Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

Pewnie nas jeszcze nie poznaleś - funkcjonujemy od maja 2018. Skupiamy w jednym miejscu 10 gabinetów lekarskich, 5 gabinetów zabiegowych z wysokiej klasy USG, blok operacyjny, rezonans i dużą rehabilitację wyposażoną we wszystko , co pozwala powrócić do pełnej aktywności w ruchu. Zapraszamy na naszą obfitą w informacje stronę internetową o chorobach i o tym, jak potrafimy je wyleczyć. Wejdź i sprawdź. Będziesz miło zaskoczony.
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (194)

Ogólna ocena

  K
  Profil zweryfikowany
  mgr Artur Marszałek fizjoterapia

  Na wizytę do Pana Artura zgłosiłem się po dwuletnich problemach z bólem biodra. W tym czasie przeszedłem szereg zajęć rehabilitacyjnych, lecz nie przyniosło to żadnych efektów. Po konsultacji podczas wizyty miałem zastosowany zabieg Przezskórnej Neuromodulacji (NMP). W moim przypadku metoda ta w połączeniu z zaleconymi ćwiczeniami zwiększyła komfort poruszania się oraz zmniejszyła ból. Gorąco polecam Pana Artura jako sympatycznego, profesjonalnego i skutecznego fizjoterapeutę

  L
  Profil zweryfikowany
  dr hab. n. med. Henryk Liszka Inny

  Serdecznie polecam szczególnie dla osób z trudnymi schorzeniami stopy gdy byli wszędzie i każdy inny lekarz spisywał stawiał diagnozę że się nie da , że uraz jest zbyt poważny . Gość ma Bardzo duże doświadczenie jako chirurg i robi na stole operacyjnym takie rzeczy że większość uznała by to za niemożliwe. Podejmuje się naprawdę trudnych operacji widząc że może to dać efekt i przynieść ulgę i powrót chociaż do częściowej sprawności po urazie ( implantacja protezy stawu skokowego). Fakt może i jest zabiegany podczas wizyt , czasami się wszystko opóźnia ale widząc nasze badania, zdjęcia ogarnia błyskawicznie temat i od razu ma plan co i jak z tym zrobić. Polecam i pozdrawiam.

  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Joanna Grobel konsultacja fizjoterapeutyczna

  Byłem pacjentem pani Joanny po kontuzji sportowej kolana. Bardzo miła, wyrozumiała i zaangażowana osoba z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Polecam.


  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Łukasz Janeczko konsultacja neurochirurgiczna

  Dr Janeczko to lekarz któremu można zaufać i oddać w jego ręce swoje zdrowie , u mnie disectomia L5-s1 , długo zwlekałam z decyzją o operacji przez co moje ubytki neurologiczne były duże , pan doktor zoperował mój kręgosłup bezbłędnie , nie wierzyłam że mogę znów zyc bez bôlu i strachu o kolejny epizod rwy i niedowłady , ale już tydzień po operacji czulam że moja sprawność polepsza się ,ciężko opisać radość i nadzieję jaka otrzymałam dzięki niemu , jako człowiek jest sympatyczny, opanowany i przede wszystkim jest znakomitym profesjonalista . Pozdrawiam i trzymam kciuki za każdego kto zmierza się z bólem kręgosłupa


  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Joanna Grobel konsultacja fizjoterapeutyczna

  Pani Asia to świetna specjalistka. Pomogła mi po urazie stawu skokowego. Szczegółowo wyjaśniała jak będzie przebiegać proces rehabilitacji. Bardzo miła i empatyczna. Na wizycie czułam się zaopiekowana.


  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Hubert Laprus operacja barku

  Fantastyczny lekarz. Doskonały specjalista. Z dużą cierpliwością i dokładnością odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości pacjenta.
  Pan doktor zdiagnozował przyczynę problemu, następnie przeprowadził z powodzeniem dużą operację barku, a także otoczył fachową opieką pooperacyjną.

  Bardzo wysoka kultura osobista.

  Z całego serca polecam!


  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Łukasz Janeczko konsultacja neurochirurgiczna

  Brak nam słów by opisać Pana Doktora, uratował życie mojego taty, pokierował nas w stronę dalszego leczenia. Ogrom empatii, zrozumienia, dobroci i oczywiście niepodważalnie wiedzy i zdolności. Dla Pana doktora Łukasza Janeczko, najważniejszy jest pacjent . Jest Mistrzem we wszystkim co robi! Z całego serca dziękujemy Panu Doktorowi !!!


  H
  Profil zweryfikowany
  lek. Grzegorz Jarosławski konsultacja ortopedyczna

  Polecam Pana Doktora za profesjonalne i empatyczne podejście. Rzeczowa ocena sytuacji i konkretne zalecenia. Duży plus również za bardzo miłą obsługę Szpitala Dworska i znajdujące się na miejscu zaplecze fizjoterapii.


  J
  Profil zweryfikowany
  dr hab. n. med. Henryk Liszka Inny

  Po wieloletnich próbach leczenia i szukania pomocy u wielu ortopedów zarejestrowałam się na wizytę do Prof. Henryka Liszki, to była najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć.
  Pan Prof. Henryk Liszka to Złoto wśród ortopedów, to lekarz i specjalista najwyższej klasy, dający poczucie bezpieczeństwa. To właśnie Pan Prof. przywrócił mi wiarę w to w co inni lekarze zwątpili. Szybko zdiagnozował problem, zlecił dodatkowe badania i zaproponował leczenie.
  Pan Profesor jest wspaniałym Człowiekiem z dużą empatią, cierpliwością i spokojem, jest najlepszym Lekarzem jakiego mogłam spotkać na swojej drodze. Z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Jestem wdzięczna z całego serca za dotychczasowe podejście i za pracę którą Pan Prof. wykonał podczas operacji na mojej stopie. Wierzę, że teraz będzie już tylko lepiej


  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Łukasz Janeczko konsultacja neurochirurgiczna

  Dzień dobry, powiem tylko tyle doktor Janeczko wybitny specjalista, który dał mi nowe życie przeprowadzając u mnie operacje przepukliny kręgosłupa. Pan doktor był moją ostatnią deską ratunku i gdyby nie jego poświęcenie i szybka reakcja nie wiem jak dalej wyglądałoby moje życie. Raz jeszcze dziękuję Panie doktorze :)


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

ul. Dworska 1B/LU1, 30-314 Kraków Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania