Zobacz lekarzy

Firma Centrum Medyczno-Diagnostyczne Sp. z o.o. prowadząca NZOZ Centrum to Regionalny Lider na Rynku Ambulatoryjnych Usług Medycznych w powiatach siedleckim, mińskim i łukowskim. Obecnie obejmujemy op... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CENTRUM"

Ks. Niedziałka 14

08-110, Siedlce, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Firma Centrum Medyczno-Diagnostyczne Sp. z o.o. prowadząca NZOZ Centrum to Regionalny Lider na Rynku Ambulatoryjnych Usług Medycznych w powiatach siedleckim, mińskim i łukowskim. Obecnie obejmujemy opiekę ponad 55 tys. pacjentów w ramach POZ, ponad 10 tys. dzieci w ramach Medycyny Szkolnej, prowadzonych jest 24 różnych poradni specjalistycznych.

Posiadamy rozbudowaną bazę diagnostyczną akredytowaną przez Ministerstwo Zdrowia, laboratorium analityczne, pracownie ultrasonograficzne, elektrodiagnostyki układu krążenia oraz centralnego układu nerwowego.

W swoich działaniach koncentrujemy się na ludziach znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej, dlatego też prowadzimy Zakład Opiekuńczo-Leczniczy.

Jesteśmy jedyną na Mazowszu, poza aglomeracją warszawską, jednostką prowadzącą program substytucyjnego leczenia metadonem dla osób uzależnionych od narkotyków opioidowych.

W naszych placówkach zatrudniamy doświadczonych lekarzy specjalistów z wielu dziedzin, jak również rehabilitantów i stomatologów, dlatego też kompetentny i dobrze wykształcony personel medyczny – jest wizytówką firmy.

Nadrzędnym celem naszych działam jest promocja zdrowia i badań profilaktycznych, a poprzez to poprawienie jakości i przedłużenie życia pacjenta, co poświadcza funkcjonujący w NZOZ Centrum od 1998 roku Dział Promocji i Profilaktyki Zdrowotnej.

Wysoką rangę świadczonych usług potwierdza posiadany od 2004 roku certyfikat ISO 9001-2008.

Nasz sprzęt

 • Oferujemy Państwu wysokiej klasy, nowoczesny aparat z kolorowym Dopplerem - VIVID 3 typu General-Electric.

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Renata Lotek -Waćkowska

  Lekarz Rodzinny,

  • P

   Pani doktor jest świetnym specjalistą stawiającym trafne diagnozy. Poświęca pacjentowi dużo czasu, jest wnikliwa jeśli chodzi o problem pacjenta, nie traktuje go instrumentalnie. JESTEM WDZIĘCZNA Prezesom za zatrudnienie Pani dr w przychodni w Siedlcach choć powinna przyjmować w niej codziennie a nie tylko 2 razy w tygodniu.Pani doktor dziękujemy,że stanęła na mojej drodze i mogłam się do niej zapisać.


 • Jadwiga Michaluk

  Internista, Gastrolog,

  • Pani ordynator jest profesjonalistką. Dokładna i znająca się na rzeczy lekarz. Bardzo miła i sympatyczna.Dokładnie zajmuje się pacjentem i jest dobrym specjalistą. Bardzo polecam dr.Michaluk.

  • D

   Zgłosiłam się do Pani lek. J. Michaluk bo miałam typowe objawy gastryczne pieczenie w żołądku, odbijanie, wracanie tresci żołądkowej, pobolewanie brzucha zwłaszcza po cięższym jedzeniu Bałam się bo od wielu lat leczę się na astmę oskrzelową i bałam się zwłaszcza że będę miała problem z prawidłowym oddechem przy wkładaniu rurki . Wcale się nieczuje wprowadzania rurki przez gardło do przełyku bo jest znieczulane . Badanie było przeprowadzone w sposób fachowy na fundusz w poradni na ul. Niedziałka , trwało niecałe 2 minuty, fakt jest nieprzyjemne ale da się wytrzymać. Najważniejszy jest prawidłowy oddech. Jak najbardziej polecam Panią dr pacjentka, lat 39.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Grażyna Szubielska

  Lekarz Rodzinny,

  • Pani doktor jest profesjonalnym lekarzem. Po krótkiej rozmowie, natychmiast prawidłowo określiła dolegliwość oraz zastosowała właściwą terapię. Wcześniejsze wizyty u innych lekarzy to nieporozumienie.
   Dlatego jest teraz moim lekarzem rodzinnym. Szczerze polecam.

  • W

   Jestem pacjentka Pani Doktor od ok.5 lat, teraz zmienilam przychodnię razem z Panią Doktor bo zależało mi na tym, żeby nie zmieniać lekarza rodzinnego. Uważam Panią Doktor za wspaniałego fachowca, dobrego człowieka i bardzo intelignetną, pracowitą kobietę. Niestety praca dla NFZ ma swoje minusy, a nawet ich wiele, dlatego często pewnie brak jej czasu aby z kazdym porozmawiac i odbyc odpowiednio dluga wizyte. Ale nie jest to absolutnie wina Pani Doktor, ze tak wygladaja realie pracy lekarza w naszym kraju. Moje wizyty u Pani Doktor byly zawsze krotkie, ale zawieraly wszystko ci nalezy: rozmowe, przebadanie, dobranie odpowiednich lekow (wcale nie zawsze antybiotyki). Polecam :)

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Sławomir Teodorski

  Ortopeda, lek.

  • M

   Do Pana doktora wybrałem się z bólem w okolicy piszczela. Jestem biegaczem amatorem i długo męczyłem się z kontuzją. Liczyłem na fachową poradę i odpowiednie podejście do mojego problemu, tym bardziej że była to wizyta prywatna, która kosztowała całkiem sporo. Pan doktor nawet do końca nie wysłuchał historii mojej kontuzji, po czym skierował mnie tylko na USG dopplerowskie, które i tak nie wykazało żadnych nieprawidłowości. Pierwszy raz spotkałem się z ortopedą, który na wizycie nawet nie dotknął kontuzjowanego miejsca. Wszystko ocenił wzrokowo. Porażka... Nie wiem, jak to wyglądało u innych pacjentów, ale ja się bardzo zawiodłem. Nie wróciłem już do tego specjalisty.

  • G

   Znakomity lekarz i człowiek. Kompetentny erudyta. Empatyczny,cierpliwy i wyrozumiały dla pacjenta.


 • Witalij Sukhorukov

  Lekarz Rodzinny,

  • W
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pan Doktor, w porównaniu do poprzedniego lekarza u którego byłam, wykrył co mi dolega i przepisał odpowiednie leki. Bardzo kompetentna osoba. Poświęcił mi sporo czasu i odpowiadał na moje pytania. Bardzo się cieszę, że na niego trafiłam.

  • R

   Po raz kolejny pan doktor który jest moim lekarzem pierwszego kontaktu pomógł mi z moim problemem. Tym razem były to nawracające dolegliwości związane z chorobą wrzodową. Choroba zdiagnozowana wcześniej przez specjalistę, natomiast dopiero Panu Witalijowi udało się dobrać leki "w punkt". Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Anna Jałosińska-Teodorska

  Neurochirurg, Neurolog, Psychiatra,

  • F
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CENTRUM"Usługa: zaburzenia depresyjno lekowe

   Najlepsza! Bardzo miła, empatyczna i przede wszystkim wybrała dla mnie skuteczne leczenie :) pozwalała mi się zawsze poczuć zrozumiana, czułam się jak u psychiatry i psychologa w jednym. Polecam!

  • P

   Leczę się u pani doktor od 5 lat. Bardzo mi pomogła. Życzliwa i bardzo miła ,a do tego profesjonalne podejście. POLECAM :))


 • Paweł Żuk

  Kardiolog,

  • K
   Lokalizacja: Salus SiedlceUsługa: choroba serca

   Bardzo profesjonalny i bardzo ludzki.Wszystko wytłumaczy ale nie panikuje.Zawsze przyjmie pacjenta nawet bez zapisu na dany termin Bardzo mi pomógł.Dziękuję doktorze.