Informacje o placówce

Gabinety

Neuromedica

ul. Zgierska 249

91-495 , Łódź , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Neuromedica to przychodnia nowoczesna, w której panuje przyjazna atmosfera dla pacjentów, szczególnie tych najmłodszych. Personel tworzą lekarze specjaliści z wielu dziedzin medycyny, dzięki czemu zapewniamy opiekę medyczną w pełnym zakresie, zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Dzięki doświadczonej i doskonale wyszkolonej kadrze, a także zapleczu najnowocześniejszej aparatury oferujemy swoje usługi na najwyższym poziomie.

Badania

 • EEG, EEG sen, EMG, ENeG, USG, USG Color Doppler, badania laboratoryjne

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Katarzyna Drobik-Wąsiewicz Inny

  Wizyta u pani doktor z naszym synkiem miała już miejsce ok. 4 lata temu. Z przykrością muszę potwierdzić wiele opinii negatywnych na temat leczenia. W Neuromedice syn miał wykonane EEG. Pani doktor na wizycie bez żadnych tłumaczeń i wyjaśnień stwierdziła, że EEG jest nieprawidłowe i wypisała receptę na znany lek podawany w przypadku padaczki (preparat ten przynosi bardzo dużo skutków ubocznych i bez naprawdę ważnego powodu nie zaczyna się podawania go pacjentom). Nieświadoma ilości wypisanych na recepcie okazało się, że zakupiłam lek w ilości na rok do przodu. Po pierwsze to przecież nie wiadomo czy dziecko będzie tolerować dany lek, a po drugie to kto wypisuje taki lek na tak długi czas do przodu. Podczas wizyty, pani doktor zadawała dziecku pytania bezpośrednio bez żadnych ogródek, komentując i krytykując mnie jako rodzica o zły sposób wychowania i brak stanowczości i reguł. Na konsultacji u innego neurologa okazało się, że to EEG wcale nie wykazuje żadnych nieprawidłowości i pod jego kontrolą schodziliśmy z leku od pani doktor, który niestety zaczęliśmy dziecku podawać. Oby jak najmniej takich lekarzy w naszym kraju.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Justyna Turowska konsultacja neurologiczna

  Z czystym sumieniem polecam Panią doktor. Pełen profesjonalizm, wiedza i umiejętność wytłumaczenia przebiegu choroby.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Michał Pająk Inny

  Od kilku miesięcy jestem pacjentem Pana dr Michała Pająka.
  Jest lekarzem życzliwym, przyjaznym i oddanym pacjentom.
  Na pierwszej wizycie postawił trafną diagnozę.
  Z troską wykonał konieczne badania, uczestniczył we wszystkich zabiegach. Przeprowadził wielogodzinną operację ratującą moje tętnice lewej nogi.
  Dlatego tą droga pragnę złożyć serdeczne podziękowania i wyrazić ogromne uznanie dla dr Micha Pająka - wdzięczny pacjent


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Małgorzata Tyślerowicz

  Pani Doktor to prawdziwy profesjonalista, który jest bardzo skoncentrowany na pełnej i prawa słówek diagnostyce i na pomocy pacjentowi. Badania przeprowadza bardzo szczegółowo , dopytuje o wszystkie objawy i za wszelką cenę stara się pomóc w dojściu do zdrowia. Ma także bardzo dobre podejście do pacjenta . Bardzo polecam Panią Doktor i dziękuję za pomoc w dojściu do zdrowia


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Katarzyna Drobik-Wąsiewicz

  Dostaliśmy do Pani Doktor namiar od naszej znajomej,która powiedziała od razu,że Doktor jest humorzasta i niestety trafiliśmy na ten zły humor.... potraktowała nas jakbyśmy byli najgorszymi rodzicami na świecie,którzy przyjechali z "beznadziejnym przypadkiem" . Wszystko na nie nie nie... miałam ochotę po paru minutach opuścić to miejsce i zabrać moje dziecko. Badanie trwało 3minuty,musieliśmy wyciągać informacje bo Doktor była milcząca. Jednak daje ocene neutralna,ponieważ otrzymaliśmy od Niej namiar na dobrego rehabilitanta. Ogólnie nie polecam bardzo !!!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Katarzyna Drobik-Wąsiewicz

  Wizyta w sumie trwała dość długo ale pani doktor w zasadzie nie odpowiadała na moje pytania, postawiła diagnozę na podstawie nieprawidłowego wyniku badań EEG ale nie drążyła w ogóle zachowania dziecka i ewentualnych objawów. Na podstawie EEG, które zdarza się, że u dzieci nawet zdrowych wychodzi nieprawidłowe przepisała dziecku leki na 3 lata! Dobrze, ze mnie nie przekonała bo wizyta u innego specjalisty absolutnie podważyła to co powiedziała Pani doktor. Pani doktor na mnie nadskakiwały, była bardzo nieprzyjemna a cała rozmowa odbywała się przy dziecku choć pytałam czy syn ma wyjść, padło nie, teraz żałuje ze sama nie kazałem mu opuścić gabinetu. Z panią doktor nigdy się już nie spotkamy i jakakolwiek byłaby dalsza diagnoza, żałuje ze trafiłam do takiego lekarza


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Remigiusz Pełka konsultacje neurochirurgiczne

  Bardzo dobry lekarz, którego polecam z calego serca. Pomyślnie przeprowadzona operacja, ból minol. Jeszcze raz dzękuje!!!. Dużo uśmiechu życze.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Remigiusz Pełka Konsultacja neurochirurgiczna

  Zupełny brak zainteresowania, znudzony, opryskliwy, nieprofesjonalne podejście do sprawy po 2 minutach kończy spotkanie i odsyła mnie do swojego lekarza, lekceważący, po dziesięciu moich pytaniach co widać na zdjęciu rezonansu? znowu odsyła mnie do swojego lekarza gdzie mój lekarz skierował mnie do neurochirurga na konsultację ze względu na niepokojący opis rezonansu magnetycznego głowy . Nie sądziłem że neurochirurg nie może udzielić informacji co widać na zdjęciu rezonansu bo w to nie uwierzę. Dosyć ze zostałem potraktowany jak intruz to jeszcze płatna wizyta, gdzie już od wejścia (nie zdążyłem powiedzieć dzień dobry) dostaje od razu paragon za wizytę której jeszcze nie odbyłem. Płatność z góry. Dobre. Żenada. Zdecydowanie nie polecam. Niczego się nie dowiedziałem. Trzeba zażądać zwrotu kosztów.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Anna Szczepaniak-Kubat badania profilaktyczne

  Pani doktor jest lekarzem, któremu bez zastanowienia powierzam moje dziecko. Fantastyczne podejście do dziecka, wnikliwy wywiad - co zaskoczyło mnie bardzo pozytywnie. Zawsze otrzymuje satysfakcjonujące odpowiedzi na dręczące mnie pytania. Pani doktor opiekuje się moim dzieckiem od urodzenia i nie zamienie jej na nikogo innego.


  E
  Użytkownik zweryfikowany

  Jestem bardzo zawiedziona tą placówką ,gdyż non stop jest przesuwana wizyta ze specjalistą i ich winy to nie powazne bo w taki sposób traci się pacjęta lub klienta

  Z przykrością muszę stwierdzić, że w ostatnim czasie zdarzyło się że musieliśmy odwoływać wizyty u specjalisty, ale zawsze jak najszybciej informowaliśmy telefonicznie pacjentów o nieobecności lekarza i proponowaliśmy nowy termin lub innego lekarza. Niestety lekarze również czasami chorują.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania