Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (42)

Ogólna ocena

  P
  Profil zweryfikowany
  Maria Dankowska-Jarmuszewska Inny

  Uwielbiam tę kobietę, chodzę do niej od lat, ale naprawdę trzeba złapać z nią "floł", bez tego się nie da być zadowoloną pacjentką. Empatia to nie jest moją domena, dlatego też chyba nie przeszkadzają mi jej konkretne, rzeczowe uwagi. Przede wszystkim, to dla mnie najważniejsze, babka ma zdrowe podejście to wyborów prokreacyjnych kobiet. Nie naciska, nie pozwala sobie na osobiste wycieczki. Zawsze raz na rok robi cyto, zawsze dostaję raz na rok skierowanie na USG piersi. Nie mam jej nic do zarzucenia. Badania jak badania, to nie mizianie, ale nic mnie nigdy nie boli. Zawsze odpowie mi na pytania. No ekstra! Dla mnie 5 gwiazdek

  A
  Profil zweryfikowany
  Maria Dankowska-Jarmuszewska Inny

  Byłam na wizycie NFZ w Miejskiej Przychodni na uniwersyteckiej. Na termin czekałam tylko dwa tygodnie. W gabinecie pełne zrozumienie, pochylenie się nad problemem wraz z dokładnym wytłumaczeniem, wykonane USG, Pani Doktor bardzo delikatna- a jestem mega wrażliwa. Więc polecam. W łazience do dyspozycji bidet, jednorazowe kapciuszki i spódniczki. Oczekujących na wizytę sporo kobiet, wypowiadających się pozytywnie o Pani Doktor. Czas oczekiwania na przyjęcie do gabinetu od planowanego około godziny.

  B
  Profil zweryfikowany
  lek. Grzegorz Bieńkowski Inny

  Pan Doktor to wspinałby człowiek z ogromną wiedzą ! Trafiłem do niego z polecenia i jestem bardzo zadowolony. Trafna diagnoza urazu nogi oraz super leczenie. Wszystko wytłumaczone w prosty i obrazowy sposób. Polecam każdemu !! Dziękuję Doktorze


  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Cezary Jarek Inny

  Rewelacyjny chirurg chodzę do niego od lat polecam serdecznie !!!!!


  D
  Profil zweryfikowany
  Maria Dankowska-Jarmuszewska Inny

  Pani Doktor, przemiła, cierpliwa, dokładna. Bardzo dziękuję za tak rzeczowe i konkretne pochylenie się nad moim problemem. Żałuję że tak późno trafiłam do Pani Doktor.


  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Krystyna Trafna Inny

  Wizyta trwała 2 min, źle postawiona diagnoza, zweryfikowana przez kolejnych lekarzy. Zostalam z bólem bez tabletek.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  E
  Profil zweryfikowany
  Marek Bałamącek Inny

  Umówiłam się u dr.Bałamącek prywatnie na założenie wkładki miedzianej. Doktor odradził mi wkładkę miedzianą argumentując, że te wkładki to już przeżytek i już nie zakłada się ich co najmniej od 10 lat. Polecił mi za to wkładkę hormonalną. Zapomniał tylko poinformować mnie, że głównym skutkiem ubocznym wkładki hormonalnej jest silne wypadanie włosów! Dopiero inny ginekolog poinformował mnie, że przed założeniem wkładki hormonalnej powinny być zlecone odpowiednie badania ( których dr. Bałamącek nie zrobił!) ponieważ kobiety obciążone genetycznie i z problemami hormonalnymi w ogóle nie powinny stosować tego typu antykoncepcji!
  Teraz borykam się z łysieniem androgenowym!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Grzegorz Bieńkowski Inny

  Pełen profesjonalizm i kultura!
  Polecam wszystkim z problemami ortopedycznymi, lekarz cierpliwy i rzeczowy, konkretny. Dokładny wywiad, przedstawienie planu leczenia i jego realizacja.
  Szybko sprawnie i bezproblemowo.


  Profil zweryfikowany
  Julian Pełka Inny

  Doktor Pełka nie otwiera zdjęć rtg ani RM bazuje tylko na opisie, który w moim przypadku okazał się błędny. Trzy miesiące nerwów, stresu i brak możliwości dalszego trenowania.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  K
  Profil zweryfikowany
  Maria Dankowska-Jarmuszewska Inny

  Zapisałam się do pani doktor, ponieważ potrzebowałam lekarza kompetentnego, a strona emocjonalna jest mi obojętna. Pani doktor jest faktycznie osobą oszczędną w słowach, ale posiada dużą wiedzę, która pozwala jej bardzo precyzyjnie odpowiadać na pytania i wybierać najlepsze rozwiązania dla pacjentki. Zapytana tłumaczy szczegółowo swoje wnioski i sugestie, dba też o szybkość opieki nad pacjentką - pojawienie się z bardzo niepokojącym objawem (np. wyraźnie wyczuwalny guz) nawet bez kolejki pozwala na uzyskanie skierowania lub skraca oczekiwanie na skierowanie do 36 godzin (w moim przypadku akurat od ręki). Myśli perspektywicznie, w kontekście dekad komfortu pacjentki, a nie tylko danego momentu.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Uniwersytecka 17, 87-100 Toruń Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania