Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Zielonej Górze

Wazów 42

65-044 , Zielona Góra , lubuskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Grażyna Migdał

  Pulmonolog, Internista,

  • A
   Lokalizacja: Medi-Raj Gorzowskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.Usługa: konsultacja pulmonologiczna

   Bardzo przyjemna Pani Doktor dokładnie bada , zadaje konkretne pytania , niezbędne do oceny powikłania , wie co można zalecić pacjentowi .

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Medi-Raj Gorzowskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.Usługa: konsultacja pulmonologiczna   Konkretny, zrozumiały przekaz, profesjonalne podejście do pacjenta. Wizyta bardzo rzetelna. Jestem bardzo zadowolona.

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu


 • Agnieszka Klimek-Żołnowska

  Psychiatra,

  • G

   Prowadzi moją córkę i ona jest bardzo zadowolona a jeżeli jej odpowiada i czuje sie dobrze w relacjach z panią dr to znaczy że jest dobra. Jako ojciec jestem zadowolony z ciepłej pomocy jaką daje mojemu dziecku.

  • P

   Bardzo Dobry lekarz z powołania,kompetentna,kontaktowa.Potrafi wysłuchać pacjenta,wytłumaczyć na czym polega problem.Po rozmowie z lekarzem czułam się znacznie lepiej,odniosłam wrażenie,że rozmawiałam z bardzo bliską mi osobą.Po latach szukania i leczenia się u wielu specjalistów trafiłam na bardzo miłą i skuteczną Panią Doktor.Polecam wszystkim,którzy mają problemy zdrowotne z którymi sobie nie radzą!!!


 • Karol Gawroński

  Laryngolog, lek.

  • P

   Bardzo dobrze diagnozuje chorobę i trafia z lekami .Jest bardzo miłym i dobrym lekarzem


 • Joanna Dziewiałtowska-Dopadło

  Lekarz Rodzinny, lek.

  • M

   To nasz lekarz rodzinny. Moja rodzina jest pod opieką Pani Joanny od początku Jej pracy w zielonogórskiej Poliklinice. Zainteresowana swoimi pacjentami. Leczy dopiero po rozpoznaniu choroby. Bardzo rzeczowa. Od lat obserwuję jak pogłębiła się wiedza i doświadczenie Pani doktor i jaki robi dobry użytek z tych umiejętności. Zdecydowanie polecam.


 • Mirosława Stosik

  Stomatolog,

  • K

   rewelacja! Sytuacja awaryjna, potrzebowałam szybkiej reakcji. U pani Kleszczewskiej zawołano mi termin na 25.03.(za 4 tygodnie). Pani Stosik przyjęła mnie od ręki. Nie byłąm u dentysty wieki, wstyd się przyznać, bo dorosła kobieta, a boję się jak dziecko. Udało się naprawić 4 zęby bez znieczulenia (!) i nic nie bolało. Gratis zdjęła kamień z tylnej części dwóch dolnych jedynek (tylko tam był kamień). Doradziła jak dbać o zęby. Będę chodzić tylko do niej. Byłam u różnych dentystów, ale pierwszy raz było naprawdę miło. Polecę każdemu, szczególnie jeżeli ktoś szuka dentysty dla dziecka lub sam jest bojaźliwy:)

  • M

   fachowe leczenie, bardzo dobre i miłe podejście do pacjenta, wielka cierpliwość dla bojaźliwych


 • Marek Wdowiński

  Internista, Gastrolog,

  • N

   Mimo pierwszego dobrego wrażenia po gastroskopii, na kolejnej wizycie pan doktor bardzo mnie zawiódł. Wizyta opóźniła mi się 40 minut, pan doktor po zaproszeniu mnie do gabinetu, zostawił mnie na kolejne 10 minut, ponieważ poszedł porozmawiać z innym lekarzem gabinet obok, po czym wrócił cały w skowronkach i bynajmniej nie miał głowy do mojej wizyty. Jego porada polegała na słowach "nie jest pani przypadkiem nadzwyczajnym, musi się pani ze swoją przepukliną męczyć". Przy wypisywaniu recepty zachował się poniżej krytyki, wypisując mi receptę, nie mając pieczątki, w związku z czym zapowiedział mi, że syrop mogę wybrać wyłącznie w aptece przy klinice. Za 120zł spodziewałam się czegoś więcej. Zdecydowanie odradzam!

  • M

   Kultura osobista, takt, kompetencja i rzeczowość tego lekarza są godne tego określenia ( bardzo dobry). Zastosowana terapia działa!!!!


 • Jerzy Rogaczewski

  Ortopeda, lek.

  • J

   Wspaniały człowiek i lekarz, pełen cierpliwości, zrozumienia i chęci pomocy (prawie wymierający gatunek - ściśle chronić). Poważnie bardzo mocno polecam.

  • W

   Cudowny człowiek i lekarz. Dla niego pacjent jest najważniejszy. Dzięki niemu chodzę po skomplikowanym złamaniu nogi. Oddany idei, taki nasz polski Judym. Myślałam, że takich lekarzy już nie ma. Można zaufać, nawet jak nie jesteśmy pewni. Wie co mówi i robi.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Tomasz Orchel

  Internista, Reumatolog, lek.

  • E

   Wizyta u p. doktora ma sens jedynie w przypadku banalnych schorzeń lub konieczności otrzymania zwolnienia lek. lub recepty... Gawędziarz, badanie ogranicza do minimum. Nigdy nie szuka przyczyny choroby (choćby w diecie) lecząc jedynie objaw. Po kilku latach 'leczenia' stanu zapalenego przeszłam (po zmianie lekarza POZ) na dietę na bezlaktozową i ...przeszło. Szkoda tych lat:(
   edu.projekt

  • M

   Lekarz dość elastyczny jeśli chodzi o np. przyjmowanie dodatkowych pacjentów pilnie potrzebujących porady poza rejestracją.
   Natomiast z drugiej strony, gdy nie ma asystentki-pielęgniarki rozgaduje się niemiłosiernie na tematy nie związane z leczeniem nie zważając na fakt, że za drzwiami czekają inni pacjenci. A nie ma co ukrywać opóźnienia rzedu 30 min. do 1 godziny są u pana doktora standardem.
   Wygłosił mi ostatnio 15 minutowy referat na temat fatalnego funkcjonowania służby zdrowia w Polsce ( w związku z wprowadzonymi zmianami refundacyjnymi). Znalazł na to czas ale zabrakło mu go już na właściwe opisanie recepty tak abym nie musiała płacić za lek 100% wartości. I na nic zdało się moje rzetelne przygotowanie i okazanie dowodu opłacania składek zdrowotnych.
   Zdecydowanie zmieniam zdanie na temat doktora Orchela, na bardzo złe!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Alicja Dejnowicz

  Pediatra, Lekarz Rodzinny, lek.

  • K

   Najlepszy z najlepszych lekarzy rodzinnych, miła, ciepła, od zawsze uśmiechnięta, od zawsze również mój lekarz rodzinny, pomimo wyprowadzki do innego miasta kiedy coś się dzieje wracam do Gorzowa żeby zazasięgnąć rady Pani doktor. Polecam każdemu, przede wszystkim rodzicom żeby właśnie tam wysyłali swoje pociechy, przynajmniej nie doświadczą żadnej traumy związanej z wizytą u lekarza oraz otrzymają znakomitą i trafną pomoc.

  • A

   Pani Dejnowicz to bardzo ciepła i życzliwa osoba . Przyjmuje swoich pacjentów zawsze z uśmiechem. Porozmawia nie tylko na tematy służbowe , oddana swojej pracy . Polecam : )


 • Cezary Jabłoński

  Psychiatra,

  • A

   Zachowanie w stosunku do badanych przez lek. Jabłońskiego jest skandaliczne. Nie szanuje, drwi, jest arogancki, traktuje ludzi z góry. Jeszcze przed wejściem do gabinetu ma już wyrobione zdanie, bo nie słucha cię przez te 3 minuty wizyty. Zamiast pomóc, bo po to jest, lekarzem, wyzywa od "ćpunów", poniża, wyśmiewa.
   Każdy jest nas, chorych ludzi MUSI BYĆ traktowany z godnością i zgodnie z etyką lekarską TO NASZE PRAWO. U Jabłońskiego czujesz się jak petent: przez 5 minut wizyty, 2 minuty zajmuje go bawienie się telefonem, 1 - trwa zadawanie pytań i 3 - wypisanie świstków, i recept na te dokładnie te same leki, które od paru wcześniejszych wizyt mówisz, ze nie pomagają i że jest gorzej.

   Dla własnego zdrowia, oszczędźcie sobie.

  • R

   Mimo wielu pozytywnych opinii moja jest całkiem odmienna - zachowanie w stosunku do badanych w WOMP Zielona Góra skandaliczne, chamskie, drwi sobie z ludzi, z każdego robi alkoholika i narkomana. Ludzi badanych po zatrzymaniu uprawnień do kierowania pojazdami z art. 178 par. 1 KK traktuje z góry, jeszcze przed wejściem do gabinetu ma już wyrobione zdanie, poniża, wyśmiewa, dobrze, że nie ma ostatecznej decyzyjności w przywróceniu takich uprawnień. Panie lekarzu, proszę pamiętać, że każdemu może powinąć się noga, Panu również i oby był Pan potraktowany tak jak Pan traktuje tych ludzi. Każdy jest pacjentem i powinien być traktowany jednakowo, nawet osoba skazana oraz pozbawiona wolności. Proszę zapoznać się z Kodeksem Etyki Lekarskiej i go przestrzegać. Opinia jest Pana i nie mi ją kwestionować, ale otoczka jaką dziś Pan urządził nadaje się do OROZ. Pozdrawiam i Życzę miłej lektury KEL.

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania