Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Zobacz więcej

Adres

Meisinger Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Walczaka 12B/13, 66-400 Gorzów Wielkopolski
Meisinger Specjalistyczna Praktyka Lekarska logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (166)

Ogólna ocena

  E
  Profil zweryfikowany
  Atena Emerle-Meisinger Inny

  Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Pani doktor dokładnie odpowiedziała na moje pytania i wątpliwości. Przeprowadzone badanie znamion za pomocą kamery pozwala dokładnie obejrzeć wszystkie znamiona. Badanie bezbolesne i na pewno bardzo przydatne. Ciepłe i fachowe podejście Pani doktor do pacjenta redukuje stres. Cieszę się, że się zdecydowałam. Polecam bardzo

  A
  Profil zweryfikowany
  Atena Emerle-Meisinger Inny

  Chciałam wyrazić swoje uznanie dla Pani Doktor Ateny Emerle-Meisinger Od wielu lat jestem jej pacjentką i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że to Lekarka z powołania, która posiada ogromną wiedzę medyczną. Zawsze patrzy na pacjenta kompleksowo i ma czas na spokojną i rzeczową rozmowę. Pani Doktor jest empatyczna i wspiera swoich pacjentów. W kryzysowej sytuacji (nieprzewidziana reakcja alergiczna na zabieg) otrzymałam ogromne wsparcie od Pani Doktor. Byłam zaopiekowana i wiedziałam, że wszystko zakończy się pomyślnie. Pacjentami dr Ateny są również moje dzieci - trądzik młodzieńczy to już nie problem. Serdecznie polecam dr Atenę ! Cudowna kobieta-wspaniała specjalistka dermatologii!

  A
  Profil zweryfikowany
  Atena Emerle-Meisinger Inny

  Pani Dr. Atena jest wspaniałym lekarzem z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Z pasją prowadzi Swoją Praktykę, jest lekarzem z powołania. Bardzo indywidualnie podchodzi do pacjenta, wnikliwie i rzetelnie analizuje problem i dobiera skuteczną terapię leczenia. W gabinecie jak i całej Klinice panuje wyjątkowa atmosfera. Pani dr. jest cudowną, serdeczną i empatyczną osobą leczy nie tylko mnie ale i moich bliskich. Wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni. Szczerze polecam Panią Doktor jak i cały Jej Zespół Specjalistów.

  B
  Profil zweryfikowany
  Atena Emerle-Meisinger Inny

  Pani doktor Atena jest doskonałym lekarzem specjalistą, wkłada ogromne serce w swoją pracę.
  Od progu wita uśmiechem. Jest rzeczowa, cierpliwa oraz bardzo zaangażowana. Podczas wizyty można o wszystko zapytać, wytłumaczy, pokieruje ...i pożartuje.
  Wyrazy uznania i szacunku, czuję się zawsze zaopiekowana i nie tylko ja, ale i moja rodzina.
  Jak mama zachorowała pani doktor poradziła mi co mam zrobić i oferowała swoją pomoc.
  Cieszę się, że poznałam tak wyjątkowego lekarza.
  Gorąco polecam!!!

  I
  Profil zweryfikowany
  Atena Emerle-Meisinger Inny

  Dziękuję za profesjonalną wizytę w miłej atmosferze. Podejście do pacjenta na medal

  A
  Profil zweryfikowany
  Atena Emerle-Meisinger Inny

  Pani doktor Atena jest rewelacyjną specjalistką, zaangażowaną i życzliwą. Każda wizyta przebiega w przyjaznej atmosferze. Bardzo polecam!

  Z
  Profil zweryfikowany
  Atena Emerle-Meisinger Inny

  Doktor Atena Emerle-Meisinger jest bardzo dobrym lekarzem dermatologiem z ogromną wiedzą i doświadczeniem.
  Od ponad roku jeżdżę na wizyty kontrolne po przebytym raku skóry.
  Wizyty zawsze przebiegają profesjonalnie a Pani Doktor wnikliwie przeprowadza wywiad i z dużą dokładnością robi badania.
  Wyposażenie gabinetu w dobrej jakości sprzęt pozwala na dokładne zbadanie zmian skórnych.
  Jestem pod dużym wrażeniem zaangażowania dla pacjenta.
  Odpowiednie leczenia przy mojej innej chorobie- zrogowacenie słoneczne skóry twarzy- pozwoliło uniknąć rozwojowi choroby.
  Można Panią Doktor o wszystko zapytać i dokładnie udzieli informacji, nie pozostawił pacjenta w potrzebie. Osobiście zaangażowała się w odczytanie moich wyników i podpowiedziała co dalej zrobić.
  Na wizycie panuje miła i spokojna atmosfera. Pani Doktor jest empatyczna i życzliwa co wpłynęło na
  mnie bardzo pozytywnie po stresie związanym z przebytą chorobą.
  Pani Doktor Atena jest kompetentnym lekarzem godnym zaufania i polecenia.

  A
  Profil zweryfikowany
  Atena Emerle-Meisinger Inny

  Doktor Atena Emerle-Meisinger to doświadczenie, ogromna wiedza, empatia i holistyczne podejście do pacjenta i procesu leczenia w ciele jednej kobiety. Rewelacyjne wyposażenie gabinetu i pomoc na każdym kroku.

  A
  Profil zweryfikowany
  Atena Emerle-Meisinger Inny

  Pani Doktor Atena jest rewelacyjną specjalistką w swojej dziedzinie i bez wątpienia godną polecenia. Niezwykłe podejście do pacjenta-rzadko można spotkać tak zaangażowanego lekarza. Cała wizyta odbyła się w bardzo przyjaznej i miłej atmosferze.
  Badanie znamion wideodermatoskopem poprzedzone zostało bardzo dokładnym i rzeczowym wywiadem, a podczas badania Pani Doktor skrupulatnie ogląda każdą zmianę.
  Na kolejnej wizycie zdecydowałam się na zabieg zamykania naczynek dokładniej IPL-platforma Magma i w przypadku zabiegu tak samo jak przy badaniu wiedeodermatoskopem mogę wypowiedzieć się tylko w superlatywach. Wszystko zostało dokładnie wytłumaczone, a sam zabieg przyniósł super efekty.
  Z całego serca polecam Panią Doktor :)

  K
  Profil zweryfikowany
  Atena Emerle-Meisinger Inny

  Profesjonalne podejście do pacjenta, zarówno do małego - córka 8 lat, jak i osoby dorosłej. Rzetelna diagnostyka, szerokie spojrzenie na sprawę, dokładna i wnikliwa analiza. Wspaniała atmosfera, pacjent ma czas na pytania oraz wątpliwości. Pani Atena - lekarz z powołania i ze wspaniałym doświadczeniem.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania