Centrum Stomatologiczno-Implantologiczne dr Krzysztof Awiłło

(42 opinie)

Centrum Implantologiczno - Stomatologiczne dr Awiłło zostało założone w marcu 2000 roku przez dr n. med. Krzysztofa Awiłło - chirurga szczękowego. Od początku nasza placówka - poza wielospecjalistyc... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Stomatologiczno-Implantologiczne dr Krzysztof Awiłło

Al. Sikorskiego 9A

02-758 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Implantologiczno - Stomatologiczne dr Awiłło zostało założone w marcu 2000 roku przez dr n. med. Krzysztofa Awiłło - chirurga szczękowego.
Od początku nasza placówka - poza wielospecjalistycznym leczeniem stomatologicznym, nastawiona jest na stałe podnoszenie kwalifikacji przez pracujących tu lekarzy.
Udział w kongresach, sympozjach i szkoleniach to nasze stałe działania, mające na celu udzielanie świadczeń medycznych na najwyższym poziomie.
Będąc placówką prywatną jesteśmy jednym z nielicznych, jeśli nie jedynym miejscem w Polsce, w którym prowadzone są badania naukowe. Na bazie projektów, prowadzonych między innymi z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym i Politechniką Warszawską, powstały w naszym Centrum i zostały obronione prace doktorskie dr Anny Karnowskiej i dr Marcina Wojdyło.
Obecnie prowadzimy badania nad regeneracją tkanek jamy ustnej z zastosowaniem biomateriałów ( m.in. allografty i kwas hialuronowy). Dr Awiłło jest także wykładowcą na kongresach i sympozjach naukowych.
Jesteśmy także ośrodkiem referencyjnym Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantoprotetyki Stomatologicznej w zakresie kształcenia podyplomowego lekarzy dentystów.
Od początku naszej działalności przeprowadzonych zostało u nas ok. 80 kursów i szkoleń. Obecnie przygotowujemy nowy cykl szkoleniowy, który ruszy już wiosną 2020 r.
Nasze prace i badania naukowe mają bezpośrednie przełożenie na jakość leczenia. Wykorzystujemy bowiem to co aktualnie najlepsze - zarówno jeśli chodzi o metody jak i materiały.
Nie bez znaczenia jest także wyposażenie, pomagające w zapewnieniu najwyższego poziomu świadczonych usług. Należy tu wymienić m. in. nawigację dynamiczną Navident (jeden z kilku w Polsce) - najnowocześniejszy system, pozwalający na bardzo precyzyjne zaplanowanie, a następnie zakładanie implantów, komputerowe znieczulenie, pracownia tomografii komputerowej CBCT. Placówka posiada na miejscu własne Cyfrowe laboratorium protetyczne pracujące w systemie CAD/CAM, w którym pracują dyplomowani technicy dentystyczni. A wszystko to z myślą o komforcie i bezpieczeństwie leczenia naszych pacjentów.
Naszą naczelną zasadą jest: „leczymy tak, jak sami chcemy być leczeni ” .

Nasz sprzęt

 • System do planowania i wszczepiania implantów z nawigację dynamiczną Navident
 • CT -Tomograf komputerowy stożkowy Galileos – Sirona /Niemcy/
 • Skaner i wycinarka do koron pełnoceramicznych i cyrkonu Cerec – Sirona /Niemcy/
 • Urządzenia The Wand do znieczuleń / Milestone – USA/
 • Urządzenie do Fotofunkcjonalizacji - TheraBeam SuperOsseo, produkcji japońskiej firmy Ushio
 • Laser FixLite
 • Unity – Radius, Radius 500 – Adec
 • Rentgeny cyfrowe zewnątrzustne Heliodent – Sirona /Niemcy/
 • Autoklawy: Getinge /Niemcy/, Lisa /Włochy/ do sterylizacji.
 • Kamery wewnątrzustne / TPC – USA; Durr – Niemcy/
 • Urządzenie do hiloterapii / Hilotherm – Niemcy/
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Zdjęcia

Filmy

Implanty - precyzyjnie, szybko, bezboleśnie
Implanty - precyzyjnie, szybko, bezboleśnie
Natychmiastowa Implantacja - Centrum Implantologiczno-Stomatologiczne dr Krzysztof Awiłło
Natychmiastowa Implantacja - Centrum Implantologiczno-Stomatologiczne dr Krzysztof Awiłło

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marcin Wojdyło

  Chirurg Stomatologiczny, Protetyk, Stomatolog, dr n. med.

  • L
   Lokalizacja: DentisUsługa: wszczepienie implantu

   Wybitny specjalista. Moimi uzębieniem "opiekuje" się od wielu lat. Wiedza, warsztat i podejście do pacjenta mogą być wzorem dla innych lekarzy.


 • Wiktor Poczobutt-Odlanicki

  Stomatolog, Protetyk, lek. dent.

  • P
   Lokalizacja: DentisUsługa: Zwykła wizyta

   Pan doktor do świetny fachowiec, dokładny,rzeczowy,cierpliwy,zaangażowany. Ma bardzo dobre i przyjazne podejście do pacjenta. Polecam każdemu!

  • Lokalizacja: DentisUsługa: ekstrakcja ósemek

   Faktycznie, lekarz bardzo rzeczowy, bardzo logicznie, racjonalnie wyjaśniający zawiłości medycznych komplikacji. Cierpliwy. Bardzo jasno i prosto przekazujący informacje. Przyszłam do niego przerażona zmianami w kości żuchwy - uspokoił, zrobił badanie TK, później razem ze mną je obejrzał, tłumacząc mi wszystko jak dziecku.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Anna Barbara Karnowska (d. Jasińska)

  Chirurg Stomatologiczny, Protetyk, Stomatolog, dr n. med.

  • T
   Lokalizacja: Centrum Stomatologiczno-Implantologiczne dr Krzysztof Awiłło

   U Pani Doktor byłem kilkakrotnie. To bez wątpienia najlepszy stomatolog, jakiego w życiu spotkałem. Wyróżnia się przede wszystkim niesamowitą wręcz dokładnością i wyjątkowym zaangażowaniem. Widać, że to co robi, ma być zrobione dobrze (choć pacjentowi może się wydawać, że wizyta trwa długo). Za każdym razem przeprowadzone przez Panią Doktor leczenie było skuteczne i nie musiałem zgłaszać się do "poprawki". Wszystkim serdecznie polecam!

  • A
   Lokalizacja: Centrum Stomatologiczno-Implantologiczne dr Krzysztof AwiłłoUsługa: konsultacja implantologiczna

   Pani Doktor wszczepiła mi 3 implanty. Zabieg wykonany był bardzo delikatnie i bezboleśnie. Kompetencja pod każdym względem. Bardzo polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Krzysztof Awiłło

  Chirurg Stomatologiczny, Chirurg Szczękowo-Twarzowy, Stomatolog, dr n. med.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Stomatologiczno-Implantologiczne dr Krzysztof AwiłłoUsługa: konsultacja chirurgiczna

   Znakomity specjalista, który nie zostawia pacjenta „na lodzie”. Przed nami jeszcze leczenie, ale już po pierwszej wizycie wiem, że jestem w dobrych rękach. Doktor rzeczowo wyjaśnił problem. Przed nami najpierw próba ratowania zęba, potem ewentualnie chirurgia.

  • Lokalizacja: Centrum Stomatologiczno-Implantologiczne dr Krzysztof Awiłło

   Gorąco polecam, doskonały fachowiec. Rzetelnie informuje o możliwości leczenia, dwukrotnie miałam skomplikowany zabieg, wszystko przebiegło bezproblemowo.

  Zobacz wszystkie opinie (28) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania