Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Miejski Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kobyłce

Żymirskiego 2

05-230 , Kobyłka , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

3.5

Ogólna ocena
8 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Hanna Krakowska Inny

  Do Doktor Krakowskiej trafiłam z synem w trakcie pandemii. Zostaliśmy skierowani z synem na test, który był pozytywny. Mimo to Pani Doktor przyjmowała nas w izolatce, zawsze szczegółowo badając syna. Leczenie i diagnozy zawsze są trafne, dziecko zawsze jest dobrze przebadane, syn (1,5 roku) uwielbia Panią Doktor, która zawsze zagada go i zainteresuje tak, ze wizyta jest przyjemna, bez płaczu i bez strachu i chętnie daje się zbadać. Za każdym razem również wszystko szczegółowo omawia. Szczerze i z serca polecam!


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Bogumiła Czeczelewska-Skraińska Inny

  Pani Doktor prowadzila moja ciaze, ciesze sie ze do niej trafilam bo to wspaniala osoba. Wszystko dokladnie tlumaczyla, na kazdej wizycie robila usg, zlecala mnostwo badan. Nie wiem skad taka ilosc negatywnych komentarzy, bo ja nie moge zlego slowa powiedziec na temat Pani Doktor.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Abdel Majed Ezzat Inny

  Zaczęłam chodzić do Pana Doktora około 7 lat temu. Trafiłam ze strasznym bólem brzucha, odesłała mnie "Pani Doktor", która mnie prowadziła. Doktor Ezaat przyjął mnie bez umówionej wizyty, poza kolejnością. Był bardzo miły i grzeczny, wszystko wytłumaczył. Zawsze robi badania, daje skierowania na usg i dostałam raz do szpitala na badanie, wypisuje recepty na tabletki. Podczas badań usg pokazuje monitor i tłumaczy wszystko. Nie mam do niego żadnych zastrzeżeń!!! Z ogromną chęcią chodzę na wizyty.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Abdel Majed Ezzat Inny

  Serdecznie polecam. Moja druga wizyta u ginekologa w życiu, pierwsza u Pana Doktora. Miła, przyjemna i spokojna atmosfera. Jestem pewna że doktor odpowie na każde dręczące pytanie bez najmniejszego problemu.Polecam I z chęcią wrócę


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Bogumiła Czeczelewska-Skraińska niecykliczne bóle piersi po urazie

  Kiedy poprosiłam o usg piersi, pani doktor okrutnie na mnie nakrzyczała, że to ona przepisuje skierowania i dopiero po długim krzyczeniu zapytała, co mi jest. A przecież cytuję ze strony NFZ:
  "każda poradnia ma obowiązek zapewnić pacjentkom dostęp do diagnostyki ultrasonograficznej. Lekarz może takie badania zlecić kobiecie w każdym wieku, tak często jak wynika to ze wskazań medycznych."
  Zostałam skrzyczana, że za rzadko do niej chodzę i na pewno umrę na raka szyjki macicy, bo już jedna pacjentka jej umarła.
  Powiedziała, że w sumie nic mi nie jest, ale przepisała mi preparaty homeopatyczne, przed którymi Najwyższa Izba Lekarska przestrzega od lat, że to kosztowne oszustwo.
  Wyszłam tak roztrzęsiona, że przez wiele tygodni nie mogłam dojść do siebie. Na pewno nigdy do niej nie wrócę i nikomu nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Bogumiła Czeczelewska-Skraińska Ból piersi- jestem w ciąży

  Przyszłam do doktor, o 17:40, czyli pracuje ona jeszcze 20 minut. Jestem jej pacjentkom i prowadzi moja ciążę. Od paru dni boli mnie jedna pierś, a dzisiaj to była już kulminacja bólu. Jak poprosiłam doktor o to żeby mnie zbadała, bo nie wiem co mi jest, a bardzo boli, to wykrzyczała mi, że ona już jest po pracy i więcej pacjentek nie przyjmie i żebym przyszła za tydzień rano we wtorek, lub za 3 tygodnie tak jak mam wizytę. Poprosiłam, że jak nie ma czasu mnie badać, to przynajmniej żeby wypisała mi skierowanie na usg piersi, żeby sprawdzić czy nic złego tam się nie dzieje, to powiedziała, że tego nie zrobi, bo bym musiała być na wizycie, a ona już kończy dokumentację i idzie do domu. Nie polecam tej Pani!!!
  Dodatkowo na każdej wizycie rozmawia przez telefon i nie interesuje się pacjentką.
  Jak robiła mi usg brzucha, żeby zobaczyć czy z dzieckiem wszystko w porządku i poprosiłam aby przesunęła ekran, żebym ja też mogła zobaczyć to zaczęła krzyczeć że tu nie ma nic do oglądania i że ona tylko patrzy czy dziecko żyje.
  Więcej do niej nie pójdę i lekarza prowadzącego ciążę na pewno zmienię!!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  U
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Hanna Krakowska Infekcja

  Pierwszy i zdecydowanie ostatni raz byłam u tej kobiety na wizycie z dzieckiem.
  Doktor niedelikatna i niemiła. Dowiedziałam się, że oczywiście wszystkiemu winne jogurty, serki itp.
  Lekarz bardzo sfrustrowany a dodatkowo szalę goryczy przelał fakt, ze odmowilam umieszczenia córki z przeziebieniem na oddziale w szpitalu.
  Nie tłumaczy recept i zaleceń...dopiero na wyraźną prośbę.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Danuta Rosak

  Byłam u lekarza internisty potem prywatnie u dermatologa z dziwnymi zmianami ma placu każdy stawiał inna diagnozę i zalecal zupełnie inne leczenie, dopiero Pani Rosak jako trzecią osobą wydała trafną diagnozę i skóra na placu powoli wraca do normy i wcale nie były potrzebne sterydy :)


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania