Multi - Cordis

(21 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Multi - Cordis

Powstańców Wielkopolskich 66/68

70-111 , Szczecin , zachodniopomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Joanna Ignatowicz

  Lekarz Rodzinny, Internista, lek.

  • Y

   Profesjonalista w swoim zawodzie. Dokładny wywiad, ogromne zainteresowanie pacjentem. Pani Doktor jest zawsze życzliwa, uśmiechnięta, choć czasem zmęczona (ma wielu pacjentów), nigdy jednak nie odmawia przyjęcia pacjenta bez numerka. Jeżeli jest potrzebna konsultacja ze specjalistą lub konkretne badanie, Pani Doktor po prostu wystawia skierowanie. Zawsze najważniejszy jest dla niej pacjent i jego dobro. To lekarz, który angażuje się w pracę całą swoją osobą.To Lekarz z powołania. Pani Doktor traktuje pacjenta jak człowieka, a nie jak kolejny numerek w danym dniu lub kolejny przypadek. Nie jestem u Pani Doktor często, bo 3-4 razy w roku, nie mam więcej potrzeby, ale mimo to, Pani Doktor kiedyś w sklepie poznała mnie i pierwsza się ukłoniła, mimo,iż jestem młodsza od Pani Doktor. Bardzo mnie tym ujęła i zadziwiła, bo czyż można kojarzyć pacjenta którego się widzi sporadycznie, kilka razy w roku? Jak widać można... Pani Doktor jest niesamowita i choć od jakiegoś czasu mieszkam w Płoni, to nie zmieniłam lekarza rodzinnego, ponieważ uważam,iż lepszego w Szczecinie nie znajdę, Pozdrowienia serdeczne dla Pani Doktor. Mariola


 • Maria Stawarz

  Pediatra,

  • J

   Jak można chwalić lekarza, który nie potrafi rozpoznać u dziecka zwykłej wiecznej ospy, kiedy sama nie będąc lekarzem po dwóch pierwszych wypryskach wiedziałam co to jest. Do tego chore dziecko kazała wprowadzić do gabinetu, zamiast zbadać w jakimś oddzielnym pomieszczeniu, a gdyby minęło się w drzwiach z osobą która ospy nie miała?Do tego przewlekle chorą?Może niektóre osoby nie powinny wykonywać niektórych zawodów?Poza tym jeżeli ktoś wykonuje swój zawód z powołaniem to nie będzie okazywał innym swego złego humoru.

  • K

   Doktor Maria Stawarz jest wspaniałym lekarzem. Już na pierwszej wizycie, tuż po narodzinach Córki bardzo nam pomogła, bo dzięki niej uniknęłam zastoju pokarmu i mogłam swobodnie karmić piersią. Poświęciła nam wtedy dużo czasu i uwagi. Zawsze udziela cennych porad, na przykład w kwestii szczepień,leków. Kieruje do odpowiednich specjalistów. Pani Doktor przy jakichkolwiek wątpliwościach o podłożu choroby zleca właściwe badania i wybiera odpowiednie leczenie. Antybiotyki przepisuje tylko wtedy, gdy naprawdę jest taka konieczność. Wzmożony okres chorób sprawił, że często bywamy u Pani Doktor i utwierdziliśmy się w przekonaniu, że jest to właściwy pediatra dla naszego dziecka. Nigdy nie odebrałam Pani Doktor jako niemiłej. Jest bardzo konkretną osobą. Taki lekarz lepiej działa, niż taki, który "słodzi i słodzi", a z wizyty nie wynosi się konkretów i wszystkiego co najważniejsze. To samo tyczy się rozmów przez telefon. Jakby lekarz miał wzorowo (ze wszystkimi formułkami) przeprowadzać rozmowy, o każdym czasie, ze wszystkimi pacjentami, to nie zdążyłby przyjąć pacjentów w przychodni. Najważniejsze, że można uzyskać niezbędną informację i rozwiać wątpliwości. Po ponad trzech latach stwierdzamy, że nie zamienilibyśmy Pani Marii na innego lekarza, bo mamy do niej pełne zaufanie:). Nasza Córka również bardzo lubi swoją Panią Doktor.

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania