Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Neuron Plus przychodnia-neuron.pl

Lisińskiego 6

37-500 , Jarosław , podkarpackie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

przychodnia-neuron.pl

Typ placówki

 • Przychodnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Małgorzata Starnawska Inny

  Pani doktor jest świetnym specjalistą. Po 2 wizytach rozwiązała nasz problem który trwał 10 miesięcy(ciągła wędrówka od lekarza do lekarza, masa badań robionych prywatnie leczenie antybiotykami syropami inhalacjami i efektów brak) a Pani doktor bez badań postawiła trafną diagnozę gdzie za tydzień została ona potwierdzona wynikami badań, leczenie wydrążone przyniosło efekty błyskawicznie . Cieszę się że trafiliśmy z dzieckiem do tak kompetentnej osoby chociaż na pierwszej wizycie miałam mieszane uczucia ponieważ pomyślałam jak można postawić diagnozę bez wyników badań patrząc tylko na migdały, myślałam że będzie dalej loteria z lekami pomoże to dobrze nie to damy co innego ale było zupełnie inaczej, oczywiście pozytywnie. Stosowałam się do zaleceń Pani doktor i okazało się że Pani ma w 100 %procentach rację.
  Polecam warto wybrać się na wizytę.

  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Sławomir Majcher konsultacja ortopedyczna

  Po półrocznym leczeniu w WZS (ul. Warzywna w Rzeszowie ortopedia lekarz prowadzący tylko zwolnienia, zabiegi rehabilitacyjne i tabletki. Schorzenie zwyrodnienie stawu biodrowego. Mam 42 lata l. Kwalifikacja do operacji... za młody, rencisty z ciebie nie zrobią"(opinia dr wcześniejszego). Po wizycie u doktora Majchra po przedstawieniu historii leczenia i oglądnięciu zdjęć od razu dał mi skierowanie do szpitala na wymiane (alloplastyke) w trybie pilnym. Nie zgodził się z uzasasnienimi wcześniejszego lekarza prowadzącego. Lekarz rzeczowy, rozmowa przyjemna, odpowiada na wszystkie pytania z wyjaśnieniem. Po tej wizycie jestem zadowolony bo ktoś się w końcu za mnie weźmie. Do operacji jeszcze min. dwa miesiące ale liczę na fachowość Pana Majchra. Dostałem nawet wybór gdzie chce być operowany Rzeszów Św. Rodziny lub w Jarosławiu. Wspomnę, że doktor powiedział chłopie ty masz 42 lata robimy to od razu. Trochę się boję tego wszystkiego ale dam radę. Podobno ma być dużo lepiej i komfort życia niebo lepszy. Ciężko opisać cała rozmowę bo trwała z pól godziny. Jak narazie jestem zadowolony

  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Sławomir Majcher konsultacja ortopedyczna

  Świetny lekarz i specjalista bardzo rzeczowy i kompetentny. Cierpliwie wyjaśnił wszystkie moje wątpliwości, odpowiadał na każde pytanie szczegółowo i wyczerpująco. Wszystko dokładnie wyjaśnił jak ma być przeprowadzony zabieg i jaki czas jest potrzebny żeby noga wróciła do normalności.Jest bezpośredni, sympatyczny, nie stwarza bariery lekarz-pacjent a jednocześnie czuje się, że facet zna się na tym co robi. Bez obaw poddałam się operacji endoprotezy stawu kolanowego bo wiedziałam, że jestem w dobrych rękach. Polecam pana doktora w 100% . Dziękuję . Jestem bardzo wdzięczna.

  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jadwiga Anna Gaj farmakoterapia

  Choruję od ur. ostatniego dziecka ( CHAD). Leczylam się wcześniej u 4-ch innych lekarzy. Gdyby nie P. Gaj to nie wiem jak wyglądałoby moje dotychczasowe życie. Trafiła na leki, dzięki którym funkcjonuję jak zdrowy człowiek, wróciłam do pracy, daję rade. Leczę się u niej już 5 rok i jestem jej bardzo wdzięczna. Zaangażowana pod każdym względem w stosunku do swojego pacjenta. Skromna, nie " ździera" pieniądze jak inni lek. Polecam.

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Sławomir Majcher konsultacja ortopedyczna

  Skomplikowana operacja stawu skokowego lewej stopy. Efekt wyraźnie zadowalający. Serdecznie polecam Pana Doktora

  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Sławomir Majcher konsultacja ortopedyczna

  Zgłosiła się pacjentka z przepuklina oponowo-rdzeniowa a Pan doktor nawet nie raczył zobaczyć skutków tej choroby.Brak zainteresowania dokumentami pacjenta. Cena 170 zł to zdecydowanie za dużo za wizytę 10 minutową. Nie polecam tego lekarza.

  lek. Sławomir Majcher

  ... i pokierował do kontynuacji leczenia u rehabilitanta i neurologa. Potem zajął się leczeniem jeszcze innych dolegliwości o których pacjentka powiedziała na wizycie, wdrożył leczenie, podał lek a o czym pacjentka nie nadmieniła. Następnie za to wziął 170zł (z lekiem). Faktycznie proszę szukać innego doktora. Szkoda że w internecie tak łatwo o taką negatywną opinię a na pozytywne bardzo ciężko się pracuje i nikt prawie tu tego nie pisze

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Sławomir Majcher konsultacja ortopedyczna

  Świetny specjalista. Bardzo przyjazny do pacjenta. Rzeczowo
  naświetli problem i sposób leczenia. Polecam w 100%.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Przemysław Tomasz Nowak Inny

  Bardzo miły serdeczny i pomocny lekarz.Bylam tylko na 1 wizycie z mamą, okazało się, że wymaga zabiegu ortopedycznego.Otrzymałam od Pana doktora nr-y telefonow do lekarzy do których proponował się udac.W czasie urlopu nawet można się skontaktować, odpowiada na sms-y, zależy mu bardzo żeby pomóc, takich lekarzy potrzebujemy

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Włodzimierz Ziemiński Inny

  Pan doktor godny polecenia z racji na podejście do pacjenta oraz jego kompetencje. Myślę, że lepszego endokrynologa w Jarosławiu nie ma! Szczerze polecam!!!! Konkretny, rzeczowy, sumienny, wszystko wytłumaczy!!! Odpowiada na każde zadane pytanie. Polecam!!!!"

  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Sławomir Majcher konsultacja ortopedyczna

  Polecam Dr.Majchra osobom które mają problemy z kolanami , jest specjalistą w tej dziedzinie . Sam miałem zabieg (rekonstrukcja wiązadła krzyżowego ACL ) którą przeprowadził Dr.Majcher i jestem bardzo zadowolony ponieważ zabieg się udał i był kluczem do powrotu sprawności kolana sprzed kontuzji . Udany zabieg + dobra rehabilitacja jest gwarantem powrotu do zdrowia . W dodatku lekarz zawsze udziela cennych rad jak i odpowiedzi na zadawane pytania które są bardzo pomocne w dalszej części leczenia . Serdecznie polecam Dr.Majchra

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz