Informacje o placówce

Gabinety

Meisinger Specjalistyczna Praktyka Lekarska

Walczaka 12B/13

66-400, Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Pokaż dane kontaktowe +48 667...

Typ placówki

 • Klinika

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marek Meisinger

  Psychiatra, lek.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Meisinger Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

   Marek Meisinger, lekarz z powołaniem. Fantastyczny, umiejący przede wszystkim słuchać i postawić trafną diagnozę. Już po pierwszej wizycie czuję się lepiej. Dziękuję Panu! Andrzej.

  • B

   Już po pierwszej wizycie u doktora jestem zadowolona. Wizyta przebiegała w atmosferze zrozumienia pacjenta (mnie). Doktor bardzo trafnie zadawał pytania, ale najważniejsze, że umiał wysłuchać. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (27) o tym lekarzu


 • Lilianna Osowicz-Korolonek

  Endokrynolog, Internista, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne EuroMedis

   Kompetentna, fachowa i sympatyczna pani doktor. Szybko zdiagnozowała problem i zaproponowała leczenie. Gorąco polecam :)

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne EuroMedisUsługa: wypadanie włosów

   Pani doktor bardzo miła rzeczowa pomocna. Podpowiada i doradza. Wizyta była owocna. Choć badanie nie wykazało żadnych nieprawidlowosci

  Zobacz wszystkie opinie (114) o tym lekarzu


 • Bartłomiej Delijewski

  Onkolog, lek.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: wizyta kontrolna

   Bardzo miły, uprzejmy specjalista. Rzeczowo i konkretnie odpowiada na postawione pytania. Przeprowadza szczegółowe i wnikliwe badania bez pospiechu. Jestem zadowolona z wizyty. Polecam !

  • Lokalizacja: Meisinger Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: rutynowa kontrola

   profesjonalnie przeprowadzone badanie, omówione usg oraz zalecenia dotyczące kolejnych wizyt. Bardzo miły lekarz. Ps. Pomimo mojego spóźnienia zostałam przyjęta! Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (56) o tym lekarzu


 • Agata Weryszko

  Kardiolog, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: Meisinger Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: konsultacja kardiologiczna

   Jestem bardzo zadowolony, wizyta w miłej atmosferze. Pani Doktor pełna profesjonalizmu z zaangażowaniem podeszła do sprawy na spokojnie wysłuchała doradzila. Polecam wszystkim tego lekarza.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Meisinger Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: badania profilaktyczne

   Bardzo miła Pani doktor. Wszystko wytłumaczy z uśmiechem i pełnym profesjonalizmem. Jak najbardziej polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (31) o tym lekarzu


 • Katarzyna Kordowiecka

  Internista, Hipertensjolog, Diabetolog,

  • K

   Chyba najlepszy specjalista od nadciśnienia tętniczego w Gorzowie. Strasznie długo przyjmuje , ale jest bardzo dokładna. Niestety powoduje to duże terminy oczekiwań. Ale warto. Zwłaszcza , że w poradni nadciśnieniowej przyjmuje na kasę chorych. Poza wizytą miałem jeszcze wykonane usg tętnic szyjnych i całodobowy komputer ciśnieniowy. Naprawdę polecam. Można ją także pochwycić na oddziale w szpitalu. Nie wiem czy ma gabinet prywatny.

  • A

   Zwykle mam złe doświadczenia z tak zwaną polską służbą zdrowia. Ale w przypadku Pani Dr Kordowieckiej jestem miło zaskoczona. Świetny lekarz. Ogromna wiedza. Chodziłam po wielu lekarzach z nadciśnieniem. Jedyne co to wystawiali pigułki. Nikt nie starał się znaleźć przyczyny choroby. Dopiero jak trafiłam do Pani Doktor, ktoś solidnie się mną zajął. I co... okazało się , że Pani Doktor Kordowiecka tak wnikliwie mnie zdiagnozowała, że przyczyna się znalazła. Teraz jestem już po operacji i czuję się dobrze. A moja wdzięczność dla Pani Doktor nie ma granic. Bardzo, bardzo polecam tę lekarkę.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Dorota Jenerowicz

  Dermatolog, lek.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: diagnoza niemowlaka

   Pani doktor miła, wzbudza zaufanie już na wejściu. A to bardzo się ceni u lekarzy, wyczerpująco odpowiada na pytania i opisuje przypadek. Dzięki Pani Docent Moja córeczka już się nie męczy, wykryła u niej nietolerancje na białka mleka krowiego. Z całego serca polecam :) wizyta odbyła się w Gorzowie Wielkopolskim.

  • P

   Trudno wystawić mi pozytywną opinię. Do pani doktor chodziłam przez kilka miesięcy. Przez ten czas miałam zlecone dodatkowe płatne badania i przepisywane dość drogie leki. Po kilku miesiącach byłam nie do końca zadowolona, jako że wydałam trochę na wizyty (to zrozumiałe) i na leki (mimo że prosiłam o tańsze zamienniki). Ostatnia wizyta jednak przesądziła o mojej rezygnacji z usług pani doktor. Tak jak zawsze, poszłam na wizytę z przygotowanymi 90 zł, natomiast w rejestracji usłyszałam: 150 zł. Zszokowana, poinformowałam, ze jestem dość regularną pacjentką i zawsze płaciłam 90 zł. Pani rejestratorka odpowiedziała natomiast, że niedawno podwyższyli "trochę" ceny. Jeśli 60 zł to trochę, to dziękuję za takie usługi. Zrozumiałabym tę podwyżkę, gdybym została o niej poinformowana przed wizytą jak w innych szanujących się gabinetach, do których chodzę. 150 zł u lekarza, który nie do końca troszczy się o swojego pacjenta i nie potrafi go wyleczyć, to nie jest dobra cena...

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Agnieszka Maria Biczysko-Mokosa

  Pediatra, Endokrynolog Dziecięcy, Diabetolog, dr n. med.

  • O
   Lokalizacja: Meisinger Specjalistyczna Praktyka Lekarska

   Byłam bardzo mile zaskoczona podczas wizyty. Pani doktor poświęca dużo czasu na zapoznanie się z pacjentem oraz jego problemami. Bada kompleksowo. Odpowiadała na wszystkie pytania moje i mojego dziecka. Taki lekarz to skarb.

  • M

   Bardzo miła pani doktor poświęca tyle czasu ile trzeba sympatyczna wszystko tłumaczy polecam i pozdrawiam
   Mama Kasi

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Atena Emerle-Meisinger

  Dermatolog,

  • E
   Lokalizacja: Meisinger Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: badania diagnostyczne

   Cudowny człowiek i lekarz. Nigdy nie spotkałam tak dociekliwej i przemiłej osoby. Bardzo chce pomóc i szuka wszystkich możliwych sposobów,żeby pacjent był zadowolony. Bardzo polecam!

  • Z
   Lokalizacja: Meisinger Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: problem skórny

   Pani Doktor to lekarz z powołania. Pełen profesjonalizm, rzetelny wywiad, pełna dyskrecja a przy tym wzbudza ogromną sympatię.
   Polecam gorąco!

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Magdalena Wachal

  Dermatolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Poszłam do pani doktor z podejrzeniem brodawek HPV w okolicach łokcia oraz pachy. Okazało się że to niegroźne włókniaki, które zostały usunięte na tej samej zasadzie metodą elektrokoagulacji, która nie była nieprzyjemnym zabiegiem, a po włókniaku ani śladu. Wizyta na NFZ.

  • Lokalizacja: Meisinger Specjalistyczna Praktyka Lekarska

   Po wejściu do gabinetu pani doktor zapytała się w czym problem,ja odpowiedziałam że mam problem z cerą, z trądzikiem.Po czym moja cera nawet nie została obejrzana pod specjalną lampa,dostałam drogie leki,które jak się okazało po czasie nie były odpowiednie na zmianę która miałam na twarzy. Dopiero mój lekarz rodzinny zdiadnozowal mnie poprawnie,okazało się że to nie trądzik...ponad 3 miesiące stosowalam zle leki ,leczenie wciąż trwa...Nie polecam


 • Mira Przetak-Gocół

  Dermatolog, lek.

  • A
   Lokalizacja: Meisinger Specjalistyczna Praktyka Lekarska

   Pani Doktor jest bardzo, bardzo dobrym specjalistą.Posiada ogromną wiedzę.Pełen profesjonalizm.Jest lekarzem bardzo wnikliwym, dokładnym.A przy tym wszystkim cechuje Panią Doktor wysoka kultura osobista, życzliwość i empatia.Z całego serca dziękuję za pomoc.Aneta Ratajczak

  • I
   Lokalizacja: Meisinger Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: wysypka u dziecka

   Polecam gorąco Panią doktor, ma ogromną wiedzę, od razu postawiła trafną diagnozę, podczas gdy dwóch innych lekarzy się pomyliło, a borykaliśmy się 3 tygodnie z wysypką u synka. Pełen profesjonalizm, na wszystkie pytania otrzymaliśmy wyczerpujące odpowiedzi i szczegółowe zalecenia do domu :)

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu