Miejsko - Gminna Przychodnia w Świeciu

(16 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Miejsko - Gminna Przychodnia w Świeciu

Wojska Polskiego 80

86-100 , Świecie , kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Alina Mieczysława Magda-Putz

  Pediatra,

  • K

   Świetny lekarz,dzieki niej wielokrotnie moj syn uniknął niepotrzebnie naduzywanych wcześniej antybiotyków. Zawsze miła i z profesjonalnym podejściem. Pełne zaufanie. Polecam


 • Elżbieta Joanna Krasnopolska-Knioła

  Lekarz Medycyny Pracy,

  • T

   Witam. Od prawie 2 lat choruję na przewlekłą białaczkę szpikową i jestem pod stałą opieką hematologi w Bydgoszczy. Od 8 miesięcy boli mnie lewy bark od 5 miesięcy chodzę od lekarza do lekarza i każdy skierowanie do ortopedy itd. Od jakiegoś czasu uczęszczam do Pani doktor Knioly i od tej pory coś w sprawie mojego barku zaczęło się ruszać. Mianowicie zostałem bardzo szybko przyjęty do onkologa w Bydgoszczy dzieki karcie którą Pani doktor mi założyła a już dawno powinienem ją mieć tak mi powiedziała. Recepty na leki które otrzymywałem były 100% trafne a nie jak kiedyś od innego lekarza na rzezączkę itp. Chciałbym podziękować Pani doktor za przyjęcia mnie nawet przy braku miejsc i polecam Panią doktor i dziękuje za starania w leczeniu mojego barku.


 • Mariusz Piotr Górski

  Pediatra, Laryngolog, Internista,

  • Profesjonalne podejście do pacjenta-skuteczny i życzliwy lekarz. Dwukrotnie byłem u tego lekarza, zdiagnozowany i wyleczony bez zarzutów. Polecam z czystym sumieniem.


 • Kinga Meller

  Logopeda, mgr

  • P
   Lokalizacja: Miejsko - Gminna Przychodnia w ŚwieciuUsługa: konsultacja logopedyczna dzieci

   Pani Kinga to logopeda z powołania. Poświęci dziecku tyle czasu ile ono tego potrzebuje, nigdzie się nie spiesząc. Na każde pytanie odpowie szczegółowo, synkowi bardzo podobają się zaproponowane ćwiczenia. Wracamy i będziemy wracać z wielką radością .

  • I
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Polecam.Córka uwielbia zajęcia z panią Kingą. Zajęcia przebiegają zawsze w miłej ,przyjaznej atmosferze. Super podejście do dzieci.


 • Marek Drozdowski

  Pediatra,

  • D
   Lokalizacja: Miejsko - Gminna Przychodnia w ŚwieciuUsługa: Inny

   Zgłosiłem się do p.Drozdowskiego z 4 miesięcznym dzieckiem. Niemowlę przestało zupełnie jeść i zaczęło brzydko kaszleć... Zamiast pomocy dowiedziałem się, że "Górnik nie je tydzień i żyje". Bardzo przydatna informacja od Pana doktora, która na pewno pomogłaby mojemu dziecku. Dołożył jeszcze kilka złotych myśli, że to rodzic powinien iść do psychiatry jeśli chce dziecko pchać o szpitala oraz kilka innych których nie będę tu pisał ponieważ nie nadaje się to kompletnie do publikacji. Po wizycie pojechałem do szpitala a na RTG okazało się, że dziecko ma zapalenie płuc. Jeśli chciałby ktoś iść do niego to proszę się zastanowić dwa razy.

  • J
   Lokalizacja: Miejsko - Gminna Przychodnia w ŚwieciuUsługa: wizyty z moimi dziećmi przy infekcji i nie tylko

   Jestem mega zadowolona ze skutecznych praktyk lekarskich Pana Drozdowskiego , które zawsze kończyły się sukcesem. Mając kilku pediatria do wyborów zawsze bez wahania rejestrujemy się do naszego sprawdzonego Pana Drozdowskiego

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu