Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Medyk w Stalowej Woli

Poniatowskiego 31

37-450, Stalowa Wola, podkarpackie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Barbara Śliż

  Pediatra,

  • D

   Uczęsczam do Pani doktor długie lata. I zawsze bylem zadowolony z jej pracy. Nie mam do niej najmniejszych zastrzeżeń i polecam Panią doktor wszystkim

  • G

   bardzo nieprzyjemne babsko,które uważa sie za półboginię co najmniej......
   odradzam,tym bardziej,że fachowiec też żaden

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Piotr Satławski

  Urolog,

  • M

   Bardzo dobry specjalista. Wykonuje większość operacji urologicznych w Stalowej Woli. Miły , sympatyczny i co najważniejsze profesjonalny. Dostałem kontakt do niego w klinice w Lublinie gdzie mi go polecono. Usuwał mi kamienie z moczowodu i z nerki. Pobyt w szpitalu 3 dni- trudno uwierzyć. Tego samego dnia wykonał jeszcze 5 innych operacji, z tego wnioskuję że ma bardzo dużo pacjentów. Mogę dodać, że mojemu sąsiadowi wykonał operację usunięcia pęcherza moczowego i zrobił mu drugi z jelita. Sąsiad żyje i ma się dobrze a chorował na raka. Po za tym polecają go inni lekarze i pielęgniarki, a to o czymś świadczy. Ja tez go polecam


 • Teresa Chmielewska

  Internista, Endokrynolog,

  • W

   Nie polecam. W/w Pani nie bierze pod uwagę samopoczucia pacjenta i jego dolegliwości.
   Metody leczenia i punkt widzenia ma przestarzałe. Jeżeli wyniki pacjenta są poza normą odrobinę uznaje,że pacjent jest w pełni zdrowy mimo,że ledwo funkcjonuje.
   Inny endokrynolog wypisał leki i podjął się leczenia.

  • P

   Wspaniały lekarz miła sympatyczna kulturalna dama konkretna nie owija w bawełnę i troszczy się opacjeta ja jestem z pani doktor zadowolony

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Sławomir Libera

  Ginekolog,

  • B

   Pierwszy raz trafiłam do doktora na wizytę w państwowej przychodni, byłam bardzo mile zaskoczona poziomem i profesjonalizmem, gdyż mieszkam w Warszawie i tam chodziłam do najlepszych ginekologów, to muszę przyznać, że ten lekarz niczym nie odbiegał od nich. Dr Libera przeprowadził dokładny wywiad, badanie było delikatne. Odpowiadał dokładnie na każde pytanie i wszystko tłumaczył. Mimo dużej kolejki nie odczułam, aby się śpieszył.

  • F

   dla mnie komunikatywny zna się na swoim zawodzie i wykonuje go z sercem ;)

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Czesław Flis

  Ginekolog,

  • A

   Dr Flis prowadził moją pierwszą ciążę,która przebiegała wręcz książkowo i poród -choć ostatecznie zakończony przez cc - także zakończył się pomyślnie.
   Drugą ciążę ze względu na przerwę w pracy w przychodzi dr Flisa zaczął prowadzić inny lekarz i dopiero gdy udałam się na połówkowe usg do doktora dowiedziałam się jak jest źle...Gdyby nie dr Flis nie wiem czy dziś byłabym szczęśliwą mamą zdrowego synka...Powróciłam do Niego i mimo ciężkiego przebiegu ciąży i zagrożenia przy porodzie udało się poprowadzić ciążę do końca ze szczęśliwym finałem.
   Polecam Pana doktora,może i jest małomówny,ale chyba najważniejsze ,aby dobrze prowadził ciążę a nie rozgadywał się na rzeczy nieważne prawda?Z resztą odpowie na każde pytanie,jeśli jest taka potrzeba.
   Ja polecam.

  • polecam prowadził moją drugą ciąże na każde pytanie odpowie chodziłam do niego na fundusz i zawsze były kolejki a to tez o czym świadczy. nie mam zastrzeżeń.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Hanna Pieprzny

  Dermatolog,

  • N
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDYK" w Stalowej WoliUsługa: konsultacja dermatologiczna

   Jestem stałą już pacjentką Pani Doktor. Jest ona bardzo kompetentnym lekarzem, dokładnie wszystko sprawdza, bada, wyjaśnia. Przypisuje trafione leki, które działają. Oczywiście konieczne jest też, aby być skrupulatnym i stosować leki tak jak Pani Doktor je zaleca - bez własnego wkładu niczego się nie uzyska. Ponadto Pani Doktor jest bardzo miłą i ciepłą osobą, zawsze uśmiechniętą. Zawsze mówi co się dzieje, jak leczyć, wszystko tłumaczy i odpowiada na pytania.

  • N
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDYK" w Stalowej WoliUsługa: trądzik i rumień na twarzy

   Pani dermatolog jest bardzo miłą i pozytywną osobą.Bardzo cieszę się że udało mi się trafić właśnie do niej. Nadal walczę z trądzikiem, myślę że z jej pomocą uda mi się z tego wyjść.


 • Grażyna Orłowska

  Ginekolog,

  • W
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: wizyta kontrolna

   Pani doktor z powołania, idealne podejście zarówno do młodych pacjentek, jak i tych starszych. Także dziewczyny które chcą się zapisać na swoją pierwszą wizytę, śmiało! Pani doktor wszystko dokładnie wyjaśnia i udziela dobrych rad nie tylko jako lekarz, ale jako człowiek. Polecam serdecznie.

  • N
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDYK" w Stalowej WoliUsługa: konsultacja ginekologiczna (pierwsza wizyta)

   Moja pierwsza wizyta u ginekologa była właśnie u Pani Orłowskiej-Turek.
   Stresowałam się bardzo, ale Pani doktor jest bardzo miła i przyjemna. Sama przeprowadziła dokładny wywiad, po czym przeprowadziła szybkie badanie - bardzo delikatnie. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i wdzięczna Pani doktor za jej delikatne i miłe podejście do pacjenta.

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania