Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Świątnikach Górnych

(4 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Świątnikach Górnych

Krakowska 2

32-040 , Świątniki Górne , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Anna Sałakowska

  Pediatra, Lekarz Rodzinny,

  • H

   Świetna lekarka. Już wieloktotnie leczyła moją rodzinę, zawsze rzeczowa, zna się nie tylko na dzieciach. Rodzice radzą się jej w każdej sprawie, tata poleca ją wszystkim znajomym, którzy mają małe dzieci i zawsze skutecznie je leczy. Antybiotyki przepisuje jeśli naprawdę jest źle, w każdym innym przypadku leczy bez nich i to skutecznie. Są tacy lekarze, którzy nawet na katar dają antybiotyki, dziecko się szybko na nie uodparnia i następnym razem potrzebuje więcej. Pani Sałakowska nie należy do tych lekarzy. Naprawdę gorąco polecam tą lekarkę. Szkoda, że pracuje w takiej małej miejscowości, gdzie poza mieszkańcami nikt jej nie zna.


 • Jarosław Bielatowicz

  Reumatolog,

  • Baaaardzo cierpliwy lekarz. Najpierw słucha a potem doradza! rzadkość wbrew pozorom. Szckoda, że nie przyjmuje gdzieś prywatnie. Daję 5 gwiazdek

  • K

   Naprawdę godny polecenia. Miły, cieprliwy. Rzadkość w dzisiejszych czasach.. Chociaż są duże kolejki w tutejsyzm NZOZie (jak zresztą widzę iż o tym wspomniała p. Milena) to nie wynika z tempa pracy pana doktora :-) ale właśnie z dużej Jego popularności.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania