Miejski Ośrodek Profilaktyki i Terapii Uzależnień im. Bł. Rafała Chylińskiego

(16 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Miejski Ośrodek Profilaktyki i Terapii Uzależnień im. Bł. Rafała Chylińskiego

Niciarniana 41

92-320 , Łódź , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Ośrodek

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Anna Beata Czaińska-Socha

  Psychiatra, lek.

  • G
   Lokalizacja: Miejski Ośrodek Profilaktyki i Terapii Uzależnień im. Bł. Rafała Chylińskiego

   Wspaniała Pani Doktor. Potrafi wesprzeć, pomóc i wysłuchać. Ma dużo ciepła i przyjazne nastawienie do pacjenta, dzięki czemu można czuć w niej wsparcie.

  • S

   Pani doktor, bardzo mi pomogła, bardzo konkretne i rzeczowe podeście do diagnozy. Dobrze dobrane leki, po których czuję się świetnie.
   Bardzo polecam Panią Anie jako psychiatrę.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Daniel Leończyk

  Lekarz Rodzinny, Internista, lek.

  • P
   Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: Inny

   Niestety nie mam dobrego zdania po e-wizycie u tego Pana. Pomimo zasygnalizowania typowych objawow wskazujących na koronowirusa(gorączka, kaszel i brak węchu i smaku) stwierdził że mając takie objawy nie wszyscy muszą od razu mieć covid!Przepisał oczywiście antybiotyk i syrop ogólnodostepny na kaszel. Ze zdziwieniem zakończyłam ta wizytę i nie mam zamiaru wracać do tego Pana. Na kwarantannie wylądowałam bo mąż miał pozytywny wynik a ja przechorowałam ale bez testu i ingerencji lekarza leczac się sama. Stanowczo nie polecam.

  • A
   Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: nagły atak choroby

   Również zaliczam się do grona osób które odradzają leczenie się u pana doktora.Mój pierwszy kontakt miał miejsce w przychodni przy ul.Kopcińskiego.Ciągle niezadowolony z dużej ilości biurokracji, brak zainteresowania pacjentem .Przy każdej wizycie czułem się jak intruz.
   Po kilku latach w piątek trafiłem na świąteczną pomoc,gdzie niestety znowu trafiłem na tego lekarza.Na początku wizyty zapytanie czemu nie byłem rano na rejonie?,po stwierdzeniu nawrotu choroby otrzymałem standardowy dla doktora antybiotyk.Nie zapytał nawet czy potrzebne jest L-4.Niestety w dniu dzisiejszym musiałem udać się pomimo bolącej nogi ponownie do przychodni,abym otrzymał zwolnienie.Miałem do czynienia z wieloma lekarzami ale ten Pan jest wyjątkowo nie sympatyczny,traktuje pacjenta jak zło konieczne.
   l

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania