Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Niepubliczny Zakład Opieki Zrowotnej Stogi
Stryjewskiego 29, 80-631 Gdańsk
Niepubliczny Zakład Opieki Zrowotnej Stogi logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (30)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  Marek Bukowski Inny

  Chciałabym gorąco polecić pana doktora jako chirurga dziecięcego. Jego podejście do dzieci jest naprawdę wspaniałe. Jest niezwykle cierpliwy i wykazuje ogromną empatię wobec swoich małych pacjentów.
  Jestem pod ogromnym wrażeniem, jak doktor potrafi rozmawiać z dziećmi i tłumaczyć im każdy krok zabiegu w sposób, który pozwala im czuć się bezpiecznie i pewnie. Moja córka, której doktor przeprowadził zabieg usunięcia szwów, który dla niej był bardzo przerażający, wyszła z wizyty uśmiechnięta i spokojna. Lekarz akceptował jej lęki, ale swoim podejściem uspokoił ją i sprawił, że cały zabieg przebiegł pomyślnie.
  Jestem wdzięczna za jego profesjonalizm, życzliwość i troskliwe podejście do pacjentów. Mam nadzieję, że będzie coraz więcej takich lekarzy, którzy potrafią tak wspaniale radzić sobie z dziećmi i sprawiać, że wizyty u lekarza stają się pozytywnym doświadczeniem dla całej rodziny.

  M
  Profil zweryfikowany
  Marek Bukowski Inny

  Najlepszy lekarz. Do gabinetu przychodzisz jak do domu.Wspaniala atmosfera,czas na wyjaśnienia. Zaangażowanie lekarza do leczenia małego pacjenta.

  A
  Profil zweryfikowany
  Dariusz Janczurewicz Inny

  Poszedłem do Doktora wydawało mi się w dość błahej i do załatwienia szybkiej sprawie. Ale Pan Doktor w moim lewym uchu natknął się na coś , co wielu laryngologów przez lata nie widziało, a mianowicie czop woszczynowy (właściwie kamień), który przecież nie tworzy się przez parę miesięcy, a podejrzewam, że lata. Naprawdę podziwiam za fachowość, cierpliwość (choć nie łatwo było pozbyć się tego „ustrojstwa” i poświęcenie czasu w ramach NFZ (to była chyba godzina), bo jeszcze musiałem odczekać na poczekalni z opatrunkiem, aby ustało sączenie krwi. Przychodnia Stogi ma naprawdę porządnego fachowego laryngologa. Dziękuję i polecam.

  A
  Profil zweryfikowany
  Marek Bukowski Inny

  Wpadliśmy z 7 tygodniowym synkiem spóźnieni niemal pół godziny na wizytę będąc mocno zaniepokojeni, że termin nam przepadnie. Doktor przyjął nas z uśmiechem, dawno nie spotkaliśmy tak zaangażowanego i empatycznego lekarza. Ogrom wiedzy i wspaniałe podejście do dzieci. Dostaliśmy szczegółowe wskazówki dotyczące dalszego postępowania. Bardzo dziękujemy i polecamy!

  I
  Profil zweryfikowany
  Dariusz Janczurewicz Inny

  Lekarz z powołaniem, ogromną cierpliwością, szczegółowowo przeprowadza wywiad i wyjaśnia co i jak (leczenie, przyczyny choroby) przyjazny pacjentowi, uśmiechnięty i empatyczny. Córka leczy się u doktora od kilku lat, doraźnie również korzystam z pomocy i wiedzy lekarza.

  P
  Profil zweryfikowany
  Krystyna Przybyłowska Inny

  W maseczce nie widać uśmiechu zreszta nie chodzi o uśmiechy tylko o dobre leczenie .Jest cierpliwa i wnikliwa ,wyniki leczenia sprawdza poprzez badania na które kieruje ale przede wszystkim sama ogląda pacjenta. Dla mnie ważne jest iż jest dobrym ,życzliwym Człowiekiem -odpowiedzialna , cierpliwa ,skuteczna na tyle na ile pozwalają te bardzo bolesne schorzenia.Jest dobrym specjalista co potwierdzają kolejki do jej gabinetu i długie terminy oczekiwania na wizytę ale warto poczekać.

  E
  Profil zweryfikowany
  Dariusz Janczurewicz Inny

  Konkretny, rzetelny specjalista o empatycznym podejściu do dzieci. Sprawne i szczegółowe badanie dziecka zaoszczędziło nam dużo stresu, doktor przeprowadził dokładny wywiad, wyjaśnił kwestie związane ze zdrowiem dziecka. Polecam wszystkim znajomym!

  R
  Profil zweryfikowany
  Niepubliczny Zakład Opieki Zrowotnej Stogi Inny

  Dobry człowiek , bardzo miła , jeżeli ktoś się stosuj do rad pani Doktor to może żyć z cukrzycą jak każdy inny.

  M
  Profil zweryfikowany
  Niepubliczny Zakład Opieki Zrowotnej Stogi Inny

  Lekarz bardzo miła, słucha dorosłego i dziecka, ostrożna, pomocna, także dla rodzica. Za często daje antybiotyk, niestety ;) Ale podejście ma super :)

  A
  Profil zweryfikowany
  Marek Bukowski Inny

  Wspaniały lekarz,cudowny człowiek. Lekarz z powołania jakich teraz niestety mało. Pan Doktor jest bardzo rzetelny uprzejmy i ma super podejscie do dzieci. Poleciła mi Doktora nasza pediatra i jestem jej bardzo wdzieczna. Pan Doktor jest bardzo empatyczny i zaangażowany w swoją pracę. Do tego stopnia, że nawet na urlopie odpisuje na maile. Chociaż leczenie mojej córeczki zostało przekazane przez Doktora do dalszego leczenia u innego specjalisty Doktor nadal interesował sie losem mojej córci. Naprawdę wspaniały lekarz,polecam!!!
  P.s. I nosi super ubranko w koparki! Dzieci zachwycone!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania