Informacje o placówce

Gabinety

Meisinger Specjalistyczna Praktyka Lekarska

Walczaka 12B/13

66-400 , Gorzów Wielkopolski , lubuskie

Pokaż dane kontaktowe +48 667...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Nasza oferta

VIDEOKONSULTACJE ZE WSZYSTKIMI NASZYMI SPECJALISTAMI
W trosce o Państwa bezpieczeństwo, w związku z sytuacją epidemiologiczną w naszym kraju, podjęliśmy decyzję, aby wszystkie planowe wizyty odbywały się zgodnie z harmonogramem w trybie VIDEOKONSULTACJI. Zabiegi są zawieszone do czasu odwołania stanu epidemicznego przez Główny Inspektorat Sanitarny.

VIDEOKONSULTACJE z wszystkimi naszymi specjalistami można umawiać pod numerami telefonów:
667 67 47 47, 887 17 17 47, 601 17 13 11 oraz przez naszą stronę internetową www.meisinger.pro

Z poważaniem,

Zespół Meisinger

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Klinika

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marek Meisinger

  Psychiatra, lek.

  • A
   Lokalizacja: Meisinger Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

   Rok w terapii i pod opieką doktora. Dziś to nie nerwica panuje nademną a ja nad nią. Dozgonnie wdzięczna Doktorowi i terapeucie z polecenia! Jeśli się boisz, zastanawiasz, wstydzisz zaburzeń? To wstyd się nie zgłosić po pomoc! Naprawdę Warto o siebie zawalczyć. Każdy zasługuje na bycie szczęśliwym. Serdecznie polecamy Ja i moja już przyjaciółka nerwica natręctw myślowych. Dzięki Panu Bogu i Doktorowi, w końcu żyjemy w komitywie i nikt sobie nie przeszkadza. Czerpie i żyje pełnią życia. Nareszcie!

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Meisinger Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

   Marek Meisinger, lekarz z powołaniem. Fantastyczny, umiejący przede wszystkim słuchać i postawić trafną diagnozę. Już po pierwszej wizycie czuję się lepiej. Dziękuję Panu! Andrzej.

  Zobacz wszystkie opinie (28) o tym lekarzu


 • Agata Weryszko

  Kardiolog, dr n. med.

  • R
   Lokalizacja: Meisinger Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: konsultacja kardiologiczna

   Polecam Panią doktor, pełen profesjonalizm i podejście do pacjenta, cierpliwie tłumaczy i słucha. Trafnie postawiona diagnoza. Pierwszy kontakt z Panią doktor był w szpitalu na SOR-ze gdzie trafiła moja mama i to sprawiło, że zdecydowała się leczyć u doktor Weryszko. Polecam

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Meisinger Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: konsultacja kardiologiczna + ECHO serca

   Sympatyczna i bardzo kompetentna Pani Doktor. Wszystko dokładnie tłumaczy, wspiera, odpowiada zrozumiale na wszystkie zadawane pytania. Zleca odpowiednie badania i przede wszystkim potrafi wysłuchać pacjenta. Śmiało mogę stwierdzić - najlepszy kardiolog w Gorzowie! Serdecznie polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (66) o tym lekarzu


 • Katarzyna Kordowiecka

  Internista, Hipertensjolog, Diabetolog,

  • K

   Chyba najlepszy specjalista od nadciśnienia tętniczego w Gorzowie. Strasznie długo przyjmuje , ale jest bardzo dokładna. Niestety powoduje to duże terminy oczekiwań. Ale warto. Zwłaszcza , że w poradni nadciśnieniowej przyjmuje na kasę chorych. Poza wizytą miałem jeszcze wykonane usg tętnic szyjnych i całodobowy komputer ciśnieniowy. Naprawdę polecam. Można ją także pochwycić na oddziale w szpitalu. Nie wiem czy ma gabinet prywatny.

  • A

   Zwykle mam złe doświadczenia z tak zwaną polską służbą zdrowia. Ale w przypadku Pani Dr Kordowieckiej jestem miło zaskoczona. Świetny lekarz. Ogromna wiedza. Chodziłam po wielu lekarzach z nadciśnieniem. Jedyne co to wystawiali pigułki. Nikt nie starał się znaleźć przyczyny choroby. Dopiero jak trafiłam do Pani Doktor, ktoś solidnie się mną zajął. I co... okazało się , że Pani Doktor Kordowiecka tak wnikliwie mnie zdiagnozowała, że przyczyna się znalazła. Teraz jestem już po operacji i czuję się dobrze. A moja wdzięczność dla Pani Doktor nie ma granic. Bardzo, bardzo polecam tę lekarkę.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Agnieszka Maria Biczysko-Mokosa

  Pediatra, Endokrynolog Dziecięcy, Diabetolog, dr n. med.

  • O
   Lokalizacja: Meisinger Specjalistyczna Praktyka Lekarska

   Byłam bardzo mile zaskoczona podczas wizyty. Pani doktor poświęca dużo czasu na zapoznanie się z pacjentem oraz jego problemami. Bada kompleksowo. Odpowiadała na wszystkie pytania moje i mojego dziecka. Taki lekarz to skarb.

  • M

   Bardzo miła pani doktor poświęca tyle czasu ile trzeba sympatyczna wszystko tłumaczy polecam i pozdrawiam
   Mama Kasi

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Atena Emerle-Meisinger

  Dermatolog,

  • E
   Lokalizacja: Meisinger Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: badania diagnostyczne

   Cudowny człowiek i lekarz. Nigdy nie spotkałam tak dociekliwej i przemiłej osoby. Bardzo chce pomóc i szuka wszystkich możliwych sposobów,żeby pacjent był zadowolony. Bardzo polecam!

  • Z
   Lokalizacja: Meisinger Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: problem skórny

   Pani Doktor to lekarz z powołania. Pełen profesjonalizm, rzetelny wywiad, pełna dyskrecja a przy tym wzbudza ogromną sympatię.
   Polecam gorąco!

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Dorota Jenerowicz

  Dermatolog, lek.

  • Z
   Lokalizacja: Oddział Kliniczny Dermatologii - Szpital Kliniczny im. Heliodora Święcickiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w PoznaniuUsługa: Zapalenie skóry

   Pani doktor bardzo miła, odpowiada wyczerpująco na pytania i.. tyle w temacie. Mam dziwne odczucie bo byłem pierwszy raz jednak wizyta jak dla mnie mało konstruktywna. Pomylona nazwa leku (w aptece się okazało) oraz bardzo wysoki koszt 180zl (20 min) a co za tym idzie słaba diagnoza pozwala mi sądzić że można było ten czas i poeniądze przeznaczyć lepiej.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: diagnoza niemowlaka

   Pani doktor miła, wzbudza zaufanie już na wejściu. A to bardzo się ceni u lekarzy, wyczerpująco odpowiada na pytania i opisuje przypadek. Dzięki Pani Docent Moja córeczka już się nie męczy, wykryła u niej nietolerancje na białka mleka krowiego. Z całego serca polecam :) wizyta odbyła się w Gorzowie Wielkopolskim.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Mira Przetak-Gocół

  Dermatolog, lek.

  • R
   Lokalizacja: DERMAESTETICAUsługa: konsultacja dermatologiczna

   Polecam gabinet oraz profesjonalna porade medyczna Pani Doktor. Skutecznosc lectenia byla w moim przypadku fantastyczna. Po kilku dniach problem skorny zostal opanowany.

  • E
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor. Nie dość, że trafnie rozpoznała problem i wdrożyła skuteczne leczenie, które przynosi nadspodziewane rezulaty to jeszcze wykazała się empatią i zaangażowaniem. Widać, że ma ogromną wiedzę, jest bardzo profesjonalna. Muszę być szczera- do tej pory miałam złe doświadczenia z dermatologami, gdyż otrzymywałam środki, które działając na jedno, pogarszały coś innego. Tutaj jestem mile zaskoczona, gdyż, stan mojej cery borykającej się z trądzikiem bardzo się poprawiła i skóra na tym nie ucierpiała. Polecam tego specjalistę z całego serca.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Lilianna Osowicz-Korolonek

  Endokrynolog, Internista, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne EuroMedisUsługa: konsultacja endokrynologiczna + USG tarczycy

   Tata jest bardzo zadowolony z opieki Padni Doktor. Każda wizyta jest profesjonalna, rzeczowa oraz przeprowadzona w miłej atmosferze. Szczerze polecamy!

  • B
   Lokalizacja: Meisinger Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: Inny

   Dodaję do poprzedniej opinii: dzięki leczeniu utrata wagi 12 kg w 9 miesięcy. Stracone lata u innych 3 lekarzy. wyjście z insulinoopornosci! Jak Jej nie kochać
   Wspaniały Lekarz szczerze zainteresowany pacjentem i odpowiadający na każde pytanie. W wywiadzie lekarskim uwzględnia wszystkie choroby a do leczenia podchodzi według stanu organizmu a nie wyłącznie wyniku TSH. Kontakt pomiędzy wizytami będzie również pomiędzy wynikami poprzez przesłanie wyników on line. Polecam bardzo serdecznie!

  Zobacz wszystkie opinie (143) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania