Jesteśmy nowoczesną przychodnią, ukierunkowaną na uporządkowany system pracy z pacjentami, bez zbędnego oczekiwania w poczekalni. Umożliwiamy pacjentom rejestrację na wizyty przez internet. Gabinet ... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

O nas

Jesteśmy nowoczesną przychodnią, ukierunkowaną na uporządkowany system pracy z pacjentami, bez zbędnego oczekiwania w poczekalni. Umożliwiamy pacjentom rejestrację na wizyty przez internet.
Gabinet Lekarza Rodzinnego pracuje w oparciu o umowę z NFZ. Wizyty w nim są bezpłatne po złożeniu deklaracji wyboru lekarza. Deklarację najwygodniej jest wypełnić w naszej przychodni z pomocą pielęgniarki lub rejestratorki.
Wizyty w pozostałych Gabinetach Specjalistycznych są odpłatne.

Badania

 • EKG
 • Diagnostyka laboratoryjna
 • Cytologia

Typ placówki

 • Przychodnia

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Mateusz Sidor

  Kardiolog, Internista, lek.

  • D
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: PROFEMED KrakówUsługa: konsultacje kardiologiczne

   Powód wizyty był prozaiczny - wybrałem się do lekarza, ponieważ kończyły mi się leki. Na wstępie od razu powiedziałem, co mi dolega i jakie medykamenty przyjmuję. Kardiolog mógł poprzestać na wypisaniu recepty, jednak tego nie zrobił. Przeprowadził dokładny wywiad nt. mojego stanu zdrowia. Zalecił dodatkowe badania. Pochwalił za moją wiedzę o samym sobie, co niestety innym lekarzom nieczęsto się zdarza... Chętnie wrócę do tego doktora, tym bardziej, że jest bardzo konkretny, a do tego niezwykle sympatyczny.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: PROFEMED KrakówUsługa: konsultacje kardiologiczne

   Dokładnie słucha pacjenta i wykonuje potrzebne badania. Potem dopiero stawia diagnozę lekarską i niezbędne zalecenia.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Ewa Wywiał

  Chirurg, Neurolog,

  • P

   Bardzo uprzejmy,serdeczny dobry człowiek. Pani doktor stawia szybko poprawną diagnozę i podejmuje właściwe leczenie. Pogodna, uśmiechnięta zawszę szczegółowo wyjaśni na czym polega dolegliwość i jak będzie wyglądało leczenia. Nie spotkałem się z lepszym lekarzem,aż na sam widok pani doktor chce się zdrowieć :). Gorąco polecam panią Wywiał !

  • A

   Wspaniały specjalista - rzeczowa, konkretna i co bardzo ważne życzliwa i bardzo dobra nie tylko jako lekarz ale przede wszystkim Człowiek. Dzięki swoim diagnozom skutecznie uwolniła mnie od cierpień z powodu silnych bóli kręgosłupa, jak również pokierowała odpowiednio moim znajomym, który dzięki jej sugestiom w pełni odzyskał sprawność ruchową. Bardzo serdecznie i z oddaniem zajęła się rownież dolegliwościami mojego taty, który dzięki Jej pomocy mając 77 lat cieszy się obecnie bardzo dobrym zdrowiem. W ostatnim czasie wiele czasu spędzam na wizytach u różnych lekarzy, ale z przykrością muszę stwierdzić, że niewielu jest takich (nawet jak idzie się do nich prywanie) by byli tak oddani i przejęci problemami swoich pacjenów - jak pani Doktor Wywiał. Jest cierpliwa i bardzo dokładna. Z pełną odpowiedzialnością - polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Grzegorz Pawlik

  Lekarz Rodzinny, lek.

  • P

   Lecze sie u pana doktora od poczatku powstania nmed na azorach. To swietny wykwalifikowany lekarz z poczuciem humoru i genialnym podejsciem do pacjenta, zawsze wyslucha, doradzi, przepisze odpowiednie leki, nie ma problemu ze skierowaniami do specjalistow, i zawsze poleci najlepszego lekarza. Przychodnia jest czysciutka, wszyscy bardzo mili i nikt na nikogo nie patrzy jak na hipohondryka czy panikarza. Kazdemu zycze takiego lekarza jak dr Pawlik bo jest on lekarzem z powolania

  • Rzadko kiedy zdarza się, żeby lekarz tak bardzo interesował się losem pacjenta. Zażywam bardzo dużo przeróżnyh leków, Pan doktor zawsze przy przypisywaniu kolejnego sprawdza czy nie będzie interakcji z pozostałymi. Niezwykły profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego pacjenta, a przy tym empatia i poczucie humoru - to jest to, co charakteryzuje Pana doktora Pawlika. Serdecznie polecam wszystkim pacjentom.

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Alina Graczyk-Pawlik

  Lekarz Medycyny Estetycznej, lek.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Jestem zachwycona panią Doktor. Obszernie wytłumaczyła wszelkie sprawy związane z terapia. Jest niesłychanie delikatna. Sam zabieg w wykonaniu pani dr Aliny Graczyk- Pawlik dał nadzwyczajny rezultat . Polecam , polecam

  • I

   Jestem bardzo zadowolona z wizyty.Pani naprawdę zna się na tym co robi.....doradziła mi i są efekty poprawy mojej skóry....naprawdę polecam


 • Marian Król

  Lekarz Rodzinny, lek.

  • W

   Na podstawie opinii na tym portalu zdecydowałam się na wizytę u dr Króla. Potwierdzam to co już było powiedziane - pełen profesjonalizm, czułam się wyjątkowo uważnie wysłuchana i przy okazji przedyskutowaliśmy inne kwestie zdrowotne, bez problemu dostałam skierowanie do specjalisty. Termin udało się znaleźć z dnia na dzień, umówiłam się na konkretną godzinę.

   Poleciłam już tą przychodnię i dr Króla rodzinie :)

  • M

   Polecam z czystym sumieniem jako pacjent od kilku lat. Bardzo dokładny i rzetelny lekarz. Zawsze przeprowadza pogłębiony wywiad i badanie fizykalne. W moim przypadku przy okazji grypy wykrył migotanie przedsionków, zrobił EKG na miejscu i skierował mnie do szpitala, dzięki czemu znalazłem się pod opieką kardiologa. Jego diagnozy pokrywają się z opiniami specjalistów. Do tego sympatyczny człowiek.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Marcin Kasprzyk

  Ortopeda, Chirurg,

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Bardzo dobry rzeczowy i profesjonalny lekarz z dużą wiedzą. Dokładnie opisuje swój plan na diagnostykę i leczenie . Co najważniejsze poświęca czas na wysłuchanie pacjenta i rozmowę. Polecam :-)

  • S

   Prawdziwy lekarz z pasją, zaangażowany w leczenie, a co najważniejsze - dobry w swojej dziedzinie. Zawsze można liczyć na osobiste podejście do pacjenta, wizyty nie polegają na przyjęciu pieniędzy, natychmiastowym strzelaniu co do diagnozy, co można czasami spotkać u 'lekarzy'. Widać że panu Marcinowi zależy na wyleczeniu pacjenta, a nie zaleczeniu objawów. Z całego serca polecam :).

  Zobacz wszystkie opinie (38) o tym lekarzu