Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Miejsko - Gminna Przychodnia w Świeciu
Wojska Polskiego 80, 86-100 Świecie
Miejsko - Gminna Przychodnia w Świeciu logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (4)

Ogólna ocena

  P
  Profil zweryfikowany
  Miejsko - Gminna Przychodnia w Świeciu Inny

  Arogancki człowiek, który nie liczy się ze zdaniem rodzica. Rodzic dla niego nie zna się na niczym. Wizyta przebiegła w sposób nieodpowiedni począwszy od odzywek wobec mnie, a kończąc na tym, że doktor nawet nie zapisał mleka na receptę (dziecko ma alergię, na które posiadam zaświadczenie od alergologa), bo jak twierdzi dziecko ma już rok i "niech żre to co ty". Dziecko mleko dostaje w nocy, a za dnia je normalne posiłki. Do tego ostatnia wizyta taty zakończyła się słowami "mam nadzieję, że widzimy się ostatni raz, bo jest tu więcej lekarzy". Takie coś nie powinno mieć miejsca.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  D
  Profil zweryfikowany
  Miejsko - Gminna Przychodnia w Świeciu Inny

  Zgłosiłem się do p.Drozdowskiego z 4 miesięcznym dzieckiem. Niemowlę przestało zupełnie jeść i zaczęło brzydko kaszleć... Zamiast pomocy dowiedziałem się, że "Górnik nie je tydzień i żyje". Bardzo przydatna informacja od Pana doktora, która na pewno pomogłaby mojemu dziecku. Dołożył jeszcze kilka złotych myśli, że to rodzic powinien iść do psychiatry jeśli chce dziecko pchać o szpitala oraz kilka innych których nie będę tu pisał ponieważ nie nadaje się to kompletnie do publikacji. Po wizycie pojechałem do szpitala a na RTG okazało się, że dziecko ma zapalenie płuc. Jeśli chciałby ktoś iść do niego to proszę się zastanowić dwa razy.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  P
  Profil zweryfikowany
  mgr Kinga Meller konsultacja logopedyczna dzieci

  Pani Kinga to logopeda z powołania. Poświęci dziecku tyle czasu ile ono tego potrzebuje, nigdzie się nie spiesząc. Na każde pytanie odpowie szczegółowo, synkowi bardzo podobają się zaproponowane ćwiczenia. Wracamy i będziemy wracać z wielką radością .

  mgr Kinga Meller

  Dziękuję bardzo. Jest mi niezmiernie miło czytać takie opinie.

  J
  Profil zweryfikowany
  Miejsko - Gminna Przychodnia w Świeciu wizyty z moimi dziećmi przy infekcji i nie tylko

  Jestem mega zadowolona ze skutecznych praktyk lekarskich Pana Drozdowskiego , które zawsze kończyły się sukcesem. Mając kilku pediatria do wyborów zawsze bez wahania rejestrujemy się do naszego sprawdzonego Pana Drozdowskiego

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania