Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

Firma Centrum Medyczno-Diagnostyczne Sp. z o.o. prowadząca NZOZ Centrum to Regionalny Lider na Rynku Ambulatoryjnych Usług Medycznych w powiatach siedleckim, mińskim i łukowskim. Obecnie obejmujemy opiekę ponad 55 tys. pacjentów w ramach POZ, ponad 10 tys. dzieci w ramach Medycyny Szkolnej, prowadzonych jest 24 różnych poradni specjalistycznych.

Posiadamy rozbudowaną bazę diagnostyczną akredytowaną przez Ministerstwo Zdrowia, laboratorium analityczne, pracownie ultrasonograficzne, elektrodiagnostyki układu krążenia oraz centralnego układu nerwowego.

W swoich działaniach koncentrujemy się na ludziach znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej, dlatego też prowadzimy Zakład Opiekuńczo-Leczniczy.

Jesteśmy jedyną na Mazowszu, poza aglomeracją warszawską, jednostką prowadzącą program substytucyjnego leczenia metadonem dla osób uzależnionych od narkotyków opioidowych.

W naszych placówkach zatrudniamy doświadczonych lekarzy specjalistów z wielu dziedzin, jak również rehabilitantów i stomatologów, dlatego też kompetentny i dobrze wykształcony personel medyczny – jest wizytówką firmy.

Nadrzędnym celem naszych działam jest promocja zdrowia i badań profilaktycznych, a poprzez to poprawienie jakości i przedłużenie życia pacjenta, co poświadcza funkcjonujący w NZOZ Centrum od 1998 roku Dział Promocji i Profilaktyki Zdrowotnej.

Wysoką rangę świadczonych usług potwierdza posiadany od 2004 roku certyfikat ISO 9001-2008.
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (2)

Ogólna ocena

  S
  Profil zweryfikowany
  Jadwiga Michaluk Inny

  Pani dr. jest niestety całkiem nie kompetentna w komunikacji z pacjentem, w szpitalu przy gastroskopii wykryto u mnie wrzód, pobrano nawet wycinek, u pani dr na gastroskopii ukazała się jedynie nadżerka o dł 8cm ok możliwe, bo ze względu na choroby współistniejące (rozwarstwienie aorty, tętniak aorty brzusznej i padaczkę) biorę sporo różnych leków, jednak, mimo że nie spożywałem pokarmu od godz.14 poprzedniego dnia dr. stwierdziła, że kilka godzin temu jadłem i zakończyła badanie. Na pytanie co mam robić dalej robić, bo cierpię szczególnie w nocy na refluks, co kończy się często zapaleniem oskrzeli, jeśli nawet zjem lekki obiad. o godz 14-tej, usłyszałem, że iść do swojego lekarza rodzinnego i do widzenia. Sądziłem, że Gastrolog specjalista udzieli mi pomocy. To smutne, nie trafiłem jeszcze na lekarza tak opryskliwego, pozbawionego całkiem empatii.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  F
  Profil zweryfikowany
  Anna Jałosińska-Teodorska zaburzenia depresyjno lekowe

  Najlepsza! Bardzo miła, empatyczna i przede wszystkim wybrała dla mnie skuteczne leczenie :) pozwalała mi się zawsze poczuć zrozumiana, czułam się jak u psychiatry i psychologa w jednym. Polecam!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Ks. Niedziałka 14, 08-110 Siedlce Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania