Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Euro-Klinika w Siemianowicach Śląskich pod Katowicami jest placówką medyczną, zatrudniającą lekarzy specjalistów z zakresu kardiologii, chirurgii (również estetycznej), endokrynologii, a także proktologii i ginekologii plastycznej. Specjaliści wymienionych wyżej dziedzin dysponują gabinetami wyposażonymi we właściwe dla danego obszaru medycyny specjalistyczne urządzenia diagnostyczne oraz zabiegowe, zaś lekarzy wspiera doświadczony personel pomocniczy.

Pacjenci korzystający z konsultacji i leczenia w NZOZ Euro-Klinika mogą liczyć między innymi na specjalistyczną pomoc medyczną w walce ze schorzeniami proktologicznymi (choroby odbytu i odbytnicy, takie jak np. hemoroidy, szczelina odbytu, kłykciny kończyste), kuracji chorób układu moczowo-płciowego i kardiologicznych. Ponadto zajmujemy się chirurgią i dermatologią estetyczną oraz ginekologią plastyczną.

Euro-Klinika posiada własną pracownię badań diagnostycznych piersi. Wykonujemy mammografie i badania ultrasonograficzne, które pozwalają na wczesne wykrycie ewentualnych zmian w piersi, a także biopsje mammotomiczne, umożliwiające ocenę charakteru podejrzanych guzków piersi oraz usuwanie mniejszych zmian wykrytych w gruczole piersiowym.

Naszą misją jest umożliwienie Pacjentom czerpania radości z pełni zdrowia i wierzymy, że osiągnięcie stanu doskonałego samopoczucia jest możliwe. Rozumiemy szczególną wartość profilaktyki, której tematykę będziemy poruszać w artykułach na niniejszym blogu. Postaramy się także dostarczyć Państwu maksimum przydatnych informacji na temat możliwości współczesnej medycyny.
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adres

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Euro-Klinika
Wyspiańskiego 3, 41-100 Siemianowice Śląskie
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Euro-Klinika logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (23)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Dariusz Stępień Inny

  Doktor Stępień to super specjalista. Byłem pierwszy raz a wyglądało to tak jakbym chodził do Pana doktora od jakiegoś czasu. Pan doktor wszystko Mi dokładnie wytłumaczył, sprawnie przeprowadził badanie i skierował na zabieg usunięcia hemoroidów 4 stopnia. Zabieg odbył się w pełnym znieczuleniu. Opieka i podejście do pacjenta na najwyższym poziomie. Podziękowania dla Pana doktora i Pani pielęgniarki, która pracuje razem z Panem doktorem.
  Polecam wszystkim

  E
  Profil zweryfikowany
  lek. Dariusz Stępień PORADA CHIRURGICZNA / PROKTOLOGICZNA z badaniem proktologicznym

  Doktor usunal mi dwa cale sploty hemoroidalne zewnetrzne. Kazdy poprzedni dr nie umial sobie poradzic z problemem. Wszystko sprawnie, bez powiklan. Zabieg nie jest przyjemny, boli potem ale inaczej sie da. Wazne, ze w tych miejscach juz nie wroci i ze wszystko bezpiecznie. Opieka pozniej - super.

  Ł
  Profil zweryfikowany
  lek. Dariusz Stępień laserowe usuwanie zmian naczyniowych

  Doktor na najwyższym poziomie wszystko sprawnie dobrze wyjaśnienie opieka na mega plus podejście do pacjenta nadzwyczajne

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Dariusz Stępień kolonoskopia

  Bardzo polecam Pana Doktora. Byłem na badaniu kolonoskopii, doktor wszystko dokładnie mi wytłumaczył, badanie przebiegło bardzo sprawnie. Opieka po badaniu wspaniała. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Serdecznie polecam

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Dariusz Stępień Konsultacja proktologiczna

  Doktor Stępień to specjalista!
  Jestem ogromnie wdzięczny za to, że mój problem został rozwiązany raz na zawsze w 3 minuty.
  Ogromny profesjonalizm i prawidłowa diagnoza.
  Polecam!

  A
  Profil zweryfikowany
  Grażyna Majchrzak-Rudolf badania ginekologiczne

  Polecam Panią Doktor, podczas wizyty czułam się komfortowo, Pani Doktor dokładnie i szczegółowo odpowiadała na moje pytania.

  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Marcin Leidgens Inny

  Zero kontaktu z pacjentem. Na pytania o przebieg leczenia odpowiedzi zdawkowe.

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Dariusz Stępień Konsultacja proktologiczna

  Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam,po wielu wizytach u innych specjalistów. Rzeczowy, miły , kulturalny,bez zbędnego przeciągania leczenia postawił diagnozę, przygotował wstęp do leczenia operacyjnego i na drugiej wizycie ustaliliśmy termin zabiegu. Zabieg wykonany w komfortowych warunkach z uprzejmym,fachowym i empatycznym personelem. Pan doktor wykonał zabieg fachowo,zalecenia pooperacyjne zostały spokojnie i jasno wytłumaczone w obecności męża. Późniejsze wizyty pooperacyjne zawsze odbywały się w miłej i przyjaznej atmosferze ale podejście za każdym razem fachowe i troskliwe. Jestem 4 tygodnie po zabiegu proktologicznym ale cieszę się, że podjęłam decyzję, jakość życia nieporównywalna. Gorąco polecam. Dziękuję i życzę dużo dobrego.

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Dariusz Stępień laser chirurgiczny

  Polecam Dr. Dariusza Stępień. Profesjonalny, rzeczowy, sympatyczny, przede wszystkim zaangażowany w leczenie pacjenta. Doktor zaproponował mi mało inwazyjną i bezpieczną metodę leczenia która zakończyła się sukcesem. Po kilku miesiącach w końcu mogę powiedzieć, że jestem w pełni zdrowa, warto było dojeżdżać 400 km :)

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Dariusz Stępień kolonoskopia

  Znakomity lekarz. Byłem już dwa razy na kolonoskopi bez znieczulenia. To znakomity profesjonalista, żadnego bólu. Zbliża się kolejny termin i nie wyobrażam sobie innego lekarza na tym badaniu.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania