Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Nowy Szpital

Wojska Polskiego 126

86-100 , Świecie , kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
3 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Ahmed Tantush konsultacja endokrynologiczna

  Wizyta odbyła się na NFZ. Nie polecam, ponieważ nie zostałam potraktowana poważnie przez pana doktora, zbagatelizowal problem, z którym się do niego zwróciłam. Nie okazał mi szacunku zwracając się do mnie na "ty" bez mojej zgody. Jestem młodą osobą i zrozumialabym takie zachowanie, gdyby przy tym nie był tak nieprzyjemny. Wizyta była z tego powodu stresująca i trwała kilka minut, ponieważ pan doktor wyraźnie się spieszył i nie miał czasu zadać podstawowych pytań. Uważam, że podejrzenie guza przysadki mózgowej to nie jest kwestia, którą powinno się odwlekać na okres kilku miesięcy, pozostawiając pacjentkę w niepewności, z uciążliwymi objawami. Taka konsultacja to jedynie strata czasu i cierpliwości.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  dr n. med. Ahmed Tantush

  Odpowiadając na Pani negatywną opinie dotyczącą mojej osoby ,chciałbym przypomnieć iż została Pani przyjęta do poradni endokrynologicznej w trybie expresowym tj 8 dni od skierowania od lekarza z izby ratowniczej. Nie mozna tylko na podstawie okresowego bolu glowy i nieznacznie podwyzszonej prolaktyny podejrzewac guza przysadki. Nie wiem gdzie widzi Pani zbagatelizowanie problemu gdyż po przeprowadzeniu z Panią wywiadu skierowałem Panią do szpitala na szczegółowe badania hormonalne. Przeprosić mogę jedynie za to iż bardzo często zwracam się do swoich pacjentów per Ty, gdyż w krajach zachodnich gdzie pracowalem taka formę się używa, a napewno nie było to działanie zamierzone tylko zwykłe przejezyczenie. Dodam rowniez iz rok temu zglosila sie Pani do naszego szpitala z powodu boli podbrzusza , gdzie dr S. Po przeprowadzeniu z Panią wywiadu i badaniu zlecił badania laboratoryjne do dnia dzisiejszego nie zgłosiła się Pani po wyniki ani nie przyszła na kontrolę i omówienie ewentualnych problemów zdrowotnych.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Ahmed Tantush

  Nie dam na Pana złego słowa powiedzieć. Stoczyłam batalię z bezpłodnością, inni lekarze niby coś podejrzewali, niby gdzieś tam kierowali a jak kilka lat temu trafiłam do pana Ahmeda, po opisanych objawach od razu w ciemno zgadł co może mi dolegać, oczywiście aby to potwierdzić skierował mnie na odpowiednie badania i okazało się, że trafił bezbłędnie. Po zastosowanym leczeniu powoli wszystko zaczęło wracać do normy, oczywiście jeden dzień nie chorowałam i w jeden dzień mnie nie wyleczył ale konsekwentnie trzymałam się zaleceń, przyjmowałam leki, poprawa była widoczna. Po kilku latach bez okresu zaczęłam miesiączkować regularnie i w końcu po roku od wystąpienia miesiączki zaczęłam być płodna. Obecnie jestem w drugim miesiącu ciąży, nie posiadam się z wdzięczności dla pana doktora!!! Przy tym wszystkim jest tak bardzo ludzki i sympatyczny aż brak słów. Dusza człowiek.

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Andrzej Palewicz usunięcie guza i przepukliny

  Mieliśmy z żoną szczęście trafić na tak wspaniałego człowieka i lekarza jak dr Palewicz.Profesjonalnie i bezinteresownie zoperował u mnie przepuklinę a u żony guza dużego rozmiaru. potrafił swym podejściem do pacjenta wyeliminować stres i obawę. Mając różne doświadczenia z innymi lekarzami dr Palewicz przywrócił w nas wiarę w dobrych i uczciwych lekarzy.
  Z wyrazami wdzięczności i szacunku.Sz.J.A.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania