Informacje o placówce

Gabinety

NZOZ Medicoma

Plac Kilińskiego 9

95-100 , Zgierz , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jacek Marek Makarewicz Inny

  Pan Doktor owszem jest bardzo miły i sympatyczny. Brakuje jednak zaangażowania. Stwierdził, że objawy, na które się uskarżam nie mają nic wspólnego z tarczycą i zasugerował odstawienie tabletek, które biorę i które wielokrotnie zmiejszyły dolegliwości. Jego zdaniem należałoby szukać problemu gdzieś indziej. Na moje pytania: W takim razie dlaczego obecne tabletki pomogły? Gdzie szukać jeśli to nie problem z tarczycą - odparł, że nie potrafi odpowiedzieć na te pytania. Ogólnie strata czasu.

 • O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jacek Marek Makarewicz

  Niestety bardzo odradzam wizytę u doktora. Przy niedoczynnosci tarczycy, przyszłam na wizytę z jednoznacznymi wynikami badań, wyniki badań wskazywały ewidentnie insulinoopornosc, co potwierdziło w późniejszym czasie dwóch innych lekarzy, natomiast pan Makarewicz uznał iż badania są w porządku, tak samo tsh na poziomie 5,6, również stwierdził ze ok, mało tego, uznał tsh do poziomu 10 jest prawidłowym wynikiem i nie powinno się nic z tym robić. Na moje sugestie o złym samopoczuciu, senności i suchości skory oraz nadwadze, uznał iż nie upatrywałbym tych problemów w podłoży endokrynologicznym. Mimo iż badania mialam fatalne, doktor nie podjął żadnych działań, i wszystkie badania dla niego były w porządku. Miałam ochote nie płacić za te wizytę ponieważ był to dla mnie żart, wyszłam z płaczem z bezsilności.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jarosław Sienkiewicz Wymiana porcelanowych mostów

  Piękny gabinet oraz miła i fachowa obsługa. Bardzo dobre wszechstronne podejście do pacjenta. Pomimo zaawansowania zabiegu (wymiana mostów) można czuć się "we właściwych rękach" Szczerze polecam.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jacek Marek Makarewicz Diagnostyka tężyczki

  Nie polecam.Lekarz sprawdza w intetnrcie działanie leków.Wizyta ptzebiegła w miłej atmosferze,jednak nie potrafił sprecyzować odpowiedzi na niektóre pytania dotyczące sposobu leczenia tężyczki i przebiegu oraz przyczyn choroby.Dla mnie strata czasu i pieniędzy

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania