Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Miejska Przychodnia Specjalistyczna w Toruniu

Uniwersytecka 17

87-100 , Toruń , kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Maria Dankowska-Jarmuszewska Inny

  Nie polecam wizyty u Pani doktor , po wejściu do gabinetu nie pyta o powód wizyty tylko od razu każe siadać na fotel , badanie przeprowadza boleśnie. Lekceważące podejście do pacjenta , przestrzegam wszystkich zwłaszcza dziewczyny które wybrałyby się na swoją pierwszą wizytę

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Anna Soroka-Tyborska Inny

  Byłem na wizycie u Pani doktor Anny. Totalne zlekceważenie pacjenta. W życiu żaden lekarz nie potraktował mnie w taki sposób. Została mi stwierdzona choroba po wykonaniu jednego badania, po czym otrzymałem lek, który miałem stosować do końca życia. Tak mi powiedziała Pani Anna, choć sama przyznała, że nie jest pewna co do swojej diagnozy... Poprosiłem więc o skierowanie na dodatkowe badanie, które potwierdziłoby postawioną diagnozę. Niestety moja prośba z pretensjami została odrzucona. Pani Anna sięgnęła po swój telefon i na podstawie 6 pytań, które się tam znajdowały, "udowodniła" mi, że postawiona diagnoza jest: "prawdopodobnie trafna", bo tak mówi ta aplikacja. Jak można, będąc niepewną postawionej diagnozy, zlecać pacjentowi dożywotnie zażywanie leku, który może doprowadzić do utraty wzroku!? W dodatku Pani doktor, stwierdziła, że nie potrzeba wykonywać innych badań, ponieważ to, czy postawiona przez nią diagnoza była trafna, okaże się po tym, jak zadziała na mnie przepisywany lek... Rozmowa z tym lekarzem była bardzo nieprzyjemna. Pani Anna powiedziała wprost, że jak mi się nie podoba, to mogę leków nie brać, że to nie jej sprawa, bo to mnie bolą stawy, a nie ją. Dodatkowo usłyszałem, że nie zależy jej na tym czy się leczę czy nie, że jest to dla niej obojętne. Po prostu byłem w szoku, jak bardzo szczery i nieempatyczny może być człowiek, który ma kwalifikacje zawodowe uprawniające do leczenia ludzi... Pani doktor Anna jest bardzo nerwowa, co pokazywała mi to już na starcie. Muszę jednak przyznać, że jedyną dobrą wskazówką przez Panią Annę co do mojego leczenia było to, żebym poszukał innego lekarza reumatologa, ponieważ jest ich tutaj dużo. Nie polecam tego lekarza.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Grzegorz Bieńkowski Inny

  Bardzo dobry lekarz przyjął mnie dziś z mocnym bólem kręgosłupa po godzinach pracy.Skieroeania,zabiegi i leki wypisuje bez problemu.Jak dla mnie najlepszy lekarz.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Julian Pełka Inny

  P.doktor ma wspaniałe podejście do pacjenta. Traktuje leczenie w sposób holistyczny Bardzo przejrzyście wyjaśnia w jaki sosób należy podejśc do swojego schorzenia i jak traktować swój organizm


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Maria Dankowska-Jarmuszewska Inny

  Szczerze to po przeczytaniu tej wizyty byłam trochę przerażona przed wizytą, jednak zupełnie nie potrzebnie poza tym że wizyta była opóźniona to nie mogę się do niczego doczepić. Pani Dr była bardzo miła pobranie cytologii badanie uSG było bezbolesne, wszystkie moje wątpliwości z którymi przyszłam zostały rozwiane. Kilkukrotnie byłam na wizytach prywatnych za 2 stówy gdzie lekarz zachowywał oschle i bez komunikacji. Także podsumowując polecam Pania Dr :)


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Hanna Laskowska-Przybylska Inny

  Podziękowania za 25 letnią opiekę i terapię, bardzo dobrze dobrane leki. Pełen profesjonalizm. Polecam.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Aleksander Łuszczycki Inny

  Miałam usuwaną zmianę na nosie ( wypalaną) . Pan doktor bardzo delikatny, precyzyjny ( kiedy dostawałam znieczulenie praktycznie nic nie bolało). Ponadto Pan doktor wszystko dokładnie wyjaśnia , ma spokojny głos , kojący . Jest bardzo przyjazny, serdeczny, kulturalny . Bardzo polecam, zwłaszcza jeśli ktoś ma pierwszy raz do czynienia z chirurgiem i się tym stresuje.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Cezary Jarek Inny

  Pełen profesjonalizm połączony z empatią i dobrym humorem. Lekarz przy którym każdy może czuć się bezpiecznie ale też ma świadomość, ze jest pod opieką profesjonalisty. Wysoka kultura osobista, świetny kontakt z lekarzem, cierpliwość. Polecam z całego serca dr !!


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Cezary Jarek Inny

  .
  Fachowiec w każdym calu. Przykłada się do pracy i......podziwiam go za to,pamięta każdego pacjenta. Zadowolony z opieki ,jak coś to tylko do niego!


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Maria Dankowska-Jarmuszewska Inny

  Nie polecam tej Pani doktor! Pani doktor jest niemiła, niesympatyczna, nie pyta co się stało, nie tłumaczy naszych wątpliwości z jakimi przyszliśmy do lekarza. Pani doktor owszem zrobi cytologię i inne obowiązkowe badania, więc chociaż to jest maleńkim plusem, jeśli faktycznie zależy nam na czasie, ale nie polecam chodzić do Pani doktor jako do jedynego, takiego naszego ginekologa! Pani doktor nie wytłumaczy co się dzieje, z czym się zmagamy. Badanie wykonywane jest nieprzyjemnie i boleśnie. Dodatkowo już nie raz powinnam zgłosić na Panią doktor skargę, ponieważ nie wystawia nam recept, zaświadczeń, skierowań na dalsze badania. Całkowicie nie polecam!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania