Centrum Stomatologiczno-Implantologiczne dr Krzysztof Awiłło

(18 opinii)

Centrum Implantologiczno - Stomatologiczne dr Awiłło zostało założone w marcu 2000 roku przez dr n. med. Krzysztofa Awiłło - chirurga szczękowego. Od początku nasza placówka - poza wielospecjalistyc... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Stomatologiczno-Implantologiczne dr Krzysztof Awiłło

Al. Sikorskiego 9A

02-758 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Implantologiczno - Stomatologiczne dr Awiłło zostało założone w marcu 2000 roku przez dr n. med. Krzysztofa Awiłło - chirurga szczękowego.
Od początku nasza placówka - poza wielospecjalistycznym leczeniem stomatologicznym, nastawiona jest na stałe podnoszenie kwalifikacji przez pracujących tu lekarzy.
Udział w kongresach, sympozjach i szkoleniach to nasze stałe działania, mające na celu udzielanie świadczeń medycznych na najwyższym poziomie.
Będąc placówką prywatną jesteśmy jednym z nielicznych, jeśli nie jedynym miejscem w Polsce, w którym prowadzone są badania naukowe. Na bazie projektów, prowadzonych między innymi z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym i Politechniką Warszawską, powstały w naszym Centrum i zostały obronione prace doktorskie dr Anny Karnowskiej i dr Marcina Wojdyło.
Obecnie prowadzimy badania nad regeneracją tkanek jamy ustnej z zastosowaniem biomateriałów ( m.in. allografty i kwas hialuronowy). Dr Awiłło jest także wykładowcą na kongresach i sympozjach naukowych.
Jesteśmy także ośrodkiem referencyjnym Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantoprotetyki Stomatologicznej w zakresie kształcenia podyplomowego lekarzy dentystów.
Od początku naszej działalności przeprowadzonych zostało u nas ok. 80 kursów i szkoleń. Obecnie przygotowujemy nowy cykl szkoleniowy, który ruszy już wiosną 2020 r.
Nasze prace i badania naukowe mają bezpośrednie przełożenie na jakość leczenia. Wykorzystujemy bowiem to co aktualnie najlepsze - zarówno jeśli chodzi o metody jak i materiały.
Nie bez znaczenia jest także wyposażenie, pomagające w zapewnieniu najwyższego poziomu świadczonych usług. Należy tu wymienić m. in. nawigację dynamiczną Navident (jeden z kilku w Polsce) - najnowocześniejszy system, pozwalający na bardzo precyzyjne zaplanowanie, a następnie zakładanie implantów, komputerowe znieczulenie, pracownia tomografii komputerowej CBCT. Placówka posiada na miejscu własne Cyfrowe laboratorium protetyczne pracujące w systemie CAD/CAM, w którym pracują dyplomowani technicy dentystyczni. A wszystko to z myślą o komforcie i bezpieczeństwie leczenia naszych pacjentów.
Naszą naczelną zasadą jest: „leczymy tak, jak sami chcemy być leczeni ” .

Nasz sprzęt

 • System do planowania i wszczepiania implantów z nawigację dynamiczną Navident
 • CT -Tomograf komputerowy stożkowy Galileos – Sirona /Niemcy/
 • Skaner i wycinarka do koron pełnoceramicznych i cyrkonu Cerec – Sirona /Niemcy/
 • Urządzenia The Wand do znieczuleń / Milestone – USA/
 • Urządzenie do Fotofunkcjonalizacji - TheraBeam SuperOsseo, produkcji japońskiej firmy Ushio
 • Laser FixLite
 • Unity – Radius, Radius 500 – Adec
 • Rentgeny cyfrowe zewnątrzustne Heliodent – Sirona /Niemcy/
 • Autoklawy: Getinge /Niemcy/, Lisa /Włochy/ do sterylizacji.
 • Kamery wewnątrzustne / TPC – USA; Durr – Niemcy/
 • Urządzenie do hiloterapii / Hilotherm – Niemcy/
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Zdjęcia

Filmy

Implanty - precyzyjnie, szybko, bezboleśnie
Natychmiastowa Implantacja - Centrum Implantologiczno-Stomatologiczne dr Krzysztof Awiłło

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
18 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Anna Barbara Karnowska (d. Jasińska) konsultacja implantologiczna

  Pani Doktor to najlepszy stomatolog, jakiego tylko może spotkać pacjent. Ogrom wiedzy i doświadczenia, świetne podejście do człowieka, wyjątkowa empatia. Pani Doktor Anna wszczepiła mi implanty i leczyła. Opieka stomatologiczna na najwyższym poziomie. Wspaniały lekarz profesjonalista w każdym calu miła znajduje zawsze czas i co rzadko się zdarza niebywale słowna pełna życzliwości i profesjonalizmu polecam każdemu dla mnie jeden z najlepszych lekarzy jakich spotkaliśmy polecam !!!!


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marcin Wojdyło konsultacja stomatologiczna

  Prawdopodobnie jako pierwszy prawidłowo zdiagnozował przyczynę pstrykania w uchu (niewyrżnięta ósemka uciskająca nerw promieniujący na ucho)


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. dent. Wiktor Poczobutt-Odlanicki konsultacja stomatologiczna

  Pan Doktor miły , profesjonalny, przyjął mnie na wizytę z bólem zęba chociaż nie jest moim lekarzem , bardzo Dziekuje za pomoc w nagłym wypadku


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Anna Barbara Karnowska (d. Jasińska) konsultacja implantologiczna

  Pani Doktor Karnowska jest świetnym Chirurgiem Stomatologicznym. Wykonuje zabiegi bardzo sprawnie. Założony przez nią implant traktuję jak własny ząb. Sam zabieg trwał krótko i bezboleśnie. Do takich Specjalistów chodzi się z przyjemnością.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Anna Barbara Karnowska (d. Jasińska) konsultacja stomatologiczna

  Pani doktor,szczegolowo wyjasnila na podstawie wczesniejszej tomigrafii,co nalezy leczyc przy poszczegolnych zebach.Profesjonalnie i z duza dozą empatii zabezpieczyla dwa,najbardziej potrzebujace leczenia zęby.Jestem bardzo wdzięczna i dziękuję za empatię i delikatność.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Anna Barbara Karnowska (d. Jasińska) konsultacja chirurgiczna

  U Pani dr Anny Karnowskiej leczę się od kilku lat i zawsze jestem zadowolona z profesjonalnego podejścia do mojego przypadku medycznego . Kulturalne , przemiłe podejście do pacjenta powoduje ,że stres związany z leczeniem zębów ustępuje po chwili.Pani asystentka stomatologiczna pracująca z dr jest również pełna empatii i bardzo sympatyczna.Gabinet jest wyposażony w doskonały sprzęt a normy epidemiczne całkowicie zachowane.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Krzysztof Awiłło konsultacja chirurgiczna

  Znakomity specjalista, który nie zostawia pacjenta „na lodzie”. Przed nami jeszcze leczenie, ale już po pierwszej wizycie wiem, że jestem w dobrych rękach. Doktor rzeczowo wyjaśnił problem. Przed nami najpierw próba ratowania zęba, potem ewentualnie chirurgia.


  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Anna Barbara Karnowska (d. Jasińska)

  U Pani Doktor byłem kilkakrotnie. To bez wątpienia najlepszy stomatolog, jakiego w życiu spotkałem. Wyróżnia się przede wszystkim niesamowitą wręcz dokładnością i wyjątkowym zaangażowaniem. Widać, że to co robi, ma być zrobione dobrze (choć pacjentowi może się wydawać, że wizyta trwa długo). Za każdym razem przeprowadzone przez Panią Doktor leczenie było skuteczne i nie musiałem zgłaszać się do "poprawki". Wszystkim serdecznie polecam!


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Wiktor Poczobutt-Odlanicki

  Polecam, pełen profesjonalizm i świetne podejście do klienta. Przyjemna atmosfera, zabieg wykonany bez bólu.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Anna Barbara Karnowska (d. Jasińska) konsultacja implantologiczna

  Pani Doktor wszczepiła mi 3 implanty. Zabieg wykonany był bardzo delikatnie i bezboleśnie. Kompetencja pod każdym względem. Bardzo polecam.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania