NA Zdrowie Maciej Bogocz

(5 opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

NA Zdrowie Maciej Bogocz

Wielkopolska 2A

44-335 , Jastrzębie-Zdrój , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Napisz pierwszą opinię

Jesteś już po wizycie u NA Zdrowie Maciej Bogocz? Daj znać, co myślisz. Inni pacjenci będą wdzięczni za pomoc w wyborze najlepszego specjalisty.

Dodaj swoją opinię
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Maciej Bogocz

  Dobry lekarz. Wszechstronny . Wielokrotnie przychodząc z różnymi problemami , zawsze diagnoza kończyła się na nim. Nie kierował dalej, bo poradził sobie samemu z problemem . Ciężko o takich doktorów w dzisiejszych czasach


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Maciej Bogocz

  Trudno dzisiaj znaleźć bardzo dobrego lekarza dla siebie i dla rodziny - takiego który nie tylko trafnie leczy farmakologicznie ale też i wspiera duchowo - potrafi też trafnie ocenić człowieka a rozmowa z nim już może pomóc o ile ktoś nie „ściemnia” . Lekarz ogólny posiada tylko ogólną wiedzę, proponuję rozważyć czy to na co jesteśmy chorzy wymaga specjalisty czy wystarczy porada i pomoc lek. M. Bogocza. Lekarz o którym piszę posiada tylko ogólną wiedzę która może nam pomóc w przeziębieniach i niestrawności w innych wypadkach proponuję poprosić o skierowanie do specjalisty i do tego jak najbardziej nadaje się większość lekarzy tzw „domowych”. Roman


  R
  Lekarz: Maciej Bogocz

  Naprawdę bardzo dobry lekarz, nie można mu nic zarzucić, bo wywiązał się ze swojego obowiązku lecząc mnie bardzo szybko.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Maciej Bogocz

  Wyjątkowo niedbały, lekceważy pacjentów, lubi im mydlić oczy miłą gadką, tak naprawdę niewiele ma do zaoferowania pacjentowi.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Maciej Bogocz

  Lekarz jakich w dzisiejszych czasach mało. Zachorowałam w piątek po południu i co robić? Zadzwoniłam do doktora a Ten bez wahania, mimo, że był dawno po godzinach pracy, pomógł. Bardzo konkretny i kompetentny. Wysłucha, nie bagatelizuje pacjenta. Polecam!!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania