Informacje o placówce

Gabinety

 • NZOZ Medicoma

  Plac Kilińskiego 9

  95-100, Zgierz, łódzkie

  Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Katarzyna Paduszyńska

  Chirurg, dr n. med.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Multi Clinic Centrum Medyczne - Nowoczesna medycynaUsługa: usuwanie zmian skórnych

   Pani doktor Katarzyna Paduszyńska jest wysoce profesjonalnym lekarzem. Poza zawodowymi kwalifikacjami jest w obyciu z pacjentem uważna, kulturalna i miła. Oby więcej podobnych lekarzy.

  • Z

   Polecam Panią Doktor, sympatyczna i bardzo konkretna, z dużą dokładnością wykonuje badanie usg doppler.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Marcin Cabaj

  Ortopeda, lek.

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny Brzeziny

   Bardzo miło i konkretnie.Wizyta przebiegła w bardzo sympatycznej atmosferze.Z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny Brzeziny

   Pierwsza wizyta. Lekarz bardzo miły z dużą wiedzą szczegółowo wyjaśnił co dalej trzeba zrobić . Usg stawów kolanowych w cenie wizyty. Po rezonansie spotykamy się w celu ustalenia dalszego leczenia. Ja polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (30) o tym lekarzu


 • Jakub Baszczyński

  Chirurg,

  • J

   Pragnę podzielić się swoją opinią o Dr. Jakubie Baszczyńskim , który z pewnością jest wspaniałym lekarzem. Ponadto uważam, że jest nie tylko świetnym specjalistą ale również bardzo dobrym i wrażliwym człowiekiem.
   Już od pierwszej chwili można zauważyć, że jest lekarzem z powołania. Życzliwy i sympatyczny dla pacjentów. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu leczenia i z pobytu w szpitalu oraz podczas dalszej opieki. Dr. Baszczyński posiada wspaniałe podejście do chorego. Potrafi dodać otuchy przy jednoczesnym zachowaniu fachowego leczenia.
   Dziękując za wszystko, życzę wielu sukcesów a przede wszystkim zdrowia.
   Jadwiga Buchner

  • P

   Nie bardzo dobry, NAJLEPSZY!!! polecam profesjonalista, lekarz z prawdziwym powołaniem!!!!

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu


 • Robert Szlachciński

  Pediatra, dr n. med.

  • Witam,
   Z czystym sumieniem możemy polecić pana doktora Bardzo sympatyczny, miły człowiek, z dobrym podejściem do małych dzieci. Był u nas juz parę razy i zawsze kilka dni po wizycie dzwoni i pyta, jak maluszek sie czuję. Umie słuchać i zawsze bardzo skrupulatnie wyjasnia, co jest maluszkowi i jak będzie przebiegało leczenie. Zawsze wyprowadził Antka z choroby. Rodzice Antka

  • Serdecznie polecamy! Bardzo miła i fachowa obsługa. Podczas wizyty zrozumiale i szczegółowo wyjaśnił wszystkie nasze wątpliwości oraz udzielił odpowiedzi na nasze pytania. W kilka dni po wizycie Pan doktor zadzwonił do nas z zapytaniem, czy z dzieckiem jest wszystko w porządku? Jeszcze raz polecamy!

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Stefan Trzos

  Lekarz Rodzinny, dr n. med.

  • E

   Znakomity diagnosta. Konkretny, rzeczowy,profesjonalista. Miałam arytmię i nadciśnienie tętnicze.
   Dr Trzos ustabilizował je wręcz ksiązkowo.

  • P

   Naprawdę nie rozumiem Państwa negatywnych opinii, zażalenia co do długości wizyty należy kierować do NFZu, który tym wszystkim steruje: liczba personelu medycznego jest nieodpowiednio niska w stosunku do liczby lekarzy, więc czas wizyty u dobrych lekarzy, do których zapisuje sie duża liczba pacjentów jest odpowiednio krótszy. Dokor Trzos jest najlepszym lekarzem rodzinnym u jakiego się leczyłem i niejednoktrotnie pomogal takze mojej rodzinie w diagnozowania trudnych przypadków specjalistycznych.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Tadeusz Tkaczyk

  Ortopeda,

  • Na Oddziale Ortopedii pracuje także Dr Tadeusz Tkaczyk,chcę bardzo podziękować Panu Doktorowi za fachowość i dobroć,za życzliwość i podejście do pacjenta która emanuje i pacjent prędzej wraca do zdrowia.Zestresowana czekałam na operację kolana Pan Doktor jak ,,jak dobry duch,,przekazywał mi dobrą energię a po operacji wszystko rzeczowo i cierpliwie wyjaśniał.Serdecznie dziękuję.Janina Rojeska

  • A

   DR.TKACZYK to wysokiej sławy specjalista.Dzięki niemu mogę chodzić gdyż miałam poważną operację GUZA kości łonowej lewej.Obyło się bez żadnych komplikacji i żadnej chemii a wystarczyłby jeden ruch i mogłabym nie chodzić ,nie widzieć itp. .Teraz czeka mnie jeszcze raz taka sama operacja i mam nadzieję że znów trafię na niego.Byłam wcześniej u innego lekarza i powiedział mi że zostało mi 3 ms.życia.a miałam wtedy ok.21lat.Sąsiad mówił mamie żebym się nie poddawała i mam spróbować do WOJSKOWEGO SZPITALA KLINICZNEGO W BYDGOSZCZY.I tam właśnie trafiłam na dr.Tkaczyka.A ogólnie rzecz mówiąc to SZPIT>WOJ>W BYDG.ma 1 miejsce w sprzęcie który posiada i w dezynfekcji narzędzi.A to WAŻNE podczas operacji żeby nie załapać jakiejś bakterii.Gorąco polecam . :-)

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Andrzej Stawowy

  Neurochirurg, lek.

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pan doktor Andrzej Stawowy, wspólnie z p. dr Anną Radomiak-Załuską uratowali moje życie operując mi krwiaka mózgu. Chciałem bardzo serdecznie podziękować za ogromne umiejętności, wiedzę i profesjonalizm, które przyczyniły się do sukcesu operacji.

   Marian Kłosowicz

  • S

   Blisko rok temu całkiem przypadkowo miałam szczęście trafić w ręce Pana doktora Stawowego, który uratował mi życie a mianowicie usunął mi krwiaka mózgu. Mimo, że do szpitala trafiłam w stanie bardzo ciężkim to dzięki fachowej wiedzy i sprawnym rękom Pana doktora mogę dalej cieszyć się życiem a moje córki mają matkę, mąż żonę a rodzice córkę. Jestem bardzo wdzięczna Panu doktorowi "za drugą szansę". Nie ma takich słów, które wyrażałyby moją i moich najbliższych wdzięczność za uratowanie życia. Jeszcze raz dziękuję Pnie doktorze. Dawna pacjentka


 • Jacek Marek Makarewicz

  Internista, Endokrynolog, Radiolog,

  • A
   Lokalizacja: NZOZ MedicomaUsługa: Diagnostyka tężyczki

   Nie polecam.Lekarz sprawdza w intetnrcie działanie leków.Wizyta ptzebiegła w miłej atmosferze,jednak nie potrafił sprecyzować odpowiedzi na niektóre pytania dotyczące sposobu leczenia tężyczki i przebiegu oraz przyczyn choroby.Dla mnie strata czasu i pieniędzy

  • M
   Lokalizacja: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu

   Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek, nieoceniony specjalista...mogłabym tak chwalić bez końca..Pan Doktor opiekował się moją mamą, podczas leczenia raka brodawkowatego tarczycy.Zawsze wyjaśniał ze spokojem proces choroby, wspierał ciepłym słowem i wsparciem. W imieniu mojej mamy i swoim dziękuję serdecznie Panie Ordynatorze za wszystko.Jestem wdzięczna losowi, że moja mama trafiła pod opiekę tak wspaniałego specjalisty i wspaniałego człowieka:)

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Jarosław Sienkiewicz

  Stomatolog,

  • K

   Udałam się do Pana doktora zupełnie przypadkiem. Ponieważ sytuacja była patowa , był na tyle uprzejmy,że mimo napiętego grafiku zgodził się przyjąć mnie dosłownie z dnia na dzień. Należę do osób ,które niestety mają przykre doświadczenie w kwestii leczenia zębów.... Jakie było moje zaskoczenie, pan doktor okazał się przemiłą osobą , bez pośpiechu i w przyjemnej atmosferze podjął się leczenia zęba, który od kilku dni nie pozwalał mi normalnie funkcjonować.Dokładnie wytłumaczył mi co się będzie działo podczas zabiegu , ustaliliśmy koszty leczenia ,które również nie były bardzo wysokie. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć ,że jest to dentysta godny zaufania i polecam każdemu .

  • K

   Uwazam że lekarz profesjonalista, dociekliwy, dokladny, udziela dokładnych informacji a do tego uśmiechnięty mimo swojej nieprzyjemnej profesji

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Krzysztof Dziatosz

  Ginekolog, dr n. med.

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: usuwanie torbieli

   Wspanialy lekarz i czlowiek, kilka lat temu mialam ogromne problemy z usunieciem torbieli na gruczole Bartoliniego. Zaden inny lekarz nie chcial operowac. Ten pan ma wspaniale podejscie do pacjenta i naprawde mi pomogl. Taki lekarz zostaje w pamieci. Dziekuje bardzo!

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: ciąża

   Polecam Doktora w 100 % . Jest wspaniałym młodym lekarzem z powołania . Trafiłam do doktora z polecania w trakcie ciąży i była to najlepsza decyzja jaka podjęłam . Dzieki doktorowi mam wspaniałego zdrowego synka . Poprzedni lekarz dawał mi marne szanse ze donoszę ciążę. Ciaza byla zagrozona porodem przedwczesnym od 25 tygodnia . Pod kontrola doktora Dziatosza urodzilam synka w 39 tygoniu .Nie wiem jak to możliwie ale blizna po cesarskim cięciu po 11 dniach jest niemal niewidoczna . Doktor jest wspaniałym fachowcem w swoim zawodzie . Była to moja pierwsza ciąża i zawsze mogłam zadzwonić i pytac o wszystko . Jestem zachwycona podejsciem doktora do pacjenta . Wizyty zawsze przebiegaly w miłej atmosferze . Razem z mężem nie wyobrażamy sobie żeby kolejna ciążę prowadził ktoś inny . Dziękujemy jeszcze raz za wspaniałą opiekę w czasie ciazy i po porodzie .

  Zobacz wszystkie opinie (31) o tym lekarzu


Opinie o placówce

 • A

  Bardzo nowaczesna placówka, a co najważniejsze wielu specjalistów w jednym miejscu. Krótki czas oczekiwania na wizytę i dosyć rozsądne ceny jak na Zgierz.