O nas

NZOZ Centrum Terapii DIALOG to wysokospecjalistyczna przychodnia psychiatryczno-psychologiczna. W ciągu 14 lat przyjęliśmy ponad 100 000 pacjentów. Łączymy siły ponad 200 doświadczonych specjalistów – lekarzy psychiatrów, neurologów i psychologów-psychoterapeutów – aby dokładnie diagnozować i profesjonalnie pomagać i leczyć. Zapewniamy pomoc stacjonarnie w placówkach, on-line lub telefonicznie Pacjentom z całej Polski. Posiadamy osiem placówek w Warszawie, które są otwarte przez 7 dni w tygodniu od 7:30-22:00 od poniedziałku do piątku oraz od 8:00-20:00 w sobotę i niedzielę. Jesteśmy dumni, że Nasi Pacjenci zostawili nam już 900 pozytywnych opinii w serwisie Znany Lekarz. 250 lekarzy i psychologów z całej Warszawy współpracuje z nami i stale kieruje do nas swoich pacjentów. Z ostatnio przeprowadzonego badania wynika że 98% pacjentów jest zadowolonych z naszych usług. W marcu 2018 roku zdobyliśmy certyfikat wydawany przez Instytut Zarządzania i Rozwoju Jakości "Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia" w ramach Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Podmiotów Branży Medycznej. Nasz projekt „Wysokospecjalistyczne Poradnie Psychiatryczne“ otrzymał Złotą Synapsę w kategorii Psychiatryczna Innowacja Roku.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • Fototerapia - lampy

Usługi

Specjaliści

Opinie o lekarzach z tej placówki (206)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr Jakub Skrzeszewski konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Najlepszy lekarz w Warszawie. Od prawie roku jestem pod opieką pana Jakuba, nie mam żadnych zastrzeżeń. Gorąco polecam.

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marta Gawłowska-Sawosz Inny

  Jeśli ktoś szuka psychiatry, który ma dużą wiedzę, jest ciepły, zainteresowany pacjentem i naprawdę potrafi pomóc to serdecznie polecam. Od lat chodzę z córką do różnych specjalistów, więc mam porównanie i bagaż doświadczeń. Trafiłam na wyjątkowego, mądrego lekarza, dla którego ważny jest drugi człowiek.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Dominika Błaszczyk konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Trafiłem do Pani Dominiki w marcu 2020 z problemami depresyjnymi i lękowymi, po poprzednim nieudanym leczeniu u innego lekarza. Pani Dominika jest bardzo empatyczna, zaangażowana w swoją pracę, dopytuje się, wyjaśnia dlaczego takie leczenie a nie inne. Przychodząc na wizyty nie czuję się jak następny w kolejce pacjent, Pani Dominika dopytuje się do się dzieje w życiu, jak mi idzie, daje też sugestie poza samymi lekami (holistyczne podejście). Wspólnymi siłami udało się dobrać odpowiednie leczenie, od tego momentu moje życie robi się tylko lepsze, i Pani Dominika ma w tym duży udział. Bardzo Pani dziękuję :)

  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Bożena Falkowska psychoterapia indywidualna

  Pani Bożena to profesjonalista w każdym calu, ale przede wszystkim wspaniały człowiek. Nawet nie chcę myśleć gdzie bym teraz był, gdybym 3 lata temu nie trafił do jej gabinetu. Dzięki terapii poznałem i zrozumiałem mechanizmy, które mną dotychczas sterowały oraz skutki ich działania. To była ciężka praca, ale miałem świetnego przewodnika. Miłość, troska czy szacunek do samego siebie? To była abstrakcja. Teraz to jest dla mnie podstawa. Moje życie zaczęło się powtórnie i nie boję się go przeżyć.
  Jeszcze raz dziękuję Pani Bożeno!

  Bożena Falkowska

  Panie Tomaszu dziękuję za zaufanie i otwartość oraz ogrom własnego włożonego wysiłku. Cieszę się ze widzi Pan jego skutki. Powodzenia!

  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Rami Jerzy Abi Akar konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Pierwszej wizyty u tego specjalisty nie oceniam ani super źle, ani super dobrze. Na początku chciałam mu opowiedzieć o tym jak przebiega moje zaburzenie. Chciałam mu przedstawić moją wiedzę o mojej dolegliwości. Początkowo nalegał, żebym mówiła dalej. Mówił to takim neutralnym tonem. Potem zaczął mi zadawać pytania odnośnie wahań nastrojów, zmęczenia czy też chęci do życia. Niestety, nie było mi dane opowiedzieć wszystkiego o moim funkcjonowaniu. Byłam przygniatana przez jego wypowiedzi, przez co odniosłam wrażenie, że on wszystko wie, a ja nic. Moją diagnozę stawiał jedynie na podstawie raportów poprzedniego psychiatry oraz krótkich informacji usłyszanych przeze mnie, bo po co miałby mnie prosić o dużą część mojej historii. Nie dociekał, nawet nie chciał badać głębiej. Krótko mówiąc, kiepska komunikacja. Poczułam się nieważna i zlekceważona.

  lek. Rami Jerzy Abi Akar

  Szanowna Pani
  Z przykrością przyjmuję informację o tym, że źle poczuła się Pani podczas wizyty u mnie. Zapewniam Panią, że w momencie kiedy pełnię wobec Pani rolę lekarza, nie ma dla mnie osoby ważniejszej od Pani. Obawiam się natomiast, że w znacznym stopniu minęliśmy się w rozumieniu roli psychiatry w procesie diagnostyczno-terapeutycznym. Jako lekarz jestem zobowiązany przede wszystkim do dokonania oceny Pani zdrowia, udzielenia Pani informacji na temat rokowania oraz dostępnych metod terapii. Dlatego jestem zobowiązany w pierwszej kolejności ustalić, jakie są najważniejsze zespoły objawowe, z którymi się Pani boryka, czego dokonuję zadając pytania takie, jak wspomniane przez Panią. Pytania to część oceny stanu psychicznego i są integralną częścią badania. Podobnie jak każdy lekarz jestem również zobowiązany zgłębić temat Pani poprzednich kontaktów z ochroną zdrowia, w tym poprzednio postawionych rozpoznań. Równie ważnym, choć mniej pilnym elementem diagnostyki jest ustalenie jakie doświadczenia i wydarzenia życiowe doprowadziły do spotykanych przez Panią objawów. Jest to proces długotrwały, niejednokrotnie wykraczający w czasie poza pierwszą wizytę diagnostyczną. Odwrócenie powyższego porządku mogłoby narazić Pani zdrowie na szwank w związku z odroczeniem udzielenia Pani pomocy, lub wydania zaleceń nieodpowiednich dla Pani stanu zdrowia. Rozumiem, że poczuła się Pani zawiedziona sposobem, w jaki została przeprowadzona wizyta, natomiast opisanie mojej postawy jako nacechowanej brakiem dociekliwości, uważam za niesprawiedliwe. Żywię nadzieję, że trafiła Pani pod opiekę specjalisty, który zapewnia Pani odpowiednią opiekę spełniając również Pani oczekiwania odnośnie komunikacji.
  Z poważaniem
  Rami Jerzy Abi Akar

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Dominika Błaszczyk Inny

  Korzystam z usług Dr Błaszczyk od 4 lat, z przerwami. Trafiłam do Dr Błaszczyk z depresją poporodową, choć nie był to mój pierwszy epizod depresyjny. Z pomocą Pani Doktor wyszłam na prostą. Pani Doktor od tego czasu jest specjalistą, u którego się leczę. Niestety życie niesie inne trudne sytuacje i znów jestem pacjentką. Widać u Pani Doktor duża wiedzę z obszaru farmakologii. Leki są dobierane skutecznie biorąc pod uwagę okoliczności życiowe pacjenta. Zawsze są wytłumaczone działania niepożądane, przebieg terapii, dawkowanie, wyznaczona wizyta kontrolna. Pełen profesjonalizm. Wizyta odbywa się punktualnie.
  Niespotykany jest poziom ciepła i empatii Pani Doktor. Zadaje trafne pytania, pamięta pacjenta i jego historię. Najlepiej podkreśla to fakt, że Pani Doktor chce pomóc, angażuje się w to i robi to z sukcesem.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Aleksandra Buras konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Byłem u Pani ponieważ psycholog zasugerował że mogą pomóc mi leki np. inhibitory wychwytu zwrotnego serotoniny a takie rzeczy może przepisać tylko psychiatra. Pani Aleksadra przepisała mi Paroksetyne. Nie wspomniała nic o czymś takim jak zespół dysfunkcji seksualnych po odstawieniu SSRI. Ani słowa. Paroksetyna najbardziej zaburza funkcje seksualne ze wszystkich SSRI. Jest szansza że objawy mi przejdą chociaż nie jest to pewne. Gdyby wspomniała o skutkach ubocznych w życiu bym tego nie wziął.

  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Dominika Błaszczyk konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Pojawilam sie u pani doktor Blaszczyk w wyjatkowo kiepskiej formie emocjonalnej, cala roztrzesiona. Pani doktor przyjela mnie bardzo cieplo, wysluchala z zaangazowaniem, cierpliwoscia i zrozumieniem. Bardzo serdeczna osoba, pelna niezwyklej empatii, od razu poczulam sie bardzo komfortowo, poczulam, ze moge sie otworzyc. Pani doktor jasno wyjasnila przebieg leczenia i dzialanie lekow. Dzieki dobrej diagnozie i dobrze dobranym lekom nareszcie czuje spokoj, wraca moja dobra energia, coraz czesciej sie smieje, znowu moge spac, znowu mi sie chce i to jest bardzo duzo! Pani doktor podniosla mnie na duchu, sprawila, ze spojrzalam na swoj problem z innej perspektywy i to bylo zbawienne. Wizyty u pani doktor sa ogromna przyjemnoscia, ja czuje sie taka przytulona. Za rada pani doktor rozpoczelam terapie, ktora przynosi juz niesamowite skutki!!!
  Jestem bardzo wdzieczna pani doktor za okazana pomoc, wrecz uratowanie mnie!
  Goraco pania doktor Blaszczyk polecam! Profesjonalny, rzeczowy lekarz! Cudowna osoba!

  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Dominika Błaszczyk konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Musiało się sporo w moim życiu wydarzyć zanim zdecydowałem się na wizytę u psychiatry, ale widocznie tak miało być i jestem bardzo szczęśliwy, że trafiłem do dr Błaszczyk. Nigdy nie jest za późno, żeby coś w życiu zmienić. A właśnie taką zmianę, ogromną zmianę na lepsze zawdzięczam pomocy, jaką otrzymałem od Pani Dominiki. Pełna zaangażowania, w żywym kontakcie z pacjentem, z sercem na dłoni, świetna specjalistka i bardzo dobry człowiek. Z całego serca polecam dr Błaszczyk. Jestem pod jej opieką od jakiegoś czasu i mogę jedynie żałować, że nie skorzystałem z jej pomocy wcześniej. Jest świetna i jestem bardzo wdzięczny za udzieloną mi pomoc.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr Ewa Błądek konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Brak wyczucia w kwestii leków - pomimo gorszego samopoczucia po większych dawkach, dostawałam je coraz większe pomimo zgłoszenia, że w przeszłości większe dawki leków o podobnym profilu przynosiły odwrotne efekty i końcowo byłam zmuszona zostawić leki i zmienić specjalistę.

  Po wyglądzie do dokumentacji medycznej okazało się, że moja orientacja pomimo tłumaczenia (Pani Doktor sama dopytywała) została błędnie wpisana, podobnie z rodzajem terapii (również pomimo moich potwierdzeń po pytaniach Pani Doktor).

  Po drugim lub trzecim spotkaniu wpisane rozpoznanie bez szczegółów (zaburzenia osobowości - brak konkretyzacji), gdzie na pierwszym usłyszałam, że Pani Doktor nie stawia tak szybko diagnoz.

  Bardzo żałuję wydanych pieniędzy.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania