Niepubliczny Zespół Poradni Specjalistycznych Puls G. Budasz i K. Budasz spólka jawna

(76 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Niepubliczny Zespół Poradni Specjalistycznych Puls G. Budasz i K. Budasz spólka jawna

Rydygiera 1

64-920 , Piła , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Ośrodek

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Maria Abucewicz

  Pulmonolog, Reumatolog, lek.

  • G

   Niezwykły lekarz, niezwykły człowiek.
   Bardzo fachowy, cierpliwy, nigdy nie odmawiający pomocy. Najważniejsze u Niego jest podejście do pacjenta, którego traktuje po prostu jak człowieka.

  • P

   Dr Dariusz Olechnowicz - godny polecenia specjalista, ze wzgl. na fachowe podejscie do pacjenta, zainteresowanie problemem i przez to jak w moim przypadku trafną diagnozę. Rewelacyjne podejście do chorego i świetny kontakt.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Marek Wilczyński

  Gastrolog,

  • M

   Bardzo dobry lekarz, zrobił wszystkie potrzebne badania mojemu dziecku i wykrył nieprawidłowości. Polecam!

  • K

   Moim zdaniem konkretny, rzeczowy, stanowczy i przede wszystkim profesjonalny w każdym calu lekarz.
   Dr Wilczyński podejście do dzieci ma jak rzadko kto.
   Zgadzam się z powyższą opinią,że jest typem Dr.Hausa.
   To najlepszy gastrolog jakiego znam.Leczyłam się u Niego ja i moja siostra i obie jesteśmy bardzo zadowolone i miło go wspominamy.
   Z czystym sumieniem polecam

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Ewa Ptaszyńska

  Neurolog, lek.

  • L

   Jestem po pierwszej wizycie u doktor Ptaszyńskiej - wizyta w poradni neurologicznej w szpitalu. Dawno nie spotkałam lekarza tak serdecznego i ciepłego w stosunku do pacjenta. Pani doktor z uśmiechem wzięła przyniesione przeze mnie oryginały badań ( nie wiedziałam, ze trzeba wziąć kserokopię) i osobiście poszła je skserować. Bez narzekania, bez robienia uwag pacjentowi, - za to z empatią i sympatią, którą dało się wyczuć zaraz po przekroczeniu progu gabinetu! Za chwilę wróciła i przystąpiła do badań - rzetelnie i spokojnie, bez pośpiechu, tłumacząc pacjentowi, co bada i dlaczego. Ujęła mnie tym, że podczas wizyty poczułam się ważna i bezpieczna, potraktowana przez Panią doktor z szacunkiem. Doktor Ptaszyńska potraktowała mój problem kompleksowo, zwróciła uwagę na inne możliwe przyczyny schorzenia, których w ogóle nie brałam pod uwagę, zaleciła dodatkowe badania. Oczywiste jest, ze wszyscy oczekujemy od lekarza profesjonalizmu, a tu znalazłam i profesjonalnego lekarza i wspaniałego człowieka. Chciałabym trafiać wyłącznie na takich lekarzy. Dziękuję Pani doktor i życzę wszystkiego najlepszego!

  • P

   Pani dr sama powinna sie leczyć.zdecydowanie nie polecam!
   ```
   Ocena została zmieniona na "Odradzam". Powód: Treść komentarza nie wskazuje na brak kompetencji lekarza.
   ```

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Jarosław Politowski

  Diagnostyk, Ginekolog,

  • I
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Doktor prowadził moja pierwsza ciążę, bardzo żałuję, że przy drugiej nie pracował dalej w szpitalu w Pile, zdecydowanie wybrałabym wycieczki do Piły zamiast Wałcza. Doktor był przy porodzie, zajął się mną najlepiej jak potrafił.

  • Najlepszy lekarz. Polecam w 100%. Ma dużą wiedzę, uprzejmy, poświęca dużo czasu dla pacjętki, skrupulatnie tłumaczy.

  Zobacz wszystkie opinie (40) o tym lekarzu


 • Magdalena Świerczyńska-Nowicka

  Pediatra, lek.

  • A
   Lokalizacja: "Puls" Zespól Przychodni SpecjalistycznychUsługa: Inny

   Pani doktor prowadziła najpierw mnie przez jakieś 14 lat jeśli chodzi o alergie i astmę oskrzelową, a teraz moja córkę. Mam do niej stu procentowe zaufanie, skupia się na pacjencie, zawsze tłumaczy, zawsze służy rada i stara się pomóc nawet jesli terminarz ma zawalony. Cudowna kobieta, lekarz z prawdziwego powołania. Wolę przyjechać do niej z córką 100 km niż iść do lekarza u siebie, który wie lepiej nie słuchajac pacjenta

  • A

   Lekarz z powołania dla którego najważniejszy jest pacjent.Zawsze popiera swoją diagnozę wynikami nie leczy na ślepo.Pani Doktor Nowicka to wspaniały człowiek miła, cierpliwa która sama potrafi zadzwonić i spytać jak się czuje pacjent.Z moją córką byliśmy chyba u 12 lekarzy i dopiero Pani Nowicka wyprowadziła ją z astmy i alergii.Gdy jest potrzebna wizyta zawsze można się z nią skontaktować nigdy nie zostawiła nas w potrzebie gdy jej nie ma bo np.jest na sympozjum to zawsze coś doradzi telefonicznie.To wspaniały człowiek i lekarz dla którego nie liczy się kasa tylko pacjent polecam z czystym sercem.

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu