Niepubliczny Wielospecjalistyczny Salus

(5 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Niepubliczny Wielospecjalistyczny Salus

Wrocławska 12a

44-335, Jastrzębie-Zdrój, śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Krzysztof Sankowski

  Urolog, lek.

  • A

   Dobry specjalista. Poważnie traktuje pacjentów, zleca wszystkie potrzebne badania. Gdybym nie trafił do dr Sankowskiego, to zapewne nigdy nie dowiedziałbym się o podwyższonym poziomie kreatyniny we krwi, a co za tym idzie o przewlekłej chorobie nerek (inny urolog wręcz zlekceważył moje dolegliwości). Polecam z czystym sumieniem. Zaznaczam jednak, że trzeba stać od wczesnych godzin rannych w kolejce pod budynkiem NZOZ-u, by tego samego dnia zostać przyjętym przez dr Sankowskiego, lecz w tej kwestii wina absolutnie nie leży po jego stronie.


 • Grażyna Warlewska

  Internista, lek.

  • Ł

   W ciągu swojego życia miewam wiele do czynienia z lekarzami. Pani Grażyna Warlewska jest osobą wyjątkową; potrafi poświęcić się pacjentowi - którego traktuje z dbałością i szacunkiem. To lekarz, w relacji z którym prowadzony jest dialog - rzecz niesłychanie istotna, dla pacjenta również. Otwarta na sprawy ludzkie, udziela porad i chętnie kieruje do specjalistów, a także na najróżniejsze badania. NIGDY nie wyszedłem z gabinetu nieusatysfakcjonowany. Dlatego wyrażam życzenia w stronę Pani doktor, aby wciąż, nieustannie pełniła swą służbę w takim Duchu, w jakim ją czyni - w mocy Ducha Świętego!


 • Dariusz Andrzej Konieczny

  Neurolog,

  • Konkretny lekarz, człowiek musi być co do minuty punktualny inaczej nieprzyjemnie zwraca człowiekowi uwagę i nie czeka nawet na wytłumaczenie. Plus za to, że dokładnie czyta notatki na temat przechodzonych migren. Lekarz prywatnie przyjmuje drogo. Podczas wizyty czułam się zestresowana, ponieważ lekarz stwarza spiętą atmosferę.

  • P

   Lekarz nie godny polecenia potrafi leczyć tylko za pieniądze a jeśli już trafiasz do niego na izbę przyjęć to traktuje cię gorzej niż źle. Czytając wyniki badań twierdził ze z rezonansu wnioskuje że... a tak naprawdę czytał wynik z tomografii komputerowej. Tragedia... Twierdzi że nic nie jest pacjentowi i odsyła do domu mimo tego że człowiek ma skierowanie na oddział i powoli chodzić nie umie. Później okazuje się że ta osoba musi iść na operacje. Lekarz jest nie miły i traktujący ludzi z góry. Nie polecam.


 • Tadeusz Nagibauer

  Neurolog,

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Panie Doktorze! Z chęcią bym to Panu powiedziała w twarz. 2 lata temu byłam u Pana ze względu na bardzo mocne bóle kręgosłupa od lat, promieniujące do łydki, nie będąc już w stanie normalnie funkcjonować. Zasugerowałam, że zależy mi na rezonansie i dalszej diagnostyce, pobieważ mój kręgosłup co kilka tygodni przywiązuje mnie do łóżka, ponieważ nie utrzymuję się na nogach. Wyśmiał pan pomysł rezonansu i zapytał czy sąsiadka mi poddała taki pomysł. Zlecił pan usg, po którym stwierdził pan, że jestem 100% sprawną osobą. Wyszłam więc z niczym. Po miesiącu zrobiłam rezonans i prywatnie leczę się u neurochirurga, mam zmiażdżone dwa dyski, zwężony kanał i całą masę poważnych schorzeń, grozi mi paraliż w lewej kończynie, ledwo chodzę. Dziś czekam na zabieg. Mam 30 lat.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Trafiłem do tego Pana ze skierowaniem od lekarza rodzinnego, po wejściu do gabinetu nie raczył odpowiedzieć na słowo dzień dobry, potem było już tylko gorzej. Zapytał mnie co mi dolega, rozmowę zacząłem od opowiadania o swoich dolegliwościach związanych z brakiem czucia w nogach i mrowieniu rąk, lekarz kazał Mi się rozebrać, co uczyniłem.Niechcący przyznałem że byłem 7 lat temu u innego neurologa prywatnie i jak się okazało to był mój błąd. Pan do którego przyszedłem się leczyć wpadł w furię wyrwał skierowanie które to już miał przypięte do karty pacjenta i rzucając w moim kierunku wykrzyczał, iż mam wyjść i leczyć się u innego lekarza a najlepiej prywatnie. Nie polecam tego pana, jest bardzo wyniosły i arogancki.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania