Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Medyk w Stalowej Woli

Poniatowskiego 31

37-450 , Stalowa Wola , podkarpackie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Sławomir Libera Inny

  Nie polecam ! Poszłam na kontrolę po poronieniu ok 3 tygodnie zgodnie z zaleceniami ze szpitala, to raz że powiedział, że jest to za wcześnie a dwa że nie chciał mnie skierować na żadne badania, nic... Nawet nie zapytał jak się czuje czy wszystko w porządku ... Pomijam już to że było ponad godzinne opóźnienie.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Teresa Chmielewska Inny

  Pani doktor zależą odchudzanie mimo prawidłowej wagi jaki sposób poradzenia sobie ze zmęczeniem i osłabieniem. Jeśli wyniki są w normach to objawy nie są dla pani doktor istotne. Jedy co sugeruje to psychiatra, mimo że przy badnaiu usg jasno mówiła że to Hasimoto. Inny lekarz zalecił powtórzenie badania i zdiagnozował Hasimoto. Wizyta u pani doktor to strata czasu i nerwów.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Hanna Pieprzny konsultacja dermatologiczna

  Jestem stałą już pacjentką Pani Doktor. Jest ona bardzo kompetentnym lekarzem, dokładnie wszystko sprawdza, bada, wyjaśnia. Przypisuje trafione leki, które działają. Oczywiście konieczne jest też, aby być skrupulatnym i stosować leki tak jak Pani Doktor je zaleca - bez własnego wkładu niczego się nie uzyska. Ponadto Pani Doktor jest bardzo miłą i ciepłą osobą, zawsze uśmiechniętą. Zawsze mówi co się dzieje, jak leczyć, wszystko tłumaczy i odpowiada na pytania.


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Grażyna Orłowska konsultacja ginekologiczna (pierwsza wizyta)

  Moja pierwsza wizyta u ginekologa była właśnie u Pani Orłowskiej-Turek.
  Stresowałam się bardzo, ale Pani doktor jest bardzo miła i przyjemna. Sama przeprowadziła dokładny wywiad, po czym przeprowadziła szybkie badanie - bardzo delikatnie. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i wdzięczna Pani doktor za jej delikatne i miłe podejście do pacjenta.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Grażyna Orłowska

  Uważam że pani doktor jest bardzo kompetentnym lekarzem ale również wspaniałym człowiekiem, pod jej opieką czułam się bezpiecznie, prowadziła moją pierwszą ciąże i jeśli tylko będę w kolejnej, również będę chodziła do pani doktor Orłowskiej. Jedynym minusem jest fakt, że niestety nie robi ona USG


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Hanna Pieprzny trądzik i rumień na twarzy

  Pani dermatolog jest bardzo miłą i pozytywną osobą.Bardzo cieszę się że udało mi się trafić właśnie do niej. Nadal walczę z trądzikiem, myślę że z jej pomocą uda mi się z tego wyjść.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania