Informacje o placówce

Gabinety

Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Zielonej Górze

Wazów 42

65-044 , Zielona Góra , lubuskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Katarzyna Chlebowska Inny

  Byłam u Lekarki ostatni raz 3 lata temu. Dlaczego? Ponieważ stwierdziła u mnie "brak wskazań do leczenia oraz zwolnienia lekarskiego" Idąc na drugi dzień do pracy ( pracuję w szpitalu ) lekarz dyżurny zdiagnozował u mnie zapalenie płuc.
  Kilka dni temu po utrzymujących się tydzień bólach głowy dodzwoniłam się na teleporadę. Dopiero po moich "prośbach" otrzymałam skierowanie na podstawowe badania krwi. Dzisiaj Pani Doktor poinformowała mnie, że wyniki są okej. I na tym leczenie się zakończyło. Nawet nie spytała czy bóle głowy w dalszym ciągu się utrzymują.
  Nie polecam

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marek Biernat Inny

  Nie polecam!!!! Mój tata chodził do niego wiele lat, uskarżał się na bóle głowy i szumy w głowie. Lekarz przepisywał jedynie tabletki. Po kilku latach okazało się że przez te lata wyrósł tacie w głowie guz. Mimo ciągłej kontroli neurologa tata miał w głowie oponiaka wielkości pięści dorosłej osoby. Tylko dzięki neurochirurgom z naszego szpitala, którzy walczyli o taty życie wszystko skończyło się dobrze. Po roku od operacji pan doktor stwierdził u taty parkinsona na podstawie objawów przepisał leki i kazał mamie zwiększać dawkę w razie większych objawów m.in. trzęsienie rąk. Okazało się że tata dostał wodogłowie, ponieważ płyn rdzeniowo-mózgowy nie był wydalany w odpowiedniej ilości. Tata znów trafił do szpitala i teraz jest już po drugiej operacji. Wszystko dobrze się skończyło. Jednak pan doktor znając historię chorób taty nawet nie poinformował, że po roku od operacji oponiaka należy wykonać rezonans lub tomograf. Mój tata mógł stracić życie, bo lekarz lekceważył przez wszystkie lata bóle głowy. Nawet jeśli nie chciał dać skierowania to mógł chociaż poinformować tatę, aby zrobić tomograf głowy. A lekarz to zignorował przez wszystkie lata tak jakby mu na pacjencie nie zależało. Z przykrością nie polecam tego lekarza.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Czesława Werakso - Koch stała opieka kardiologiczna

  Moja mama jest wieloletnią pacjentką pani doktor .Lekarz z powołania olbrzymia empatia i życzliwość nigdy nie odsyła z kwitkiem zawsze wyciąga dłoń z pomocą . Doskonały fachowiec z wieloletnim doświadczeniem


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marian Kloska

  Odradzam, Pan jest wyjątkowo niemily, nie słucha , kpi sobie z pacjenta, podnosi głos , balam sie o cokolwiek zapytac , doktor udziela w sposob opryskliwy lakonicznych odpowiedzi , po testach skornych przepisal mi leki, które jednak nie pomagaly, zrezygnowalam po trzeciej wizycie, wizyta była na NFZ

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jerzy Wyporski konsultacja okulistyczna

  Pana Doktora poznałem w Poliklinice w Zielonej Górze.
  Pan Doktor mi pomógł, ponieważ dokuczał mi wcześniej ból lewego oka lewe oko po wizycie u niedobrej okulistki w innej poradni okulistycznej polecił mi zmianę okularów na słabsze
  i wykrył trwałą wadę wzroku uszkodzenie nerwu prostego oraz na moje życzenie wykonał aparatowe badanie wzroku. Poza tym jest bardzo sympatyczny i fachowo orzeka wady wzroku. Polecam tego okulistę wszystkim z Zielonej Góry ze wszelkimi schorzeniami wzroku.


  H
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jerzy Wyporski jaskra

  Lecze się na jaskre u Pana dr.Wyporskiego juz kilkanascie lat.Dzieki fachowemu leczeniu choroba nie postępuje.Na wizyty dojeżdżam blisko 60 km.no ale nie narzekam gdyz wiem,że jestem w bardzo dobrych rekach!Szczerze polecam dr.Wyporskiego,jest to najbardziej kompetentny lekarz z jakim kiedykolwiek miałam do czynienia,a przy tym nie samowicie przemiły człowiek!


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Iwona Staszak skierowanie przez hematologa

  Jestem pod opieką p.doktor od kilku lat .Miałam szczęście trafiając na takiego kompetentnego lekarza i wspaniałego człowieka.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marek Biernat konsultacja lekarska

  Pana Doktora poznałem w październiku 2012.
  Przyszedłem do niego ze stresem i nerwobólami głowy.
  Wówczas przepisał tabletki o łacińskiej nazwie i zlecił badanie EEG.
  W sierpniu przyszedłem z silną nerwicą i przepisał tabletki neurexan i zlecił badanie EEG.


  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marek Biernat konsultacja

  Bardzo pozytywny lekarz, jak na razie w sprawie nasze dziecka podejmował trafne decyzje. Lekarz o pogodnym usposobieniu, starający się dogłębnie przebadać dziecko.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jerzy Wyporski Ciało obce, pieczenie oczu.

  Aż dziwne, życia tylko jedna osoba opisała Pana doktora.

  Trafiłem do Pana Jerzego nie przypadkiem... Nie wierzę, że to był przypadek. Tak życzliwego lekarza dawno na oczy na widziałem.

  Pan Jerzy mi pomógł i dzięki niemu już nic oczach nie szczypie, nie drapie, obrzęk z oka minął ... Nabawiłem się go trąc oczy. Ciało obce wyjęte bezboleśnie (ziarnko krzemu) oraz dobre leki i już po problemie - wyszło, że alergia zaatakowała także oczy - nigdy wcześniej takiego czegoś nie miałem.

  Dziękuję Panie doktorze!!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania