Centrum Rehabilitacyjno-Sportowe MEDISPORT to nowoczesna placówka medyczna świadcząca szeroki zakres usług zdrowotnych dostosowanych indywidualnie do każdego pacjenta. Oferujemy szeroki wachlarz św... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

MEDISPORT

Łabędzia 4

20-335 , Lublin , lubelskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Rehabilitacyjno-Sportowe MEDISPORT to nowoczesna placówka medyczna świadcząca szeroki zakres usług zdrowotnych dostosowanych indywidualnie do każdego pacjenta.

Oferujemy szeroki wachlarz świadczeń z zakresu medycyny i rehabilitacji, w tym rehabilitacji ortopedycznej i neurologicznej dedykowanej zarówno dorosłym jak i dzieciom, jak również współpracujemy z klubami sportowymi oraz sportowcami indywidualnymi w zakresie kompleksowego treningu funkcjonalnego, odnowy biologicznej, przygotowania motorycznego i rehabilitacji.

W naszym Centrum funkcjonują również specjalistyczne poradnie lekarskie – ortopedyczna, neurologiczna, rehabilitacji medycznej, chirurgii ogólnej i medycyny sportowej. Ponadto nasz ośrodek wykonuje specjalistyczne badania USG w zakresie narządu ruchu, tkanek miękkich, jamy brzusznej, tarczycy oraz żył i tętnic.

Posiadamy również gabinet zabiegowy umożliwiający między innymi podawanie podstawowych leków pod kontrolą ultrasonografii.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marek Paździor

  Ortopeda,

  • Lekarz, przy którym pacjent czuje się bezpiecznie. Komunikatywny, miły i profesjonalny w tym co robi. Nie zbywa, słucha i co najważniejsze odpowiada na każde pytanie i nie wzbrania się przed wypisywaniem skierowań na dalsze specjalistyczne badania.
   Byłam juz u doktora trzy razy ( raz z córką) i szczerze polecam.


 • Maria Długosz- Kozak

  Psychoterapeuta, Psycholog, Seksuolog, mgr

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Terapii EmpatiaUsługa: psychoterapia indywidualna

   Wizyta przebiegła świetnie. Pani doktor zadaje dobre pytania. Jestem w pełni zadowolony. Polecam, świetny terapeuta.

  • J
   Lokalizacja: Centrum Terapii EmpatiaUsługa: psychoterapia indywidualna

   Pani Maria jest wspaniałą osobą. Profesjonalnie i z zaangażowaniem podchodzi do pacjenta. Wizyta w bardzo przyjaznej atmosferze. Jasno i z wyczuciem zobrazowała mi jak destrukcyjny wpływ ma na mnie moje uzależnienie. Skrupulatnie omówiła jakie działania muszę podjąć aby utrzymać się w abstynencji.
   Przy tym wszystkim jest bardzo miłą i ciepłą osobą.
   Terapia to proces długotrwały, jednak warto, a ja wyczekuję na kolejne wizyty.
   Gorąco polecam Panią Marię.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Mariusz Długosz

  Ortopeda, Lekarz Sportowy, Lekarz Rehabilitacji Medycznej, lek.

  • G
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Trafilam do Pana doktora z powaznie skreconą kostka. Nie zbadal mnie, zerknal na opis rtg i dal zalecenia (usg, rehabilitacja, sprzęt medyczny, ktory najlepiej zrealizować w kontretnych, polecanych przez doktora miejscach). Dwa dni później okazalo się, że nie mogę zrobić usg zewzględunastanzapalnyi opuchlizne, nie mogę korzystać z zaleconego stabilizatora, a wszystkie leki przez innego ortopedę zostaly zmienione. Pan doktor bardzo miły i zabawny ale czulam, że nie potraktował sprawy indywidualnie

  • K
   Lokalizacja: MEDISPORTUsługa: Inny

   problem z kolanem, lekarz przed wykonaniem skanu usg( najlepiej w medisport) zalecil zakup opasek ortopedycznych, wkladki do butow, wszystko ze sklepu ktory miesci sie w tym samym budynku, bez jakiejkolwiek alternatywy rozwiazania problemu. Wizyta droga. Ja nie bylam usatysfakcjonowana spotkaniem i nie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (39) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania