Niepubliczny Specjalistyczny Magmed

(14 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Niepubliczny Specjalistyczny Magmed

Główna 12

26-600, Radom, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marzena Sułecka-Mazurek

  Neurolog,

  • E

   Polecam - rzeczowa, konkretna. Interesuje się pacjentem, wysyła na specjalistyczne badania. podczas badania bardzo dokładna.

  • S

   Również odradzam! Pani doktor traktuje pacjenta karygodnie z góry zakładając że jest od niej gorszy. Nie potrafi spokojnie wytłumaczyć na czym rzecz polega, potrafi tylko krzyczeć oraz krytykować i negować przypuszczenia innych lekarzy. Argument "chodzicie do kościoła i się modlicie tylko" to nie jest argument, ale wręcz śmieszna sprawa. Zero kontaktu ze starszymi osobami, które na prawdę cierpią i potrzebują pomocy. Jeżeli Pani nie chce się pracować i wysyła do lekarzy innego fachu, to moje pytanie jest po co jeszcze pracuje w tym zawodzie. Wysyłanie na prześwietlenie i kazanie umówić się na za miesiąc aby obejrzeć to prześwietlenie, nie dając przy tym na nie skierowania jest godne pożałowania. Nie polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Mirosława Pasierb

  Pediatra, lek.

  • S
   Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Bardzo dobry Lekarz , słucha pacjentów, szuka przyczyn a nie leczy objawy. Merytoryczna i konkretna. Krótko zwięźle i do sedna a nie lelum polelum. Pani Doktor "wyprowadziła" synów z non stop powracających chorób. Pierwsza wizyta trwała ok 50 minut z pełnym wywiadem łącznie z rodziną rodziców plus zestaw badań potrzebnych do diagnozy a nie max 10 minut z rozebraniem i ubraniem dzieci.

  • J

   Bardzo dobry lekarz. Ma podejście do dzieci. Wszytko dokładnie tłumaczy i trafnie stawia diagnozy. Poza przepisaniem lekarstw podczas choroby stara się także znaleźć przyczyny i doprowadzić do tego aby uniknąć kolejnego zachorowania.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Magdalena Napora-Grabowska

  Alergolog, Pulmonolog, Pediatra,

  • M
   Lokalizacja: SONOMED Grójec

   Polecam lekarkę. Wnikliwie zbadała syna i jak się okazało postawiła trafną diagnozę. Koszt wizyty przystępny. Minusem są duże opóźnienia w stosunku do zapisanej godziny. Pani doktor sprawia też wrażenie wyniosłej.

  • A
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: konsultacja alergologiczna dzieci

   Z czystym sumieniem mogę polecić Panią doktor Magdalenę. To osoba kompetentna a do tego miła i życzliwa. Posiada wiedze i ogromne doświadczenie co do stawianej diagnozy. Bez problemu wystawia skierowanie na badania i konsultacje.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania