażowany, kulturalny i dobro pacjenta jest dla niego najważniejsze. Polecam z czystym sumieniem.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Adam Trapkowski Inny

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana doktora. Każda wizyta jest szczegółowo omówiona, Pan doktor jest bardzo profesjonalny.


  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Agnieszka Panasik

  Od kilku lat jestem pacjentką Pani dr Agnieszki Panasik. Czuję się bezpiecznie. W nagłych przypadkach zawsze mogę liczyć na profesjonalną i szybką pomoc. Szczegółowe badania na nowoczesnym sprzęcie oraz trafne diagnozy dają natychmiastowe rezultaty. Również na kontrolnych badaniach uzyskuję wyczerpujące informacje dotyczące stanu mojego zdrowia, podane w przystępny i jasny sposób (np. z wykorzystaniem plansz, modelu oka). Nie bez znaczenia jest życzliwa i miła atmosfera podczas wizyty w nowoczesnym dobrze wyposażonym gabinecie. Bardzo polecam !!!
  Jolanta Przęczek 26.03.2019r.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania